Şimdi Ara

Kanuni seyhan 150CC uzun yol ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

şimdi aklımda kanuni seyhan 150c var 0 olarak alıcam bu motorla arkadasım edirne izmir gidip geldi 2 gunde 1200 km felan yapıyor toplam ama su an askerde ve bılgı alamıyorum

bu motoru aldıgımda rodajdan sonra ne kadar hız yapabılır ? ibre 140 gosterıyordu yanlıs hatırlamıyorsam

4 zamanlı az yakıt harcıyor

birde , 2 kişi yolculuk yapıcam o motor ile tahmını motor ustunde 180 km toplam olarak 2 kısı olcak ?

bu motoru kullananlar bilgi verebılırmı ?

gidicegim mesafe 960 km mola verırım sorun olmaz ama ona gore alıcam

0 olarak alacagım ıcın ne problemler cıkarabılır vsvsvs

sımdıden tesekkurler :) baska model al demeyın lutfen tıpıne ve cekişine hayran kaldım o motorun

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgahanbag

Öncelikler herkese iyi forumlar ,

şimdi aklımda kanuni seyhan 150c var 0 olarak alıcam bu motorla arkadasım edirne izmir gidip geldi 2 gunde 1200 km felan yapıyor toplam ama su an askerde ve bılgı alamıyorum

bu motoru aldıgımda rodajdan sonra ne kadar hız yapabılır ? ibre 140 gosterıyordu yanlıs hatırlamıyorsam

4 zamanlı az yakıt harcıyor

birde , 2 kişi yolculuk yapıcam o motor ile tahmını motor ustunde 180 km toplam olarak 2 kısı olcak ?

bu motoru kullananlar bilgi verebılırmı ?

gidicegim mesafe 960 km mola verırım sorun olmaz ama ona gore alıcam

0 olarak alacagım ıcın ne problemler cıkarabılır vsvsvs

sımdıden tesekkurler :) baska model al demeyın lutfen tıpıne ve cekişine hayran kaldım o motorun

Motoru zorlamadan, uygun hızla -90'ı geçmemek koşuluyla- ve 100-150 km bir dinlenerek dünyayı gezebilirsin. Evet ibre 140 ama bu motosikletle en fazla 120 km hıza ulaşabilirsiniz, fazlasına çıkılabilceğini zannetmiyorum. Ben 2 senedir kullanıyorum, motorun geleneksel sorunu, arka dişli saplama civatalarını kırması. Neredeyse tüm seyhanlarda var bu sorun...Mide bulandırıcı bir sorun, 10000 km de 3-4 defa onarım geçirdi sorunlu bölge. Ama kullanımı odukça rahat, çekişi iyi, yakışıklı bir motordur kendileri

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.