Şimdi Ara

kangal köpegi hakkında BİLGİLİLER YARDIMCI OLABİLİRMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • --------LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN------ARKADAŞLAR BUNUN ÇOK BENZERİ BİR KONU AÇTIM HİÇ KİMSE CEVAP VERMEDİ .NEYSE SORUM ŞU ARKADAŞLAR BANA BİRİSİ KANGAL YAVRUSU VERECEK 4 AYLIK VEYA 1 YAŞINA YAKIN BİR KANGAL KÖPEGİ (SAFKAN MI BİLMİYORUM) BEN ONU YAZIN 3 AY BESLEYECEGİM DAHA SONRA İSTANBULA GİDECEGİM İÇİN DEDEM KIŞIN YANİ 9 AY ONU BESLEYECEK SONRA BEN YENİDEN KÖYE GELDİGİMDE KÖPEGİM BENİ TANIYACAK MIII?? YOKSA KENDİME BİR DAHA MI ALIŞTIRMAK ZORUNDAYIMM ?????

İNŞALLAH BU VİDEODAKİ GİBİ OLUR YAZIN GELDİGİMDE : https://www.youtube.com/watch?v=dgmPiVKCZVM

• arkadaşlar 3 SORUM DAHA OLACAK 1-- KANGAL KÖPEGİNİ KURU MAMAYLA MI YOKSA NORMAL YEDİGİMİZ YİYECEKLERLE Mİ BESLEMELİYİM (MAKARNA EKMEK GİBİ)
    ?

2--KÖYDEKİ KÖPEGE KİMLİK LAZIM MI (BİRAZ SOSYETE OLSUN DA )

3-AŞI FELAN LAZIM MI VEYE BİR VETERİNERE GÖTÜRSEMM????

ŞİMdiDEn tEşEkÜRleER

• Köpek sizi tanır sıkıntı olmaz
    Aşılarını yaptırmanız şart
    Beslenme olarak ya kuru mama ya barf diyeti yada kangallar için yapılan özel diyetler var araştırabilirsiniz bu üçünden birini tercih edin ama kolay olsun derseniz kuru mamayı seçin
    Kimlik veya çip taktırmanız birini ısıdırdığında yada şikayet geldiğinde vs köpeğinizi elinizden alamazlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mercedes - Benz

Köpek sizi tanır sıkıntı olmaz
    Aşılarını yaptırmanız şart
    Beslenme olarak ya kuru mama ya barf diyeti yada kangallar için yapılan özel diyetler var araştırabilirsiniz bu üçünden birini tercih edin ama kolay olsun derseniz kuru mamayı seçin
    Kimlik veya çip taktırmanız birini ısıdırdığında yada şikayet geldiğinde vs köpeğinizi elinizden alamazlar

çok TEŞEKÜRLER KAÇ GÜNDÜR BİRİSİ CEVAP VERECEK DİYE BEKLİYORUM YA. AŞILARINI YAPTIRIRIM DA EKMEK FELAN YEMEZ MI?
  • aslında kimlige gerek yok çünkü köyde bakacagım..aşılarını yaptırırım bide kuru mama veririm ..

BİR DE AŞILARI NE KADAR TUTUYOR VE NE AŞILARI ??????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son OYUNCU34 -- 12 Eylül 2015; 0:13:52 >
  • son OYUNCU34 S kullanıcısına yanıt
    İnternetten bakabilirsiniz kaç aşı olduğuna ve aşı fiyatlarına toplam ne kadar tutar bilmiyorum. Kimlik çıkarmanızın bi zararı yok size veterinerden alabilirsiniz. Eğer ekmekle ev yemeği gibi sağlıksız şeylerle beslerseniz uzun vadede büyük sağlık sorunlarına sebeb olabilir kendi köpeğimden biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mercedes - Benz

İnternetten bakabilirsiniz kaç aşı olduğuna ve aşı fiyatlarına toplam ne kadar tutar bilmiyorum. Kimlik çıkarmanızın bi zararı yok size veterinerden alabilirsiniz. Eğer ekmekle ev yemeği gibi sağlıksız şeylerle beslerseniz uzun vadede büyük sağlık sorunlarına sebeb olabilir kendi köpeğimden biliyorum.

TMM ÇOK TŞK EDERİM .
  • bu KANGAL KÖPEK HAS KANGAL MIDIR ???
     kangal köpegi hakkında BİLGİLİLER YARDIMCI OLABİLİRMİ
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.