Şimdi Ara

kamuda kurum degıstırmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar ben saglık bakanlıgı kamu hastaneler bırlıgınde kadrolu personel olarak calısmaktayım hemsıre kadrosunda. bu sene paramedık bolumunu bıtırıyorum, bu bolum bıtınce unvan degısıklıgı sınavına gırıceksın dedıler amakamu hastanelerı paramedık bolumunden kadro acmıyor yanı paramedıkler ıl saglık mudurluklerıne baglı 112 ıstanyonlarında gorev yapıyprlar
    ben bu durumda gorevımden ıstıfa edıp tekrar kpss ye gırıp bastanmı atanmam gerek ?
    kazanılmıs bır hakkım var yanı ben memur olduysam kendımı yukseltememmı ?? bu durumda ne yapmam gerekıyor yardımcı olurmusunuz

• yeni gelecek kanunla her memura bir defaya mashsus kurum değiştirme hakkı tanınacak diye birşey duydum. araştırın isterseniz. istifa edip yeniden kpss işi bence hiç iç açıcı değil. her geçen gün yeni birşey çıktığı için kurumların kpss algısı değişiyor. ayrıca aday memur olacaksınız, yeni üdzenlemeyele adaylık süresi 3 yıla çıkacak falan filan. beklemekte fayda var.
  • tesekkur edıyorum zahmet verıp cvp verdıgınız ıcın,arastırıcam
  • eğer gideceğin yeri kesin olarak ayarlayabilirsen
    istifa edip 6 ay sonra başvuru yapabilirsin.
    ama gereksiz.
    kurumları ikna ettikten sonra geçişte sıkıntı olacağını sanmıyorum.
    bu daha mantıklı
  • altı aymı. o kadar acıkta duramam muakafat basvurunsa bulunucam bakalım ılk olarak
  • brkçlk kullanıcısına yanıt
    istafadan sonra sadece aynı yere geri dönebilir oda kabul edilirsen..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

istafadan sonra sadece aynı yere geri dönebilir oda kabul edilirsen..

aynı yere gerımı donulebılır,ben anlatamadım herhalde sorunumu :D
  • baok25 kullanıcısına yanıt
    adamlar kadrom yok norm kadro yok derse açıkta kalırsın keyfiyet söz konusu..
  • ARKADAASLAR KURUMLAR ARASI NAKIL ILE GECIS MUMKUNMUS ALDIGIM BILGIYE GORE . ONLISANS KPSS YE GIRICEM YERLESTIRMEM OLURSA SUANKI YERIMDEN MUAKAFAT ALIP YENI GOREVE BASLICAM ISTIFA EDIP BEKLEMICEM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.