Şimdi Ara

Kamu çalışanlarının WhatsApp ve Telegram kullanması yasaklandı [Güncelleme] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
1
Favori
11.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kardeşim kendi yazılımını geliştir adamlar iş yazışmaları çalışırken ile alakalı durumlarda kullansın senin yazılımını o zaman doğru bir karar ama işten sonra adamlar ailesi görüşecek yurt dışında çocuğu ile akrabaları ile görüşecek arkadaşları ile görüşecek ne saçma bir durum ortaya çıkmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • babasininoglu kullanıcısına yanıt
    Sizce neden yasaklanmalı hocam?

• Uygulanmayacak bir yasa daha

• gbzlim kullanıcısına yanıt
    Girip aynı mesajı yazacaktım. Aynı durumu ben de yaşadım. +1

• Korsan programda yasak ona bakarsan hikaye bunlar

• Ülkede ne siyasi, ne düşünce, ne satınalma, ne ekonomik ne de insani özgürlük kalmadı.. Sadece devlete çalışan robot insanlar olduk çıktık.. Allah tan son demleri artık, ilk seçimde herşey değişecek. Bu millet özellikle de yeni kuşaklar hatta kendi çocukları bile nefret eder hale geldi bu zihniyetten!

• Tabur komutanı erlere emir vermis gece yarısı koguslardaki sıcaklığı ölçüp liste yapip tabur komutanına mesaj atiyordu. Sözde yasak ama her şey serbest.

• Bence mantıkli bir karar insanlar niye kızmış anlamadım kamu islerinde diyor özel hayatında kullanılamaz demiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tugrulgm456 T kullanıcısına yanıt
    Olay oraya doğru gidiyor adım adım zaten sorun bu, yoksa kamu çok sorun değil ..

• çok doğru bir karar herkes yerli ve milli kullanmalı , yabancı sosyal medyalar türkiyede 0 vergi verıyorlar , benim gözümde çok geç bile kalındı

• Bence yerinde bir karar memur olarak işle özel hayatın ayrılmasını olumlu buluyorum inşallah kısa zamanda devletin ürettiği bir program memurlara sunulur da hem işlem resmiyet kazanır hem sözlü emir kayıt altına alınmış olur hem de resmî verilerin güvenliği sağlanmış olur

• BIP sunucuları Hollanda’da değil mi ? Nasıl öneriliyor enteresan 🤔

• Signal Messenger kullanmak gayet yeterli olur. Özgür yazılım olduğu için kamu malı olarak görülebilir. Veriler şifreli olduğu için erişilemez

• Bence geç bile kalındı. Devletin kendine ait şifrelenmiş bir platformu olmalı zaten. Bir çok kurumsal firmada da bilgi güvenliği açısından bu tarz uygulamalar kısıtlanıyor. Zaten boşa dememişler bir uygulama ücretsizse asıl ürün sizsinizdir diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C5B12777B -- 29 Temmuz 2020; 12:28:44 >
  • Yeni önerecekleri şeyi kurmanızı tavsiye etmem. Aköcü olmayın sonra.

Tabi outlooktan da vazgeçsin ilk önce

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes yanında SEMAC taşısın :)

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    BİP Messenger kullanıyorum, titresim yollama özelliği çok güzel. bilgilerim Türkiye de ki serverlerde. elin gavuru bilecegine kendi ülkemin insani bilsin.

• Özel hayatla ilgili bir kısıtlama getirilmeyeceği söylenmiş zaten, sadece iş amaçlı kullanımı ile ilgili. Gayet yerinde bir karar. Buna muhalefet edenler sırf muhalefet etmiş olmak için ediyor. Troller kısacası, ciddiye almayın.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.