Şimdi Ara

Kameramı fotograf makinesimi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.ben 400 le 1000 tl arası video kamera almak istiyorum ama acaba fotograf makinesimi yoksa video kameramı alsam karar veremedim.birde kamera alırken nelere dikkat etmem gerekiyor?.şimdiden herkese teşekkürler...

• Öncelikle kamerayla nasıl bir çekim yapacağına karar vermelisin bence.Fotoğraf makinasıyla o paraya çok iyi çekim yapamazsın.Günlük kullanım için alıcaksan kameralı fotoğraf makinalarını araştırabilirsin.Selamlar...
  • merhaba
    sadece video çekicekeseniz bu fiyatlara video kamera alabilirsiniz orta düze bir fotografmakinesi ve kamera ikinci eli 1000 1100 tl civarındadır.
  • günlük kullanım için almak istiyorum ama alabildigim kadarıyla en iyisini almak istiyorum.bi marka veya model önerirseniz sevinirim
  • video kameraların foto kalitesi çok kötü...ama fotoraf makinelerinin video kalitesi yeterli olabiliyor....ben olsam foto makinesi alırım bu yüzden...
  • fotoğraf mak. Fotoğraf çeker video kamera video çeker onun dışında yüklenen özellikler her zaman için ikinci planda kalır
  • O eskidendi!

İkiside film bandı yerine artık sensör kullanıyorsa, objektif özellikleri ön plana çıkar ve fotoğraf makinesi alınır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.