Şimdi Ara

Kameradan tarayarak çalışan sözlük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bunu ilk lg g2 de gördüm kameradan okuyarak internet üzerinden çeviri yapıyor sözlük. Samsung'da bu yok tabi biraz aradım play store da camdictionary buldum ama o da tarama kısmında internete gerek olmasa da çeviri kısmında internet istiyor ya da yavaşsa internet çeviri uzun sürüyor. Benim sorum camdictionary ye colordict gibi sözlük eklemenin mümkün olup olmadığı veya bu şekilde kelimeyi tarayip doğrudan başka bir sözlüktel aramanın olup olmayacağı. Bilgisi, önerisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim gerçekten büyük kolaylık olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi corazonvalor -- 23 Ekim 2014; 9:05:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Böyle bir uygulama vardı ama aklıma gelmedi ismi aklıma geldiğinde editlerim.

Ama LG'de ki gibi hızlı çalışmıyor onu söyleyeyim.
  • Camdictionary hızlı Okuma konusunda ama çeviri için internet istiyor. İçine colordict sözlüklerini atabilsek iyi olurdu. Teşekkürler yine de

• Babylon tpuch ve google ceviri. Ikisi de gayet basarili. Direk resimden ceviri. Google ceviriyi genelde normal ceviri ya da konusarak ceviri yapiyorum. Babylon touch direk kameradan

• Bu arada ikisi de tabi ki internet gerektiriyor ceviri icin.

• Anladım internet kullanarak çalışan camdictionary de gayet hızlı. Taramayi zaten internet olmadan yapıyorlar, arama kısmınıda Hafızadaki sözlüklerden yapsa çok iyi olacak

• Word Lens on numara ama Türkçe yok maalesef.. Diğer yabancı diller arasında çeviri yapabilirsiniz..

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.questvisual.wordlens.demo&hl=tr
  • world lens türkçe olsaydı yemin ediyorum 10 numara oldurdu :)) mesaj attım türkçe yapmaları için ama inş bişeyler yaparlar :)
  • türkçe olsa internet istiyor internetsiz türkçe olanı yok sanırım. teşekkürler herkese
  • googles. resimleri de tarıyor

• corazonvalor kullanıcısına yanıt
    Google Translate'de var bu özellik.
  • Google Translate
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.