Şimdi Ara

KAMERA HAKKINDA SORMAK ISTEDIGINZ HERSEY İÇİN BURDAYIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADSLAR KAMERA FOTOGRAF MAKINASI HAKKINDA SORMAK ISTEDIGINIZ HERSEY ICIN BURDA SIZE YARDIMCI OLACAGIM KENDIMDE BIR TEKNIK SERVIS ELEMANIYIM SONY PANASONONIC CANON JVC BU MARKALR HAKKINDA SORMAK ISTEDIGINIZ TUM SORULARDA YARDIMCI OLACAGIM BURDA VE OZELDEN MSN sonydijital@hotmail.com

• fujinin s200exr
    sonyhx1
    p. fz35
    c.sx20

arkadaşlar bu 4 model arasında tercih yapıp yurtdışından getirticem... kafama takılan konular var ve yanılmak istemiyorum ufak açıklamlar yaparsanız sevinirim... ilk etepta acemiyim elimde fuji finepix j150w var ve onunla manuel modda bir şeyler yapmaya çalışıyorum :) makro çekimler ile manzara resimleri ilgimi çekiyor. çoğu kişi ilk olrak dslr-like al dediği için bu makinelere yöneldim ve mutlaka içinden birini alıcam... aşağıdaki linkte karşılaştırması var ve benim anlamadğım noktalar var...

http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/compare/2201-2132-2184-2242.html

mesela odak uzaklığı fujinin s200exr daha yüksek 50 cm diğerlerinin 30 cm yada 1cm burdaki rakamlar neyi anlatıyor yani büyük olanmı iyi?

geniş açı fuji 30 cm sonyhx1 28 cm p. fz35 27cm c.sx20 28 cm hangisi daha iyi...
    makro odak uzklığı hepsinin 1 cm sx20 o cm...
    geniş açı max.diyafram hx1 ve fz35 f8 fuji s200exr f11 hangisi daha iyi...
    max.çekim hızı hx1 30 s200exr 30 fz35 60 sx20 15 buradaki kriter nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: murat8550

fujinin s200exr
    sonyhx1
    p. fz35
    c.sx20

arkadaşlar bu 4 model arasında tercih yapıp yurtdışından getirticem... kafama takılan konular var ve yanılmak istemiyorum ufak açıklamlar yaparsanız sevinirim... ilk etepta acemiyim elimde fuji finepix j150w var ve onunla manuel modda bir şeyler yapmaya çalışıyorum :) makro çekimler ile manzara resimleri ilgimi çekiyor. çoğu kişi ilk olrak dslr-like al dediği için bu makinelere yöneldim ve mutlaka içinden birini alıcam... aşağıdaki linkte karşılaştırması var ve benim anlamadğım noktalar var...

http://www.letsgodigital.org/tr/camera/specification/compare/2201-2132-2184-2242.html

mesela odak uzaklığı fujinin s200exr daha yüksek 50 cm diğerlerinin 30 cm yada 1cm burdaki rakamlar neyi anlatıyor yani büyük olanmı iyi?

geniş açı fuji 30 cm sonyhx1 28 cm p. fz35 27cm c.sx20 28 cm hangisi daha iyi...
    makro odak uzklığı hepsinin 1 cm sx20 o cm...
    geniş açı max.diyafram hx1 ve fz35 f8 fuji s200exr f11 hangisi daha iyi...
    max.çekim hızı hx1 30 s200exr 30 fz35 60 sx20 15 buradaki kriter nedir
    arkadasım fujıyı makro cekımler ıcın tavsıye edrım yurtdısından getrtmek akıl karımı bılemıyorum agarntısz cıhaz anlamında burda fujı ıtalatcısı var modellerı bır sor ıstersen erfo fotografcılık sanfo fotografcılık j150 w tavsıyeedrım makro ıcn guzel bır makına

• quote:

Orijinalden alıntı: sony servis

arkadasım fujıyı makro cekımler ıcın tavsıye edrım yurtdısından getrtmek akıl karımı bılemıyorum agarntısz cıhaz anlamında burda fujı ıtalatcısı var modellerı bır sor ıstersen erfo fotografcılık sanfo fotografcılık j150 w tavsıyeedrım makro ıcn guzel bır makına

Alıntıları Göster
    http://forum.donanimhaber.com/m_36061786/tm.htm :)

• quote:

Alıntıları Göster
    bırde hx1 guzel makınadır yarı pro makına odaklamsı makrosu hızlı bır makına bu ıkısı arasında secım yap pısman olmazsın
  • quote:

bırde hx1 guzel makınadır yarı pro makına odaklamsı makrosu hızlı bır makına bu ıkısı arasında secım yap pısman olmazsın

Alıntıları Göster
    arkadaşım merhabalr canon sx20 sahibiyim bununla saniye 5-10 kare seri çekim nasıl yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cankart

arkadaşım merhabalr canon sx20 sahibiyim bununla saniye 5-10 kare seri çekim nasıl yapabilirim?

Alıntıları Göster
    merhaba arkadasım cıhazının menusunde multı burst dıye bır ozellık var onu acarsan ardaarda cekım yapabılırsın

www.sonyservisankara.com

• quote:

merhaba arkadasım cıhazının menusunde multı burst dıye bır ozellık var onu acarsan ardaarda cekım yapabılırsın

www.sonyservisankara.com

Alıntıları Göster
    Bu konuya yardımcı olabilir misiniz?

http://forum.donanimhaber.com/m_36112516/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: rockinlife

Bu konuya yardımcı olabilir misiniz?

http://forum.donanimhaber.com/m_36112516/tm.htm

Alıntıları Göster
    Benim DSC W35 fotoğraf makinam var bugün açmak istediğimde ekranda sürekli " erişim " yazıyor ve objektif kendiliğinden açılıp kapanıyor, sonra "gücü kapatıp yeniden açın " yazıyor bunu yaptığımda işlem arıza tekrar aynı devam ediyor. Yardım edebilirseniz çok sevinirim. Selamlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byseyyah -- 1 Aralık 2009; 0:32:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: byseyyah

Benim DSC W35 fotoğraf makinam var bugün açmak istediğimde ekranda sürekli " erişim " yazıyor ve objektif kendiliğinden açılıp kapanıyor, sonra "gücü kapatıp yeniden açın " yazıyor bunu yaptığımda işlem arıza tekrar aynı devam ediyor. Yardım edebilirseniz çok sevinirim. Selamlar...

Alıntıları Göster
    makınanızn objektıf kısmı arzaya gecmıs ... sensorler objektıfı algılamadıgı ıcın boyle bır yazı cıkıyor www.sonyservisankara.com la bır gorusun...

• quote:

makınanızn objektıf kısmı arzaya gecmıs ... sensorler objektıfı algılamadıgı ıcın boyle bır yazı cıkıyor www.sonyservisankara.com la bır gorusun...

Alıntıları Göster
    selamlar.
    sony h20de ne gibi manuel özellikler var öğrenmek istiyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: febastan

selamlar.
    sony h20de ne gibi manuel özellikler var öğrenmek istiyorum :)

Alıntıları Göster
    h20dedıgınız hc 20 kameramıtam model yazın ona gore bılgı vereyım
  • quote:

h20dedıgınız hc 20 kameramıtam model yazın ona gore bılgı vereyım

Alıntıları Göster
    sony dsc-h20
    http://ecx.images-amazon.com/images/I/51m3XxcxjsL._SL135_.jpg
  • quote:

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Arızaya geçmiş derken yazılım mı , yoksa elektronik bir arızamı. Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: byseyyah

quote:

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Arızaya geçmiş derken yazılım mı , yoksa elektronik bir arızamı. Teşekkürler...

Alıntıları Göster
    elktronık arza ama bu sensorlerın bulundugu tabla kısmıda arzaya gecmıs olabılır ama gormek lazım tabıkı www.sonyservisankara.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sony servis -- 6 Aralık 2009; 0:15:02 >

• quote:

elktronık arza ama bu sensorlerın bulundugu tabla kısmıda arzaya gecmıs olabılır ama gormek lazım tabıkı www.sonyservisankara.com

Alıntıları Göster
    merhaba,
    Sony HVR V1 kamera türkçe kullanım kılavuzu arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: neldem

merhaba,
    Sony HVR V1 kamera türkçe kullanım kılavuzu arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    450-550 tl arası bütçemle kamera almak istiyorum ama kararsızım. Daha doğrusu Canon FS200 modelinde karar kılar gibi oldum. Bu model hd değil ama sd karta kayıt yapıyor ve yapılan yorumlar da olumlu. yoksa bunun yerine yine 460 milyona PRAKTİCA'nın HD kayıt yapan kamerasını mı alsam ?

400-500'e aldığım Praktica marka HD kamerdan mı daha kaliteli görüntü ve ses alırım, yoksa yine o civardaki HD olmayan bir Canon mu beni daha memnun eder?

Yoksa bu fiyat aralığında görüntüsü,sesi süper dediğiniz bi marka var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

450-550 tl arası bütçemle kamera almak istiyorum ama kararsızım. Daha doğrusu Canon FS200 modelinde karar kılar gibi oldum. Bu model hd değil ama sd karta kayıt yapıyor ve yapılan yorumlar da olumlu. yoksa bunun yerine yine 460 milyona PRAKTİCA'nın HD kayıt yapan kamerasını mı alsam ?

400-500'e aldığım Praktica marka HD kamerdan mı daha kaliteli görüntü ve ses alırım, yoksa yine o civardaki HD olmayan bir Canon mu beni daha memnun eder?

Yoksa bu fiyat aralığında görüntüsü,sesi süper dediğiniz bi marka var mı ?

Alıntıları Göster
    http://www.hepsiburada.com/canon-powershot-a480-100mp-2.5-lcd-dijital-fotograf-makinesi2gb-hafiza-karti-canta-hediyeli-/productDetails.aspx?CategoryId=248&productId=bd98922

bu makineyi almaya düşünüyorum dijital konusunda hiç bir bilgim yok sizce makine fiyatı ve özellikleri uygunmu ve türkçe menüsü varmı hiç bir yerde bulamadım var olup olmadığını

• quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

http://www.hepsiburada.com/canon-powershot-a480-100mp-2.5-lcd-dijital-fotograf-makinesi2gb-hafiza-karti-canta-hediyeli-/productDetails.aspx?CategoryId=248&productId=bd98922

bu makineyi almaya düşünüyorum dijital konusunda hiç bir bilgim yok sizce makine fiyatı ve özellikleri uygunmu ve türkçe menüsü varmı hiç bir yerde bulamadım var olup olmadığını

hepsiburada'daki kullanıcı yorumlarının hepsi olumlu yönde. ayrıca vatan computer'de fiyatı 253 tl ve oradaki açıklamada menünün türkçe olduğu yazıyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/canon-a-480-powershot-a-480-dijital-fotograf-makinesi/productdetails.aspx?I_ID=39107

• quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

hepsiburada'daki kullanıcı yorumlarının hepsi olumlu yönde. ayrıca vatan computer'de fiyatı 253 tl ve oradaki açıklamada menünün türkçe olduğu yazıyor.

http://www.vatanbilgisayar.com/canon-a-480-powershot-a-480-dijital-fotograf-makinesi/productdetails.aspx?I_ID=39107

orayada bakmıştım yalnız hafıza kartının boyutu burada ben göremedim

birde makine sizce kullanım bakımından güzel bir cihazmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BiPeRVA -- 18 Aralık 2009; 13:24:20 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.