Şimdi Ara

kalkan ve can basma yetenekleri hakkında sorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mesela şimdi Lulu' nun E yeteneği 5.seviyede 240 kalkan veriyor.Rüzgara Fısıldayan'ın hediyesi %10 güçlendiriyor.kafamda ki soru şu item kefaret ve kızgın buhardanlık %10 mikeal %20 güçlendiriyor.özel pasifler birleşmez iye biliyorum 3 ünü alsam artış nasıl olucak?

• Özel pasif olan idol'den itibaren başlıyor diye biliyorum, mantıken , kabiliyet+sadece bir adet idol pasifi veya hangi eşyayı önce aldıysan o çalışır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mantıken ilk aldığın itemın üstüne hesaplanır.

• Yanlisiniz var. Ozel pasifler isimsizse eger farkli esyalardan alinan ozellikler birlesiyor. Ve konuda bahsedilen ozel pasif isimsiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ZhanChi

Yanlisiniz var. Ozel pasifler isimsizse eger farkli esyalardan alinan ozellikler birlesiyor. Ve konuda bahsedilen ozel pasif isimsiz.

Yani diyorsun ki hepsini alsam sıkıntı olmaz?peki bunlarin toplama olayi nasil oluyor %10+%10 vs seklinde mi yoksa farkli mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biozard09 -- 1 Şubat 2017; 23:10:44 >
  • Sadece özel pasif yazıyosa ayrı itemlerin özel pasifleri birleşir.Ama özel pasif:xxx şeklinde tamamen aynıysa bunlar farklı item olsa dahi birleşmez.Mesala Üçlü ve kara balta pasifi.Üçlü ve Lich boğan pasifi.Ama örnek youmu,drakhtar,gecenin kıyısı bunların hepsinin zırh delmesi ve hareket hızı birleşir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oozed -- 2 Şubat 2017; 6:57:26 >
  • Oozed kullanıcısına yanıt
    Muramana ne alaka

Bu arada;

Karabalta vr üçlüdeki ağırkanın hiddet pasifi

Lich üçlü ve buzdoğandaki pırıltının büyülü kılıç pasifi birleşmez. Üçlü ve karabalta diyince yanlış anlaşılma olmasın diyr ekleme yapayım

• Mikale buhardablik ve kefaret ayri itemlerdir ozel pasifi kendine ozeldir dolayisi ile yuzde 10 + 10 + 20 seklinde birlesirler evet.

• quote:

Orijinalden alıntı: biozard09

quote:

Orijinalden alıntı: ZhanChi

Yanlisiniz var. Ozel pasifler isimsizse eger farkli esyalardan alinan ozellikler birlesiyor. Ve konuda bahsedilen ozel pasif isimsiz.

Yani diyorsun ki hepsini alsam sıkıntı olmaz?peki bunlarin toplama olayi nasil oluyor %10+%10 vs seklinde mi yoksa farkli mi

Evet ama nasil toplandigini bilmiyorum

• Bi an aklımda muramana nın da büyülükılıç pasifi var diye belirdi.Düzenledim şimdi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.