Şimdi Ara

## Kaliteli ÜTÜ Önerileri ## (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.197
Cevap
20
Favori
318.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1104 Ütü
    90/150 Gr buhar gücü
    Led ekran sistemi ve bir çok özelliği

157 TL
  • kaliteli ütü almak isteyenlere made in germany rowenta ütülerini tavsiye ederim. hanım çok memnun ona rağmen aldığım halde! bu arada philips de kullanmıştık o ütüsünden de memnundu düşüre düşüre kırdı yani ütünün kabahati yok. tecrübe aktarımı olarak paylaşmak istedim. arayışta olan arkadaşlara yardımcı olmuşumdur inşallah!
  • Bende Geçenlerde Aldım. Evde Herkes Beğendi İyice Araştırdım Philips Aldım. Azur Serisi Gerçekten İyi. Kazanlı Modellerde Kim Daha İyi Bilemem Ama Ütü Bu Dedi Evde Kullanıp Görenler...

Model Bu,

http://www.hepsiburada.com/Liste/philips-azur-gc-487002-2600-watt-buharli-utu-170g-dk/ProductDetails.aspx?productId=evphgc4870&categoryId=155122
  • bosch marka ütümüz vardı eşim sürekli ütüden şikayet ediyordu bende bu ütüyü ROWENTA STREAMIUM CONTROL DW9140 aldım 1 yıl içinde 2.ütü anlayacağınız.Bu ütüyü tavsiye ederim alman malı şok buhar (g/dk): 200 gr/dak.
  • Bizdede PHİLİPS AZUR GC 4870 Serisi var yani önleri koyu krem renkli ve eflatun gibi duran bir tane ütülerden var philipstin onlardanndı bende buranın yorumlarını okuyarak ve önerilerini takip ederek almıştık bir tane ütü ama daha yeni bu ütü bir kaç günlük ama annem çok iyi diyor öteki ütümden çok çok daha iyi diyor ama hele buhar gücü kuvvetli ama ütü ağır ama sorun yaratmıyor diyor.
    Bana yorumuna göre bunları söyledi.

Ama kullananların yorumları olumlu yönde.

Fakat evde çok fazla ütü yapılıyorsa buhar kazanlı ütüleri tercih edin derim ama normal şekilde ise o zaman normal bir kaliteli ütü alırsınız ama tefalin ürünlerine kanmayınız. Ütü alaksanız Philips markası altında azur serisi ve diğer serileride olabilir ama önemli olan araştırmak.
    Ekonomik olsun derseniz arzumun en son çıkardığı ütü vardı o olabilir.

• gazella ütü masası aldım. İlk kullandığımda devasa ağır pratik görünmeyen hantal bir yapısı vardı sanki.Ama tabii benim bir önceki minyatür ütü masama göre BANA ÖYLE GÖRÜNDÜ.Şimdi alıştım .Valla yayla gibi geniş üzerinde rahaetça ütü yapabiliyorsun .Kalitelide.Ama tek sorun ütü masasının kumaşı çok güçlü ısıya dayanıklı değil.Yani direk ütüyü masanın üzerinde fazla tutmayacaksın.Madem yaptın bir iyilik tam olsun .Masanda gazella olsun BEN 2 yıldır kullanıyorum.Sanırım 100tl ye almıştım.
  • Değerli arkadaşlar,
    Delonghi marka ütü aldık. 2 yıl garanti süresince bir sorun çıkartmadı. Ancak tam 1 ay geçmiştiki, arızalandı.
    Elimden geldiği için servise götürmek yerine daha ucuz çözebileceğime inandığım için açmaya çalıştım.
    Bunu eli tornavida tutan herkes böyle yapardı sanırım. Ancak arka tarafına öyle bir vida koymuşlarki, buna uyan tornavida bulmak imkansız.
    Sadece serviste tamir edilebilsin diye böyle bir uygulama bence şeytanca.
    Her ne kadar iyi ütü yaparsa yapsın bir daha asla delonghi marka almammm...
    Herkesle paylaşıyorum ki benim gibi düşünenler çıkabilir.
  • Bizde ütü almayı düşünüyoruz. Phillips azur sersi 4870 düşünüyorum,
    fakat araştırırken hepsiburada da aynı serinin 4890 modeli kampanyalı indirimde olduğunu gördüm fiyatt çok uygum kdv dahil 199 tl
    sizce nasıl , bu modeli bilen varmı
    4870 yaklaşık 230 tl
    4890 199 tl
    tavsiyeniz ne olur
    teşekkürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hburak -- 6 Ağustos 2011; 22:09:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

gazella ütü masası aldım. İlk kullandığımda devasa ağır pratik görünmeyen hantal bir yapısı vardı sanki.Ama tabii benim bir önceki minyatür ütü masama göre BANA ÖYLE GÖRÜNDÜ.Şimdi alıştım .Valla yayla gibi geniş üzerinde rahaetça ütü yapabiliyorsun .Kalitelide.Ama tek sorun ütü masasının kumaşı çok güçlü ısıya dayanıklı değil.Yani direk ütüyü masanın üzerinde fazla tutmayacaksın.Madem yaptın bir iyilik tam olsun .Masanda gazella olsun BEN 2 yıldır kullanıyorum.Sanırım 100tl ye almıştım.

Gazella ütü masalarından daha iyi,daha kaliteli ütü masasına raslamadım şimdiye kadar.Daha iyisini gören varsa lütfen söylesin,öğrenmekten memnun kalırım.
    Gazella ütü masalarından 2 modelini şu an hatırlayabiliyorum,bende gömlek kolu pantolan paçası sokulabilen aksesuarları olan modeli var.Sanırım 125 TL ye almıştım geçen yıllarda,şu an sanırım 150 TL civarı.Bir alt modeli bazı yerlerde 90 tl,bazı yerlerde 110 TL.Peşin yada taksitli satışa göre değişiyor.
    Koçtaş-Evkur-Esme gibi yerlerde genellikle görüyororum sık sık.
    Ben de bir ütü masası tasarladım,altında katlanan elbiseleri koyabileceğim bir raf yada katlanmadan konulabilmesi için askılıklı sistem.Yaparlarsa alırım.

• bizde gazella ütü masası aldık yerli ve kaliteli ama arkadaşın dediğine katılıyorum eşimle ütünün otomatik kapanmasını denerken kılıfı çok kısa sürede hafif deforme oldu daha dayanıklı bir kılıf konabilir az değil 100 liraya almıştık.
    bence bu sebepten kaybediyoruz bir yerden illa çalmak oluyor niyet yada yeterli ar-ge yapmamak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hburak

Bizde ütü almayı düşünüyoruz. Phillips azur sersi 4870 düşünüyorum,
    fakat araştırırken hepsiburada da aynı serinin 4890 modeli kampanyalı indirimde olduğunu gördüm fiyatt çok uygum kdv dahil 199 tl
    sizce nasıl , bu modeli bilen varmı
    4870 yaklaşık 230 tl
    4890 199 tl
    tavsiyeniz ne olur
    teşekkürler....

Birbirine çok yakın ütüler, hangisi ucuzsa onu alabilirsiniz..
  • Arkadaşlar bende birşey öğrenmek istiyorum.ben rowenta 8760 kazanlı ütü aldım. philipsin 8330 modeline bakıp almaya karar vermişken, 2400 watt oluşu kazanlı ütü için düşük deyip kararsız kalmıştım. BU kararsızlığım ve araştırmalarım devam edrken, gittim rowentanın 8760 modelini üstelik daha düşük watt'ını 2200 watt'lık ütüsünü aldım Yanlış mı yaptım Kazanlılarda watt çok önemli mi ?güzel bir ütü mü? Bilginiz var mı? teşekkürler.....ve fiyatı konusunda bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 12 Ağustos 2011; 11:24:53 >
  • delonghi kullanıyorum memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Arkadaşlar bende birşey öğrenmek istiyorum.ben rowenta 8760 kazanlı ütü aldım. philipsin 8330 modeline bakıp almaya karar vermişken, 2400 watt oluşu kazanlı ütü için düşük deyip kararsız kalmıştım. BU kararsızlığım ve araştırmalarım devam edrken, gittim rowentanın 8760 modelini üstelik daha düşük watt'ını 2200 watt'lık ütüsünü aldım Yanlış mı yaptım Kazanlılarda watt çok önemli mi ?güzel bir ütü mü? Bilginiz var mı? teşekkürler.....ve fiyatı konusunda bilgisi olan var mı?

200 Watt lık bir farkın sorun teşkil edecek kadar çok önemli bir fark olduğunu düşünmüyorum.
    Ütünüzü güle güle kullanın..

• SAYFAYI OKUDUM
    ÜTÜDEN ANLAYAN KİMSE YOK HERHALDE...
    BOŞUNA MI BAKTIK ACABA?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilsoy

SAYFAYI OKUDUM
    BOŞUNA MI BAKTIK ACABA?

ağzına diline sağlık iyi yazmışsın evet
    ütüden anlıyan yok herkes yorum yazmış
    bizim halkımız ancak yorum yapar
    boşuna bakmışız

ben bunu kullandım memnunum

ben bunu kullandım memnun kalmadım

yahu bunlar göreceli işlerdir

birinin beğendiğini diğeri beyenmeye bilir

neyse herkese iyi bayramlar
  • bir sorum olacak 40-50 tl arası satılan ütülerle 150-250 arası satılan ütüler arasında ne fark var?

arzum ve king in 40-50 lira arasında ütüleri var alırken neye dikkat etmeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahçup

quote:

Orijinalden alıntı: yesilsoy

SAYFAYI OKUDUM
    BOŞUNA MI BAKTIK ACABA?

ağzına diline sağlık iyi yazmışsın evet
    ütüden anlıyan yok herkes yorum yazmış
    bizim halkımız ancak yorum yapar
    boşuna bakmışız

ben bunu kullandım memnunum

ben bunu kullandım memnun kalmadım

yahu bunlar göreceli işlerdir

birinin beğendiğini diğeri beyenmeye bilir

neyse herkese iyi bayramlar

• Arkadaşlar,

Tefal ütü bakıyorum,

Ama netteki fiyatlar ile tefal shoplardaki fiyatlar arasında çok fark var... Güvenemedim açıkcası...

webdenal, sanalreyonum gibi sitelerde GV9460 modeli 550 TL gibi fiyatlara iken tefal shoplarda 750 pazarlıkla iniyorlar...

Sizce güvenlimidir bu internet siteleri?

Ne tavsiye edersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.