Şimdi Ara

Kaliteli ses sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşar kuzenieme ses siteemi bakıcazda 250 ytl sınırıvar aaşamaz ögrenci malum hem kaliteli ses veip hemde bassı iy oolan bişey vvara bu sınırlar içersinde biz en uygun bunu bulduk ama sizde fikir üretirsenizmemnun oluruz

Creative ı-trigue 3400 2.1 düşünüyoruz 195 ytl küsür
    özelikleri
    Açıklama * Pc, dizüstü, dijital mzik çalar, oyun konsolları, DVD’ye bağlanabilir.
    * Titanyum driverlar sayesinde gerçekçi, net ve berrak ses.
    * Kablolu uzaktan kumanda (Kulaklık çıkışı ve Aux-in ses girişi)
    * 24W Subwoofer ve 8.5 W’lık 2 uydu ile 41W rms ses çıkış gücü
    * Ahşap, çift ses çıkışlı Subwoofer ile daha güçlü ve berrak sesler

Özellikler Hoparlör Sistemi
    Hoparlör Gücü
    Ses Girişi
    Subwoofer
    Subwoofer Çıkış Gücü
    Uydu Hoparlör Sayısı
    Uydu Hoparlör Çıkış Gücü
    Manyetik Koruma

2+1
    41W Rms Ses Gücü
    Analog
    Var
    24W Rms Ses Gücü
    2 Adet
    8,5W Rms Ses Gücü
    Var
    sizin degerli göüş tecrübe ve katklarınız bizler için önemlidir arkadaşlar şimdiden saygılar teşekürler hepinze

Kaliteli ses sistemi

• Site içinde araştırma yaparsanız oldukça fazla model ve karşılaştırma görebilirsiniz bu hem sizin için daha yararlı olur hem de gereksiz konu açılmamış olur.
  • 3400 fena degildir. L3800 de güzeldir degerlendirmeye alabilirsiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nighteen

Site içinde araştırma yaparsanız oldukça fazla model ve karşılaştırma görebilirsiniz bu hem sizin için daha yararlı olur hem de gereksiz konu açılmamış olur.

Sizi temin ederim ki yeterince araştırma yaptık SPA9300 ZS300 arası diyenler sonra Creative i-trigue serisini önerenler Z2300 çok pahalı bassı iyi ama sesinde iş yok diyenler var yani araştırmamız odun degiliz öle zat diye konu acalım bu benim 2ci üyeligim digeri bi olaydan dolayı kilitlendi MORGANdı istiyosan arastır baya eskidir Katılım zamanı: 28 Aralık 2004 Son mesaj : 20 Mayıs 2005; 0:47:35 Son giriş 20 Mayıs 2005; 0:47:35 buda fikir edinmen acısından sadece ufak bi bilgi bu ikincisi öle tanınmıştık başka nick almayalım dedik MORGAN2 yaptık o zamanlar browserimda sık kullınların en başındaydı donanımhaber forum neyse bu ikincisi yani biliyorum forum kirligi yaratmanın şaçma bişey oldugunu sadece araştırma yapınca kafamız daga çok karıştı şifayen soralım danışalım arkadaşlarımıızn tecrübesinden değerli bilgilerinden yararlanalım dedik böle söleyip insan bozucagına bi fikir verip akıl verseydin bizimde işimiz görülseydi sonra yetkiler gözeteminde konu kilitlenip silinseydi daga iyi olmazmıydı hem işimiz görülürdü hemde kalabalık kirlilik olmazdı o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORGAN2 -- 26 Kasım 2008; 14:58:58 >

• logitech z4 de de bir bakın derim derim
    http://www.exa.com.tr/logitech/hoparlorler/logitech_z4e-362-4127.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jon doe -- 26 Kasım 2008; 14:48:16 >
  • Araştırıp o fiyat aralığında L3400 bulduğuna göre o zaman son 1 haftası kalan L3800 'ün şansını değerlendirebilirsin...Benim kargom yolda bile siparişini verdim bu hafta içi elimde olur diye umuyorum...

CREATIVE I-TRIGUE L3800 2+1'in resmi için buraya Tıkla!

# Mükemmel ses ve tasarım birarada I-Trigue L3800, daha önce hiç yaşanmamış kristal netliğinde tiz sesleri ve güçlü basları bir araya getiriyor. İnce aluminyum tasarımı, Neo Titanyum sürücüleri, yanal ateşleyici transdüseri ile yeni bir ses seviyesi yaşayacağınız deneyimlere yelken açın.

Bi-Amplifikatör
    # Doğru ve gerçekçi sesler için yanal ateşleyici transdüserlere ve NeoTitanyum mikro sürücülere özel amplifikatörler.

Yanal Ateşleyici Transdüser
    # Stratejik olarak yerleştirilmiş, Yanal Ateşleyici Transdüserler, ses seviyesini genişletirmek, orta seviyeli tonları geliştirir ve daha zengin içerikli bir ses deneyimi sunar.

Çekici aluminyum tasarım
    # İnce, komplike hatlara sahip aluminyum kasalı I-Trigue L3800, daha net ve berrak sesler için NeoTitanyum sürücüleri ve Yanal Ateşleyici Transdüserleri orjinal tasarımda bir araya getiriyor.

Manyetik korumalı hoparlörler
    # Hoparlörlerinizi dilediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz. Manyetik olarak korumalı hoparlörlerinizin, bilgisayarınızın monitörüne manyetik olarak zarar vereceğinden endişe etmenize gerek yok.

NeoTitanyum mikro sürücüler
    # Neodymium mıknatıslar sayesinde, NeoTitanyum mikro sürücüler kristal netliğinde tiz sesler sunuyorlar ve sesleri olabildiğince detaylı iletiyorlar. I-Trigue L3800, bir çok hoparlörlerde duyamayacağınız kadar gerçekçi sesler sunmaktadır.

Güçlü subwoofer
    # 6.5" lik uzun menzilli sürücü ve çift çıkış ile çok daha tok ve temiz bas sesler

Kablolu uzaktan kumanda
    # Kablolu uzaktan kumandanız üzerinden hoparlörünüzü açıp kapatabilir, ses ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. MP3 çalarınızı veya kulaklıklarınızı rahatlıkla bağlayabileceğinizi kulaklık konnektörü ve Aux-in bağlantısı kumanda üzerinde mevcuttur.

Kablosuz Uzaktan Kumanda
    # I-Trigue L3800, odanızın her yerinden kontrol edin! Zen Micro veya Zen Sleek MP3 çalarınızı hoparlörünüze bağladığınızda, anahtar özellikleri kumanda edebilirsiniz. Şarkıları değiştirebilir, ses seviyesini ayarlayabilir veya MP3 çalarınızı kolayca açıp kapatabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
    # Hoparlör gücü : Her bir hoparlör başına 9 W RMS (2 hoparlör ) 30 W RMS subwoofer
    # Frekans yanıtı : 30Hz ~ 20kHz
    # Sinyal-Gürültü Oranı (SNR) : 80dB
    Boyutlar (U x G x Y)
    # Uydu hoparlör : 5cm x 9.3cm x 24cm
    # Subwoofer : 19cm x 26.8cm x 30cm
    # Kablolu Uzaktan Kumanda : 11.6cm x 6.8cm x 2.8cm
    # Kablosuz Uzaktan Kumanda : 8.5cm x 4cm x 0.5cm

PAKET İÇERİĞİ
    # 2 metrelik kablolara sahip 2 adet uydu hoparlör
    # Bir adet subwoofer
    # Bir adet kablolu uzaktan kumanda
    # Bir adet kablosuz uzaktan kumanda
    # Stereo ses kablosu (2m)
    # Stereo aux-in kablosu (4kutup-4kutup, 0.5m)
    # Çift RCA-stereo adaptörü (Video Oyun Adaptörü)
    # Güç adaptörü
    # Hızlı Başlangıç Kitapçığı
    # Garanti ve Teknik Destek Kitapçığı

Hepsiburada fiyatı: 225 ytl
    Piyasada : 340 ytl

Ya da Philips'in SPA9300 modelini önerebilirim sana bu fiyat aralıklarında...

PHILIPS SPA9300 2+1'in resmi için burayı Tıkla!

# 50W RMS (30W + 2x10W), 2.1 Ses Sistemi, Ahşap Subwoofer, kablolu kumanda

Piyasa fiyatı : ortalama 175 YTL.

Bence bütçene göre tabiki bu 2 model dışında başka bir sistem ses performansını biraz düşebilir...Ben 2 aydır koşturuyorum güzel bir 2+1 alayım diye o yüzden sende dinle ve ikisi arasında hangisinin sesini beğeniyorsan tercihini o yönde kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tears of ice -- 26 Kasım 2008; 21:03:54 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Tears of ice

Araştırıp o fiyat aralığında L3400 bulduğuna göre o zaman son 1 haftası kalan L3800 'ün şansını değerlendirebilirsin...Benim kargom yolda bile siparişini verdim bu hafta içi elimde olur diye umuyorum...

CREATIVE I-TRIGUE L3800 2+1'in resmi için buraya Tıkla!

# Mükemmel ses ve tasarım birarada I-Trigue L3800, daha önce hiç yaşanmamış kristal netliğinde tiz sesleri ve güçlü basları bir araya getiriyor. İnce aluminyum tasarımı, Neo Titanyum sürücüleri, yanal ateşleyici transdüseri ile yeni bir ses seviyesi yaşayacağınız deneyimlere yelken açın.

Bi-Amplifikatör
    # Doğru ve gerçekçi sesler için yanal ateşleyici transdüserlere ve NeoTitanyum mikro sürücülere özel amplifikatörler.

Yanal Ateşleyici Transdüser
    # Stratejik olarak yerleştirilmiş, Yanal Ateşleyici Transdüserler, ses seviyesini genişletirmek, orta seviyeli tonları geliştirir ve daha zengin içerikli bir ses deneyimi sunar.

Çekici aluminyum tasarım
    # İnce, komplike hatlara sahip aluminyum kasalı I-Trigue L3800, daha net ve berrak sesler için NeoTitanyum sürücüleri ve Yanal Ateşleyici Transdüserleri orjinal tasarımda bir araya getiriyor.

Manyetik korumalı hoparlörler
    # Hoparlörlerinizi dilediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz. Manyetik olarak korumalı hoparlörlerinizin, bilgisayarınızın monitörüne manyetik olarak zarar vereceğinden endişe etmenize gerek yok.

NeoTitanyum mikro sürücüler
    # Neodymium mıknatıslar sayesinde, NeoTitanyum mikro sürücüler kristal netliğinde tiz sesler sunuyorlar ve sesleri olabildiğince detaylı iletiyorlar. I-Trigue L3800, bir çok hoparlörlerde duyamayacağınız kadar gerçekçi sesler sunmaktadır.

Güçlü subwoofer
    # 6.5" lik uzun menzilli sürücü ve çift çıkış ile çok daha tok ve temiz bas sesler

Kablolu uzaktan kumanda
    # Kablolu uzaktan kumandanız üzerinden hoparlörünüzü açıp kapatabilir, ses ayarlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. MP3 çalarınızı veya kulaklıklarınızı rahatlıkla bağlayabileceğinizi kulaklık konnektörü ve Aux-in bağlantısı kumanda üzerinde mevcuttur.

Kablosuz Uzaktan Kumanda
    # I-Trigue L3800, odanızın her yerinden kontrol edin! Zen Micro veya Zen Sleek MP3 çalarınızı hoparlörünüze bağladığınızda, anahtar özellikleri kumanda edebilirsiniz. Şarkıları değiştirebilir, ses seviyesini ayarlayabilir veya MP3 çalarınızı kolayca açıp kapatabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER
    # Hoparlör gücü : Her bir hoparlör başına 9 W RMS (2 hoparlör ) 30 W RMS subwoofer
    # Frekans yanıtı : 30Hz ~ 20kHz
    # Sinyal-Gürültü Oranı (SNR) : 80dB
    Boyutlar (U x G x Y)
    # Uydu hoparlör : 5cm x 9.3cm x 24cm
    # Subwoofer : 19cm x 26.8cm x 30cm
    # Kablolu Uzaktan Kumanda : 11.6cm x 6.8cm x 2.8cm
    # Kablosuz Uzaktan Kumanda : 8.5cm x 4cm x 0.5cm

PAKET İÇERİĞİ
    # 2 metrelik kablolara sahip 2 adet uydu hoparlör
    # Bir adet subwoofer
    # Bir adet kablolu uzaktan kumanda
    # Bir adet kablosuz uzaktan kumanda
    # Stereo ses kablosu (2m)
    # Stereo aux-in kablosu (4kutup-4kutup, 0.5m)
    # Çift RCA-stereo adaptörü (Video Oyun Adaptörü)
    # Güç adaptörü
    # Hızlı Başlangıç Kitapçığı
    # Garanti ve Teknik Destek Kitapçığı

Hepsiburada fiyatı: 225 ytl
    Piyasada : 340 ytl

Ya da Philips'in SPA9300 modelini önerebilirim sana bu fiyat aralıklarında...

PHILIPS SPA9300 2+1'in resmi için burayı Tıkla!

# 50W RMS (30W + 2x10W), 2.1 Ses Sistemi, Ahşap Subwoofer, kablolu kumanda

Piyasa fiyatı : ortalama 175 YTL.

Bence bütçene göre tabiki bu 2 model dışında başka bir sistem ses performansını biraz düşebilir...Ben 2 aydır koşturuyorum güzel bir 2+1 alayım diye o yüzden sende dinle ve ikisi arasında hangisinin sesini beğeniyorsan tercihini o yönde kullan

İlgi allakana minnnettar kaldım kardeşim herşey gönlünce olur umarım tüm fikir veren tecrübesini bilgini paylaşan arkadaşlarıma teeşkkür ederim bişey daga sorucam degerli iznizle sözde Meslek lisesi Elketronik teknisyeniz ama o zaman aklımız haytalıktaydı tabi neyse Kuzen sistemi degiştirme amacı kolonlarn patlak ses vvermesi yoksa bassındaan gayet memnun bu yeni sistemi baglarsak eski bassıda degeerlendire bilirmiyz olabilir ama empadans resistans felan uyar umarım ses kartı olucak Creative eyer uyarsa yapabilirsek gerekli mazlemelri temin edim arkadaşlar tekrardan çook saolun çoçukcağız sözde Elektronik teknisyeniizyiz diiye bizden yardım istedi ama akıl akıldan üstündür diye booşa dememişler size sormadan degerli fikirlerinize baş vurmadan edemedim saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORGAN2 -- 26 Kasım 2008; 22:12:49 >

• eğer kullanacağınız bilgisayarda 5.1 ses kartı varsa hem yeni sistemi hem de eski sisteminizi aynı anda kullanabilirsiniz,sonuçta yeni sisteminiz 2.1 olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nymphadora

eğer kullanacağınız bilgisayarda 5.1 ses kartı varsa hem yeni sistemi hem de eski sisteminizi aynı anda kullanabilirsiniz,sonuçta yeni sisteminiz 2.1 olacak

Evet ama 5+1 birde olabilir Ses kartı 5+1 zaten o fiyyatlarda dedim gibi 250 ytl üzerine cııkamıyo hadi diyelim zoorlasak 280ytl :) bide şöle bi alternatif vvaar nedersiniz öle tanımış bi marka degil ama ses sinema sistemi satan biyerde çok saglam bi sistemi adam 215 ytl bıraktı yyarın gicem test edicez kuzenide alıcam ilginizi cekrse resimde cekrim eklerim yyarın görünüş oolarak süüper ama kalite nasıl biilemicem adam öve öve biitiremdi garantide verdi 12 ay bakıcam artık teşekürler Nymphadora ve diger tüm arkadaşlara saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORGAN2 -- 27 Kasım 2008; 2:26:37 >

• Yardımcı olmaya çlışan en azıdann bilgilerini paylaşmaya çalışan tüm değerli arkadas kardeşlerime teşekürü borç bilir saygılar dilerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.