Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.100
Cevap
598
Favori
1.920.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DeLi_KeÇi

Lamy safari dolma kalem nasildir

Başlangıç için iyidir, yalnız uçlarında sıkıntı çıkabiliyor, biraz şans işi.

Bir de kalemle uzun uzun yazacaksan tutma yeri pek ergonomik değil, Nexx modeline de bak istersen.

Bloglardan birinde yeni başlayacaklar için dolmakalemler diye üç bölümlük yazı ve tanıtım vardı, bulursam link atayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khione

920 sayfa kalem sohbeti dh asosyal tayfa was here

Bonzai konusu mu açalım, Sigara mı , Alkol mü? Ne güzel bi uğraşımız var gelmiş boş boş yorum yapıyorsun. Kalemlerle ilgilenen adam eminim ki akademik olmasa da zeka ve düşünce bakımından seni tokatlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kynsia

quote:

Bonzai konusu mu açalım, Sigara mı , Alkol mü? Ne güzel bi uğraşımız var gelmiş boş boş yorum yapıyorsun. Kalemlerle ilgilenen adam eminim ki akademik olmasa da zeka ve düşünce bakımından seni tokatlar.

hadi tokatlasın bakalım haftada en az bir kitap okuyan beni
  • quote:

quote:

quote:

Okumak için okumaya devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şöyle bir duyuru var, bilgisi olanlar yardımcı olursa nefis olur:

"94-95 yıllarında kullanıp kaybettiğim bir versatil kalemin marka ve modelini hatırlamama yardımcı olur musunuz?

Muhtemelen 90'ların başı üretimi. 80'lerin sonu da olabilir. Kalem kaliteli siyah plastiktendi. Yekpare gibiydi, gövdesi uç çıkan kısım ile bitişikti, orada daralıyordu. Klipsi de plastikti galiba, tam emin değilim. Siyah renkti. Şekli biraz Pentel Smash'i andırıyordu.

Ayırt edici noktası: Basma yeri, tepesinin yarısıydı. Yani kalemin tepesinin yarısından basılıyordu. Basılan kısmı uçuk pembe renkti. Basma düğmesinin mekanizmasını manyetolu çakmaklara benzetebiliriz.

Muhtemelen kaliteli bir kalemdi. Mimarların kullandığı cinsten olabilir. Var mıdır fikir verecek olan. "Tepesi yarım basmalı mekanik kurşun kalem" benzeri google aramaları sonuç vermiyor. İngilizceleri daha da facia, "pencil dress" gibi şeyler gösteriyor. Hatırlayan yahut fikir veren olursa müteşekkür olurum.

Not: Lamy Logo değil.
    Teşekkür ederim tekrardan."

• quote:

quote:

quote:

Saçma sapan lol konusu mu açsaydık parazit yapma.

• Evet beyler napıyoruz, öldük mü?
  • Yeni evlatlar.

Ohto Super Promecha
    Zebra Tect 2way 1000

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tala Valkov -- 28 Şubat 2015; 13:11:29 >
  • süper, güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan2017

süper, güle güle kullan.

Teşekkürler
  • 2 gün........ Yalnızca 2 gün.
    Yaklaşık üç yıl önce aldığım Rotring 800'ümün ilginç sebeplerden dolayı arıza yaptığı için gönderdiğim Newell Rubbermaid'in bana yeni bir kalemle geri dönmesi yalnızca iki gün sürdü.
    Artık Rotring'in Türkiye'de ne kadar emin ellerde olduğunu biliyorum ve içim rahat ;)

• Fiyatı çok abartmamak şartıyla 800+ pro 600 500 ve pentel marka kalemlerden hariç başka güzel kalem önerisi yada güzel kalem satan arkadaşlar pm atabilir GÜZEL KALEM MARKASI SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM KALEM ARIYORUM ESKİ KASA SHAKERİ OLAN VARSA PM ATSIN HİÇBİR YERDE YOK ONU ARIYORUM
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11Omeer

Fiyatı çok abartmamak şartıyla 800+ pro 600 500 ve pentel marka kalemlerden hariç başka güzel kalem önerisi yada güzel kalem satan arkadaşlar pm atabilir GÜZEL KALEM MARKASI SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM KALEM ARIYORUM ESKİ KASA SHAKERİ OLAN VARSA PM ATSIN HİÇBİR YERDE YOK ONU ARIYORUM

Pilot S20
    Ohto Super Promecha
    Eski kasa Shaker bana gelecek H305 istersen PM atabilirsin

• Hediye olarak 100 TL civarı kalem almak istiyorum. Bu fiyata uyan Cross alayım en azından ismi cezbeder dedim ama sizlerin önerisini de alayım.

Tavsiye varsa özelden ya da mention ya da alıntı yaparak yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robinson Crusoe -- 28 Şubat 2015; 10:49:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu güne kadar hangi uçlu kalemi aldıysam yeteri kadar güven vermedi ve hep yedek kalem taşıdım. Rotring rapid kullanıyordum ancak bozuldu. Grip 1345 hoşuma gitmişti ancak çatladı. 20 civarı maksimum 30 a hangi versatil kalemi tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: marslan1999

Bu güne kadar hangi uçlu kalemi aldıysam yeteri kadar güven vermedi ve hep yedek kalem taşıdım. Rotring rapid kullanıyordum ancak bozuldu. Grip 1345 hoşuma gitmişti ancak çatladı. 20 civarı maksimum 30 a hangi versatil kalemi tavsiye edersiniz?

Biraz daha zorla Smash al.
  • Aynı zamanda test çözdüğüm için 0.7 olması daha iyi olacaktır

• marslan1999 kullanıcısına yanıt
    30 liraya platinum pro use 1 varmış istanbulda onu al arkadaşlar yardımcı olacaktır. 40 a zebra tect 2 way 1000 var onu da alabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

Ya özelleşme ya da yeni rulo siz söyleyin :)

Ohaohahoaha drafix 1000 mi o nerden buldunuz hocam nerdennnnnnnn

• quote:

Orijinalden alıntı: bahcivanb

Graphgear 1000 aldım kalemin ağırlık merkezi klipse çok yakın kalem geriye doğru yatıyor.Ağırlığı fazla eli yoruyor.
    Bugün eski bir kırtasiyede atlas rondi 0.5ler buldum ne varsa bunlarda var meraklısı varsa gönderebilirim

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Hocam konyada hangi kırtasiye acaba?

• 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.