Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29.099
Cevap
598
Favori
1.920.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar, işin aslı bu kalemi ilk defa gördüm eski bir seri zannedersem. sadece ebay de şu linki buldum.
    http://www.ebay.com/itm/Pentel-ERGoNoMiX-Sharp-0-5-PR505-Mechanical-Pencils-0-5mm-/281128107998?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item41748a7fde
  • Qanzen kullanıcısına yanıt
    Graph x'in ucu kırıldı hangi kalemin ucu buna uygun bir türlü bulamadım usandım artık
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozan2017 kullanıcısına yanıt
    haci bu kalem batmanda var cok sekilsiz diye almak istemediydim alsam mi

• paulwalkertr kullanıcısına yanıt
    uyacak bir kalem oldugunu sanmiyorum.

• Merhaba arkadaşlar, uygun fiyata sıfır rotring tikky 2 satıyorum elimde renk çeşitleri mevcut, fazla uzatmayayım burası satışa dönmesin sonra ikinci el sayfasına buradan ulaşabilirsiniz, iyi forumlar..

http://forum.donanimhaber.com/m_95800007/f_//tm.htm#95800007
    KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• Qanzen kullanıcısına yanıt
    Bence al üretilmiyor birde winggrip modeli var daha cins tipli

• Endloslove kullanıcısına yanıt
    batmana donunce halledim bi tane alirim

• Beyler Ohto 1500p ve Pilot Automac arasında kaldım. Çok önerirseniz rotring 800 de düşünebilirim.

Bu kalemler arasından hangisini tavsiye edersiniz? Veya bu segmentte başka bir kalem önerisi olan var mı ?

• Beyler kalemi cok dusuren bi insanim o yuzden rotring hic kullanamadim hep ucu yamuldu bu konuda tavsiye edecegeniz tas gibi kalem denilebilecek bir kalem var midir?

• Bir gün gelecek ve ben bu kalemi alacağım :) Montegrappa - The Alchemist. fiyat 5400$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Che-mistry -- 11 Ağustos 2014; 2:29:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Che-mistry

Bir gün gelecek ve ben bu kalemi alacağım :) Montegrappa - The Alchemist. fiyat 5400$

Adamlar seri üretim yapıyor gibi geldi ah şimdi ne kadar kırıyordur parayı onlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

Beyler Ohto 1500p ve Pilot Automac arasında kaldım. Çok önerirseniz rotring 800 de düşünebilirim.

Bu kalemler arasından hangisini tavsiye edersiniz? Veya bu segmentte başka bir kalem önerisi olan var mı ?

Pilot automac al bence hem yazım hem çizim

• quote:

Orijinalden alıntı: Endloslove

quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

Beyler Ohto 1500p ve Pilot Automac arasında kaldım. Çok önerirseniz rotring 800 de düşünebilirim.

Pilot automac al bence hem yazım hem çizim

Hocam tip olarak kalemi bir türlü beğenemedim. Metaphys'in de çengeli tasarımı bozuyor bana göre. Çizim olarak elimde graph1000 vardı zaten. O yüzden ohto 1500p'yi de eledim.

Geriye de kalem kalmadı. Bende efsane olmuş kalemi alayım dedim. Hem fiyat da uygun .. Pentel Smash.

Ama mesela bir automac veya bir ohto 1500p yazı yazarken test çözerken bu efsane kalem kadar rahatlık sağlayacak ise yine düşünürüm. Ama sanmıyorum. Sonuçta dünyadaki en iyi yazım kalemi diye geçiyor. Hem kaliteli uçlar varmış pencilman'da.. üstüne de onlardan alacağım. Nasıl sence doğru mu karar verdim yoksa automac veya ohto1500p de yazım kalemi olarak smash ile yarışabilirler mi ?

• Bence yaklaşamaz çizim için onlar smash efsane zaten alma diyen olmaz illa yazım olarak lazım ise smashın yanına uni alpha geller var biri kalın biri ince onları da düşünebilirsin uçları da almanı öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Endloslove

Bence yaklaşamaz çizim için onlar smash efsane zaten alma diyen olmaz illa yazım olarak lazım ise smashın yanına uni alpha geller var biri kalın biri ince onları da düşünebilirsin uçları da almanı öneririm

Teşekkürler yorum için
    Pentel Smash + 5 adet uç alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FoXDiE

Selamlar

uzun süredir bende olan ve bir türlü internette bulamadığım bir Caran d'ache hakkında bilgi almak isterim Fotolar pek net değil ama fikir verebilir diye ümit ediyorum

şimdiden teşekkürler

http://www.hizliresimyukle.com/image/PyRL
    http://www.hizliresimyukle.com/image/PyRl
    http://www.hizliresimyukle.com/image/PyRx

Arkadaşlar bu modeli bilen kimse yok mu ?

• Bn resim çiziyorum resim için ince hafif ve kullanışlı bi kalem önerirmisin

• arkadaslar su smash'in olayi nedir anlayamadim bir tanede bende var zamaninda 15$'a almistim ta o zamanlardan uretimi durdurulmustu hala durduruluyor ama ne hikmettir stoklari bir turlu tukenmiyor hayir stoklari gectim limited edition modelleri cikiyor rengarenk...

bu kalemleri pentel degilde fason bir firma mi uretiyor yoksa pentelin satis taktigi filan mi bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Pelikan 120 ve scrikss 419'u 35 e kaptim ikinci el. Iyi mi aldim acaba

Bence çok iyi, Pelikan 120 varmıydı başka?
  • Pilot H-325 veya pilot s5-s10-s20 veya pentelin graph serisinden bir kalem olabilir. Ohto'nun kalemleri de çizim icin

• 
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.