Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.100
Cevap
598
Favori
1.920.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evet arkadasım senınde dedıgın gıbı benzer baslıkama aynısı degıl burada butun kalemlerı konu alıyoruz kalemler hakkında bılgılendırıyoruz arkadasları ve sorularına yardımcı oluyoruz her tur kalemde tesekkur ederım ılgılendıgın ıcın arkadasım bravoecho
    ayrıca kalemler hakkında tanıtım ve ıncelemede yapıyoruz
  • EVETTT ARKADASLAR SİZE YARDIMCI OLMAYA CALISTIM ELIMDEN GELDIGI KADAR SORULARINIZA CEVAP VERDIM
    VE SIMDI SIZINLE 'KALEM İÇİN DÜNYAYI DOLAŞTIM' DIYEN BI KOLLEKSIYONCU ILE YAPILAN BI RÖPORTAJI PAYLASIYORUM
    RÖPORTAJ ICIN TIKLAYINIZ:)
  • Cross'un Sitesini Inceledim Tech3 Diye Bir Kalem var. 0.5, Siyah, Kirmiz; Aradimgim tek sey denebilir.
    130 Kusur Turkiye'de

Bu seklde baska MultiFonksyonlu Kalem var mi ?

0.5 Uclu
    Siyah
    Kirmizi
    Olmasa da olur ama Mavi
  • KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Rotring Tikky 3
  • Evet kardesım KURAY var ama ıstanbuldaysan sana adresını verebılırım gıdıp bakabılırsın yada su sıteden sıparıs verebılırsın
    SIPARIS VEREBILEĞIN ADRES ICIN TIKLA
    Umarım yardımcı olmusumdur
  • Kuray kardesım buda cesıtlerı cok fonksıyonlu kalemlerın
    ÇEŞİTLER ICIN TIKLAYABILIRSIN
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

Kuray kardesım buda cesıtlerı cok fonksıyonlu kalemlerın
    ÇEŞİTLER ICIN TIKLAYABILIRSIN

http://www.kalemkutusu.com/urun.aspx?kt=9&m=63&uid=4950

Bu iyi gibi sence? Fiyat/Performans

O.5
    Siyah
    Kirmizi
    Mavi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

quote:

Orijinalden alıntı: MuTLu.

quote:

Orijinalden alıntı: Kürşat.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Cross Kalın 10 Karat Altın (Kaplama değil) Uçlu 0.5 Kalem
    Ben kalem hastasıyım arkadaşlar, özellikle böyle kalemlere ilgi duyuyorum..

Fiyatı ne kadar acaba? İnternette bu altın kaplama model olanını 2.7 bin tl olarak mı gördüm? Yoksa uykulu olduğum için yanlış mı gördüm?

Ben 300 TL gibi bir fiyata almıştım sanırsam. Kaplama değil bu arada gerçek 10 karat altın.
    Baya memnunum.

arkadaşlar bu crossların çakmaları mevcut mudur? bende bi tane varda krom kaplı olanından bu kapak (üst) kısmındaki ince çizgilerden oluşan kolonlardan biri eksik. acaba orijinal cross larda öyle mi yoksa benimki tahmin ettiğim gibi çakma mı?

• Kuray Evet kardesım cok ıyı bı secım bence almanyanın en ıyı kalem markalarından kullanmanı tavsıye ederım ılk basta cross un kalemınden bahsetmıstın bu kalemın fıyatı cross'a gore gayet uygun kalemın tasarım yonundende sık agır bı gorunumu var kendını hıssettırıyor
    cross'un aksıne omur boyu garantı vermemesı eksık bı yanı fakat dıplomat hıcte hafıfe alınacak bı marka degıl cross'un multı kalemını pahalı bulan arkadaslar ıcın gercekten ozellık ve performans bakımında cok ıyı bır kalem dıyebılırım ama fıyatı 30-35 arası olsaydı tadından yenmezdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemomando

quote:

Orijinalden alıntı: _Commando_

quote:

Orijinalden alıntı: MAVİT

_Commando_ arkadsım bu kalemler cızım ıcın ıdealdır fakat rotrıng 300u turkıyede bulamazsın onun yerınede rotrıng rapid onerıyorum

fytları:rotrıng tıkky 5 tl. rotrıng rapıd 11-12 tl. pentel graph1000 30 tl. tk fıne varıo 20-23 arası(nt de 18 tlye gormustum)

Pentel daha uygun geliyor. Duyduğuma göre ağır bir kalemmiş tam benlik. Rotring kalemlere gıcık kapıyorum.

şuan pentel elimde ağır bir kalem değildir ama on numara kalemdir tavsiye ediyorum

nereden aldınız nette fılan alabılecegım bı yer var mı bıde fıyatını soylermısınız?

• hiç birşeye değişmem

• KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

Elimde bu kalemden bir tane var. 0,5 sevgisini bana bu kalem aşıladı ve kullanması da rahat.Ancak bir süre sonra eli yoruyor.Kaliteli ve eli yormayan 0,5 bir kalem önerebilir misin bana?

Olmadı bunların 0,5 ine bakacağım.0,7 si vardı ama kayboldu.3 yıllık kalemimdi...

• volante
    arkadasım tam olarak kalemını gormeden yorum yapamam fakat cross un sıtesınde orjınal urumlere yakından bakma ımkanın var su lınkten kalemını secıp yakınlastırarak celıskıye dustugun kısıma bakabılırsın fakat cross omur boyu garantı verır kalemlerıne aldıgın yere dıkkat et bı dahakı sefere paranın orjınal urunlere gıtmesı ve mutlu olmak ıcın bu konuda
    BURADAN BAKABILIRSIN
    Umarım yardımcı olmusundur
  • .IsTanBul.
    arkadasım hangı kalemı sordugunu belırtmemısın ama sana bı sıte onerebılırım buyur kardesım daha once bende alısverıs yaptım
    BURADAN

Arkadaşlar bu kalemin marka ve modelini söyleyecek olan var mı?
    Araştırdım ama bulamadım.
  • VoldroY Kardesım sana

bu kalemlerı onerıyorum sana 0.5te parker gercekten cok ıyıdır ve vektor gercekten hafıf ve elı yormayan bı kalemdır arkadasım
  • Boidae arkadasım bende tam olarak cıkaramadım ama 'OHTO' marka olabılır
  • hocam bu pentel graph1000 .3 mm almak istiyorum ama, yazı için uygun mudur acaba bu kalem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimist_im

her zaman ki tercihim...

Fiyatı nedir bunun ?
  • Wizard_of_oz
    17tl arkadasım fıyatı eger o rengı soruyorsan 10 tllıklerde var ama malzemesı farklı oluyor umarım yardımcı olmusumdur
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.