Şimdi Ara

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) (1451. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.115
Cevap
598
Favori
1.921.526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14491450145114521453
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kum markasının masterpiece kalemtraşı var iki farklı uzunlukta ve sivrilikte açıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • garez45 kullanıcısına yanıt

öneriniz için teşekkür ederim. fakat internetteki resimlere baktığımda bu modelde de istediğim gibi değil. sivriklikten ziyade ilk aldığım, hiç açılmamış fabrikasyon çıkışlı zaman ki durumunu istiyorum.

• Merhaba;

Daha önce Sheaffer Triumph Imperial 444 dolma kalem kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım, aynı kalitede ve rahatlıkta dolma kalem arıyorum.

F/M yazma ucu olan, kartuşlu dolma kalem tavsiyelerinizi bekliyorum.

Saygılarımla...

• Selam arkadaşlar. Bir süredir koleksiyonum için edinmeyi düşünüyordum ancak orijinal ürün bulabileceğimi pek sanmıyordum. Lakin geçen gün verdiğim siparişte gelen ürün beni şaşırttı size orijinalliği konusunda danışmak istedim. Sizce bu ürün orijinal mi?

Klips üzerinde paslanma, çok uzun yıllardır ellenmediği için silgide gevreme ve pirinç mekanizmanın uç konisi içerisinde oluşturduğu oksitlenme mevcut. Detaylı fotoğrafları ekliyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır)

• kangroo kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun Rotring kaleminiz. Ürün orijinal o bakımdan içiniz rahat olsun. Yanılmıyorsam 2004-2006 arası üretimlerden. Zor artık bunları böyle temiz bulmak. Özel değilse nereden temin ettiğinizi ÖM'den öğrenebilir miyim?

Bende de var bir tane 2002 model, aynı yeşil oksitlenme daha da fazla olmak kaydıyla benim kalemde de var. Gerçi ben çok ciddi kullanmıştım lise ve üniversite zamanlarında (2001-2010)

• Can-KSK kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Satıcının linkini özel mesaj ile gönderiyorum size. 2 tane daha sipariş verdim bugün ben de orijinal olduğu kanısındayım. Koleksiyonluk bir saklama kutusu yapıp içine yerleştirmeyi düşünüyorum KALEMLER HAKKINDA HERŞEY(güncel kalemciniz)-(HD-videolu tanıtımlar başlamıştır) 

• pasaport02 P kullanıcısına yanıt

Sheaffer 94700 Sagaris Dolma Kalem, Medium Uç Siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B00A8JQRUU?ref_=cm_sw_r_apin_dp_N87FXTSYM4J81V3QEPP0

sagaris gerçekten çok iyidir üstelik bu fiyata bedava. Ben de 2 tane var bir tane de siyah mı alsam dedirtiyor fiyatı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvahnecdet kullanıcısına yanıt

Mehaba hocam sizde Sheaffer Legacy modeli var mı acaba ?

• Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt

Merhabalar maalesef. Sheaffer dolma kalem olarak sadece imperial 440 ve sagaris var

• eyvahnecdet kullanıcısına yanıt

Tamamdır teşekkür ediyorum.

• Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt

Rica ederim.

• Pentel Smash kalemi aldım ancak tutma yerindeki kauçuk griplerden acayip ses çıkarıyor. Üründe bir sorun var mı acaba? Yoksa nasıl düzeltebilirim bu durumu?

• merhabalar, üniversitede kullanacağım yormayan kaliteli uzun süreli yazımlarda kullanacağım kalem arıyorum ama çok karıştı kafam, genelde yazım için smash ve graph1000 önerilmiş, bunun yanında staedtler 925, platinum pro 171 veya 1, pentel orenz g2, uni m5-552 modeli de aklımda, malum ekonomiden dolayı çok da fazla çıkmak istemiyorum, bunlar arasından veya başka önerdiğiniz kalem var mıdır? graph1000 ve mitsubishi hayranlıgımdan dolayı m5 552 modelleri fiyat olarak daha makul geldi ama sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldenrock99 -- 10 Eylül 2023; 0:49:12 >
  • kangroo kullanıcısına yanıt

Hocam satıcıyı öğrenmem mümkün müdür bir iki tane de ben almak istiyorum varsa halen elinde.

• Merhaba

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Siz linki attığınızda fiyat ne kadardı?

-Bu model pistonlu galiba, kartuşu değil doğru mu ?(net bir bilgi bulamadım)

Saygılarımla...

• goldenrock99 G kullanıcısına yanıt

Uni kuru toga

• Worcestershire kullanıcısına yanıt

kuru toga çok hoşuma gitmedi tasarımı, high modelini begenıyorum daha cok

• goldenrock99 G kullanıcısına yanıt

Ben memnundum kullandığım üniversite süresi boyunca, dönen ucu sayesinde homojen kalınlıkla yazıyordu.

Pentel graph 1000 vardı ondan da memnunum lisede çalındı maalesef. Fiyatlar da uçmuş.

• kenandemirci01 K kullanıcısına yanıt

Bilgisi olup yardımcı olabilecek biri yok mu arkadaşlar.

• pasaport02 P kullanıcısına yanıt

Merhaba. Ben cevap vereyim, almıştım çünkü. 535 TL idi. Konvertör ile geliyor. İsterseniz konvertörle pistonlu gibi, isterseniz konvertörü çıkarıp kartuş takarak kullanabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 14491450145114521453
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.