Şimdi Ara

Kahraman/yazılı/bozuk ön ekleri neyi değiştirir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben şu pazardaki yazılı/kahraman/bozuk gibi ellerin ne değiştirdiğini anlamadım hepsi aynı değil mi ben istemleri önünde hiç ek olmayanlardan aldım cidden neyi değiştiriyo açıklar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Genelde yazili yada normal aliyorum ucuz oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

10/08/2012, 05:12
    Eşya Nadirliği

Eşya Nadirliği (Rarity), eşyanın bulunma sıklığını ifade edip, en kolay bulunandan en zor bulunana aşağıdaki gibi sıralanmaktadır:

Yaygın < Seyrek < Nadir < Efsanevi < Destansı < Antika < Ölümsüz < Gizemli

İngilizcesi;

Common < Uncommon < Rare < Mythical < Legendary < Ancient < Immortal < Arcana

Genel olarak daha nadir bulunan eşya daha değerli kabul edilir.

Eşya Kalitesi

Eşya Kalitesinin (Quality) bir sıralaması yoktur, ancak eşyanın bir özelliğe sahip olduğunu ifade eder.

Standart (Standard) eşyalar diğer gruplara girmeyen, sıradan eşyalardır.

Yazılı (Inscribed) eşyalar üzerlerinde bazı istatistikler tutabilir (örneğin leş sayısı). Eşya üzerine taş takılarak yaratılır.

Olağandışı (Unusual) eşyaların standart olanlarından farklı ve özel görsel efektleri vardır. Bu özel efektler nedeniyle standart versiyonlarından daha değerli sayılırlar.

İhtiyar (Elder), eşyaların eskiliğini belirten bir kalitedir.

Kahraman (Heroic), canlı turnuva maçlarında izleyicilere düşen eşyaların kalitesidir.

Hakiki (Genuine) eşyalar, promosyonlardan veya etkinliklerden kazanılan eşyalardır. Genellikle pazardaki sayıları az olduğu için değerlidirler.

İmzalı (Autographed) eşyalar, Dota 2'nin ünlü isimlerinden birine ait imza rünü takılmış eşyalardır.

Lanetli (Cursed) eşyalar, Diretide 2013 etkinliği sırasında çıkan "Lanetli Tarif: Eşya Cisimlendirme" tarifiyle işlenen eşyalardır.

Bozunmuş (Corrupted) eşyalar, Wraith Knight etkinliği sırasında çıkan "Tarif: Hayalet Kral'ın Kutsal Emaneti" ile işlenen eşyalardır.

Uğurlu (Auspicious) eşyalar, New Bloom etkinliği sırasında kazanılan eşyalardır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.