Şimdi Ara

Kadın erkek arkadasligi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce de yazmıştım bugün biraz farklısını acicam kadın erkek arkadaşlığı belli bir yere kadar diyorlar sevgilisi olur veya evlenene kadar (güzel de oluyor bu arkadaşlıklar bence)
    Beni ilgilendiren kısmı 7 aydır yakın olduğum bir kızla (çok sevdim arkadaşlığını) ileri gitmeye çalıştım sevgili olmaya biraz da hoşlanmaya başlamıştım ilk tanidigimdan beri değil bu 7 ayın son 2 ayı arkadasliktan öteye gidemeyecegini söyledi ama yakın da arkadaştık ben kızı suçlamiyorum benim de ilişki bitmesin diye böyle bir adım atmamin normal olduğunu düşünüyorum ama giden yakın arkadaşlık oldu sadece selam verip az konuşuyoruz bana karşı mesafeli gerçekçi olalım bu mesafe hiç kapanmaz mi , unutmam mi gerekir nasil yapicam, bir de hatalı olduğumu düşünmüyorum ama yanlışım olabilir mi bu konuda fikir yazan olursa güzel olur teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• çoğu erkek kızı bir kez elde ettikten sonra artık ömür boyu baş başa olacağı hayalini kurduğu için kafaya takar. gerçek hayatın dinamikleri ise böyle yürümez.

geçen hafta tatilde idim, bir haftalık bir gezi + spor organizasyonu vardı, orda herkesten açık ara daha cesur giyinen bir kız gelip benim arkadaş çevreme tanıştı, birkaç gün akşamları muhabbet ortamımızda bulundu ve kızın yaş olarak göründüğünden biraz büyük olduğunu öğrendik. estetikli idi. yüzük takmıyodu. sonra aynı organizasyonda tanışmış olduğumuz daha ileri yaştaki başka bir kadından öğrendik ki bu kız evliymiş. evli olduğunu bize hiç söylemedi kız. yanımızda hep açık kıyafetlerle bulundu ve ortamdaki tüm herkes bekar erkek olduğu halde yani.

şimdi bu kızın kocası olduğunu iddia eden bir erkek evinde oturmuş "biz modern insanlarız, karım spor faaliyetine katılabilir" diye kendini teselli ediyor.

ve bu erkek bir zamanlar bu kızı evliliğe ikna ettiği için seviniyodu "artık hep mutlu olacağız" diye.

görüldüğü gibi kız arayışlarda, kocasına cinsellik sunduğunu da sanmam. genelde başım ağrıyo diyodur.

gerçek dünya dinamiklerinde ilişkiler gelip geçicidir. kız sana ilgi duyar, belki evlenir, ilgisi bitince artık kızdan verim alamazsın. evli olsan bile.

bu yüzden rahat ol. "büyük balık kaçtı" psikolojisi aldatmacadır. tek gerçek senin erkek olarak kendini geliştirmen ve sürekli yeni kızlarla takılmandır.
  • kızı etkileyememişsin, dost gibi arkadaş gibi takıldın diye senden etkilenmez. başka kızlarda şansını dene. muhabbetini geliştir. aynı anda birden çok sayıda kız ile tanış ve sürekli yeni kızlarla tanışmaya devam et. tanıştığın kızlardan sana yakınlaşan olursa onunla devam edersin ve bu durumda bile yeni kızlarla tanışmaya devam et.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    Sağol abi yanıtın için geçen konuda da yazmıştın peki bu ilişkilerde duygusallık kötü bir şey mi ben çok takıyorum kafama kızın taktigini sanmam

• anakin skywalker1 A kullanıcısına yanıt
    çoğu erkek kızı bir kez elde ettikten sonra artık ömür boyu baş başa olacağı hayalini kurduğu için kafaya takar. gerçek hayatın dinamikleri ise böyle yürümez.

geçen hafta tatilde idim, bir haftalık bir gezi + spor organizasyonu vardı, orda herkesten açık ara daha cesur giyinen bir kız gelip benim arkadaş çevreme tanıştı, birkaç gün akşamları muhabbet ortamımızda bulundu ve kızın yaş olarak göründüğünden biraz büyük olduğunu öğrendik. estetikli idi. yüzük takmıyodu. sonra aynı organizasyonda tanışmış olduğumuz daha ileri yaştaki başka bir kadından öğrendik ki bu kız evliymiş. evli olduğunu bize hiç söylemedi kız. yanımızda hep açık kıyafetlerle bulundu ve ortamdaki tüm herkes bekar erkek olduğu halde yani.

şimdi bu kızın kocası olduğunu iddia eden bir erkek evinde oturmuş "biz modern insanlarız, karım spor faaliyetine katılabilir" diye kendini teselli ediyor.

ve bu erkek bir zamanlar bu kızı evliliğe ikna ettiği için seviniyodu "artık hep mutlu olacağız" diye.

görüldüğü gibi kız arayışlarda, kocasına cinsellik sunduğunu da sanmam. genelde başım ağrıyo diyodur.

gerçek dünya dinamiklerinde ilişkiler gelip geçicidir. kız sana ilgi duyar, belki evlenir, ilgisi bitince artık kızdan verim alamazsın. evli olsan bile.

bu yüzden rahat ol. "büyük balık kaçtı" psikolojisi aldatmacadır. tek gerçek senin erkek olarak kendini geliştirmen ve sürekli yeni kızlarla takılmandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 24 Mayıs 2022; 6:4:5 >

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Sağol abi hiç böyle düşünmemiştim

• kızlarla arkadaş olmak ise şöyle, kızla vakit geçirmeye başladığın andan itibaren kıza senin erkek olduğunu ve "rahat" şekilde orada bulunduğunu, nihai amacının da cinsellik olduğunu gösteren hareketler yapmak zorundasın. kızla tek buluşmalısın, kızın diğer bir kız arkadaşı olmamalı orada. kızla karşılıklı değil yan sandalyede oturmalısın mümkünse (90 derece yan dönük yani) kızı konuşturacaksın ve muhabbet arasında kız sana anlatmakta olduğu bir olayla ilgili bi fotoğraf falan gösterecek olduğunda kızdan hızlı davranıp kızın yanına kaykılacaksın, ten teması olmalı. tepki gelmezse daha rahat davranacaksın.

diyelim ki kız başta tepki vermedi ama daha sonra sen daha da yakınlaşan hareketler yapınca (fiziki olur sözlü olur) sert tepki verip ayrıldı gitti. sorun yok. birşey kaybetmiş değilsin. bir arkadaş kaybetmiş değilsin. çünkü:

1- zaten kız ile erkek arkadaş olmaz. kadının olmayacak kız zaten gitsin hiç önemli değil. (iş arkadaşlığı falan ayrı olay, onları karıştırmayın)
    2- kız seni tamamen olanak dışı görüyor olmadığı sürece o tepkisini geri çekip sonradan geri döner, geri döndüğünde de senin o tavrını tekrar görmek için döner. (sayısız gözlem ile ve ayrıca deneyim ile sabit)

aslına bakarsan kızı garantili şekilde kaybetmenin yolu kızla ilk tanışmadan itibaren dost gibi takılmaktır.

eğer ilk buluşmadan itibaren o cinsel enerjiyi oluşturmadan kız ile sakin - dost canlısı - muhabbet meraklısı herhangi biri gibi arkadaşlık kuracak olursan, artık kız hiçbir zaman sana karşı gerçek bir cinsel bağ hissedemez. belki seninle evlenebilir ama gene de sana hayal ettiğin yakınlığı kurmaz, kuramaz. çünkü seni ilk tanıyıp benimseyişi "dost" şeklinde olmuştur, kız bunu değiştirip seni cinsellik sunmak için çaba göstereceği erkeğe dönüştüremez kendi kafasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 24 Mayıs 2022; 6:23:27 >

• Aga bence kizla erkek olamaz diyen 1453 gencliginden tavsiye almayin da ne yaparsaniz yapin.

• Vallaha ilişki konusunda tek diyeceğim şey niyetinizi en baştan belli edin. Bazı erkekler görüyorum adam diyor yok bir dediğini iki etmedim yok her şeyinde yanında oldum kız gitti bir hafta tanıştığı kişiyle sevgili oldu kızlar iyiyi sevmiyor laga luga. Arkadaşım sen iyi falan değilsin sen kızla çıkmak için iyi rolü yapan kendince kurnazın tekisin o bir hafta takılıp çıkan kişinin senden farkı kendini sınırlamadan, hormonlarını bastırmadan erkek olduğunu belli edip ona göre yürümesi. Kimse size kabul edileceğinizin garantisini vermez ama sizin hormonlarınız ve istekleriniz var bunları iyilik, aşk, sevgi altında üstü kapalı maskeleyip iyiyi oynamak bana çok sahte geliyor. Bak mesela kendimden örnek vereyim instagramdan karşılıklı takipleştiğim ama daha önce yüzünü hiç görmediğim birini sokakta gördüm direkt muhabbete girdim dedim ben seni burdan burdan tanıyorum evine gidene kadar konuştum sonra kız instagram hesabımı sordu birlikte vakit geçirebileceğimizi söyledi ben de instagramımın zaten onda ekli olduğunu söyleyip telefon numarasını istedim o da telefon numarasını verdi sonra vedalaştık. Göründüğü üzere işin yüzde 80’i cesaret ve ağzın laf yapması reddedilmeyeceğimin garantisi yok. Yani sözün özü niyetinizi en baştan belli edin zaten bu şekilde kaba hesap 10 tane kıza yüz yüze yürüseniz en az 7’si sizi reddedecek 1’i ile kafanız uyuşmayacak kalan ikisi arasından siz kafanıza uygun olanla çıkacaksınız sonra sizi reddeden 9 kız aa bu kız bunla çıktığına göre bu kişinin bir özelliği var diyecek. Lafı fazla uzattım özet halinde yazayım:

1) Sosyal medyadan yürümeyin. En etkili yürüme yüz yüze olan yürümedir. Sosyal medyada herkes klavye artisti olduğu için yazılacak en ufak şeyde moraliniz bozulabilir. Zaten kıza günde 30’dan fazla istek geliyordur siz yüz yüze yürüyün bir farkınız olsun.

2) Arzunun pazarlığı olmaz. Size karşı bir sürü kural koyan kız başkasına karşı o kuralların hepsini tek tek indirir. Öncelikli biri değilseniz ordan kibarca uzaklaşın.

3) Reddedilmeye alışın. Bunun yolu da kendinizi her alanda geliştirmeye çalışıp kendinizi reddedilmeye mâruz bırakmak.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Ice Platypus kullanıcısına yanıt
    Peki kızın arkadaşliğa mesafe koyması normal bir şey mi ben bekliyordum biraz reddedilirsem de kötü bir şey mi yaptim sanki sadece ilerletmek istedim arkadaşlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anakin skywalker1 -- 24 Mayıs 2022; 21:29:3 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.