Şimdi Ara

Kaç yaşına kadar LOL'e devam edicekseniz ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
5.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hatsune Miku

Hocam seni burada görmek güzel aynı nick aynı profil resmi
    canını yerim
  • Biz vainglory tayfasıyız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu oyunu 25-30 yaş üstü oynayan Allah rızası için bana ulaşsın . Yoksa aklımı yitireceğim.
  • 6 yıldır oynuyorum hala sıkmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 33
  • lol bırakılmaz. sadece ara verilir.
  • Bu konuyu açalı 8 yıl oldu. Hala bırakamadım. Lanet olsun.

• Ben de;

Kaç yaşına kadar LOL'e devam edicekseniz ?

2012 sonundan beri bazı dönemler ara vererek oynuyorum. 10 yıl olmuş be.

En son 2018-2019 gibi oynuyordum 4 yıl aradan sonra tekrar sardım. İtemler değişmiş, haritalarla oynanmış, oyunun dinamikleri, karakterlerin dengeleri çok değişmiş oyun saçma sapan bir hal almış. Günümüz çöp kitlesine yönelik değiştire değiştire içine etmişler güzelim oyunun. O zamanın veletlerine laf ederdim şimdiki veletler o veletlere rahmet okutur. Ağızlarının ortasına kürekle vurası geliyor insanın.

Muhtemelen birkaç güne bir daha hatırlamamak üzere sileceğim oyunu. Zaten çok fazla dayanacakmış gibi durmuyor 2-3 maç sonra aynı elemanlarla ya da birkaç gün sonra maçlara aynı elemanlar düşüyor. Epey azalmış olmalı oyuncu kitlesi.

• 20 yaşında bıraktım

• Ak büyücü zed çıkınca bıraktım

• kuramaxd kullanıcısına yanıt
    Ebesinin awi hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vay be ortaokuldaydım başlamıştım. Şimdi evlendim arada oyun atıyorum...

• Aram atıyom sadece çok keyifli urf gelirse de urf

• amazon prime rp dağıtıyor diye ara ara giriyorum. iyice saçmaladılar ama artık oyuna farklılık getirelim diye. 2015-217 arası aktif oynadım diyebilirim, gerisi yalandan.

• 2014'te ilk defa lol oynamıştım sonra Valve 2015'te reborn patchi ile dota 2'yi öldürünce 2017'de tekrar başladım lole halen devam ediyorum. yaş 27

• Yaş 41 ve 2017' de başladım ara ara girip botlarla takılıyorum. Bir de 15 yaşında çocuğum var ve sadece tatil günlerinde (o sene taktir aldıysa) ödevi falan yokken girip dereceli atıyor. Hea bir de hesabı EU' ya taşıdım hem küfür kıyamet oyunlardan kurtulduk hem de çocuk artık sesli chatte İngilizce millete laf yetiştirir oldu miss  Kaç yaşına kadar LOL'e devam edicekseniz ? ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 28 Nisan 2024; 3:11:38 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.