Şimdi Ara

Kaburga kemiklerimde kırılma veya çatlama var sanırım (CİDDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR CİDDİ CEVAPLAR İSTİYORUM LÜTFEN!!
    Bugün top oynarken bi arkadaşımla çarpıştık onun hatası yoktu ben koşuyordum onu görmedim.
    Neyse bunun kolu benim göğsüme çarptı en başta eğildim biraz hareketsiz kaldım sonra kalktım gittim biraz oturdum arkadaş geldi benden özür diledi bende sorun yok dedim çünkü bilerek yapmamıştı.
    Neyse şimdi Size durumumu anlatayım: Gülemiyorum, derin nefes alamıyorum, öksüremiyorum, sesimi yükdeltemiyorum ve göğsüm devamlı ağrıyor yana falan dönemiyorum bi yatmaya çalıştım yatarken biraz zorlandım ama kalkmak çok zordu bi 5dk durdum kalkmadan önce çünkü kalkamıyordum şimdi dik bir şekilde pturdum eğilince falanda ağrıyor Kaburga kemiklerim çatlamaş veya kırılmış olabilirmi? Hastaneye gidecemde araba kardeşimde eve gelmesini bekliyorum sizce ne yapmalıyım önerileriniz nelerdir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• röntgende gözükür zaten inşallah ciddi birşey yoktur ezilme felan varsa geçer korkma
  • buz koy. kırık değil incinmiştir.
  • Kaburgalı olsun

• kirilsa yazamiycak kadar agrin olurdu catladiginida sanmiyorum doktora gorun mutlaka

• [TR]-Lion kullanıcısına yanıt
    muhtemelen kırık söz konusu , benim kırıldı
    belirtiler aynı , film çektireceksin , doktor inceleyecek ama şunu bil yapacak bişey yok , 1 ay sürer bu ağrılar eğer kırık varsa
    asıl mıçarken kolay gelsin....
  • Eczaneye git yakın al kardeş ama bi kaç gün dayanmak lazım tedavisi yok bunun kendi kendine iyiliesiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoFear. -- 17 Kasım 2014; 14:16:16 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Kırılsa duramazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevenpounds

muhtemelen kırık söz konusu , benim kırıldı
    belirtiler aynı , film çektireceksin , doktor inceleyecek ama şunu bil yapacak bişey yok , 1 ay sürer bu ağrılar eğer kırık varsa
    asıl mıçarken kolay gelsin....

Deme öyle yaa düşünmesi bile kötü

• yinede hastaneye git rontgen cektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • öneri yok mesai bitimini bekleme al kimliğini acile git
  • git röntgen çektir kırık olması imkansız çatlamışsa da güzel güzel dinlenirsen kendi kendine geçiyor diye biliyorum 2-3 haftada
  • sağa sola dönerken çıtırdama sesleri gelyiorsa kırılmıştır aynısı bana önceki sene oolmuştu buzda kayıp kolumun üzerine düştüm koluma birşey olmadı kaburgalarıma oldu kendi kendine kaynar biraz inlersin acıdan o kadar
  • Gülebiliyor musun?Şaka bir yana geçmiş olsun.Kendi kendine kaynıyorsa bende kırdırayım tatile ihtiyacım var.

• [TR]-Lion kullanıcısına yanıt
    bu işin şakası ve ertelemesi olmaz .....
    acilen film çektirip , doktorla görüşmen şart !!!!
  • anlattıklarına göre %99.9 kırılmış çoooooook ciddi bir kırık ve iç organlarda hasar yoksa kaburga kemiklerine dışarıdan bir müdahale yapılabilmesi söz konusu değildir kendiliğinden kaynamasını bekleyeceksiniz. hastahaneye gidin. geçmiş olsun.
  • kırık deıl bence banada oluyodu gulerken falan acayıp agrıyodu sonra kendılıgınden gectı
  • Hastaneden gelince n'olmuş yaz.

• geçmiş olsun kardeşim büyük bir şey değildir umarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.