Şimdi Ara

Kaburga kemiklerimde kırılma veya çatlama var sanırım (CİDDİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
526
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR CİDDİ CEVAPLAR İSTİYORUM LÜTFEN!!
    Bugün top oynarken bi arkadaşımla çarpıştık onun hatası yoktu ben koşuyordum onu görmedim.
    Neyse bunun kolu benim göğsüme çarptı en başta eğildim biraz hareketsiz kaldım sonra kalktım gittim biraz oturdum arkadaş geldi benden özür diledi bende sorun yok dedim çünkü bilerek yapmamıştı.
    Neyse şimdi Size durumumu anlatayım: Gülemiyorum, derin nefes alamıyorum, öksüremiyorum, sesimi yükdeltemiyorum ve göğsüm devamlı ağrıyor yana falan dönemiyorum bi yatmaya çalıştım yatarken biraz zorlandım ama kalkmak çok zordu bi 5dk durdum kalkmadan önce çünkü kalkamıyordum şimdi dik bir şekilde pturdum eğilince falanda ağrıyor Kaburga kemiklerim çatlamaş veya kırılmış olabilirmi? Hastaneye gidecemde araba kardeşimde eve gelmesini bekliyorum sizce ne yapmalıyım önerileriniz nelerdir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [TR]-Lion -- 17 Kasım 2014; 14:08:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her ne olursa olsun doktora gitmenizde fayda var. Ama söylediklerinizden yola çıkarak birkaç güne geçeceğini düşünüyorum. Darbeye bağlı ağrı ve nefes almada güçlük çekmek normal değerlendirilebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.