Şimdi Ara

Kablosuz car play + kablosuz şarj olan arabalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu iki özellik yeni alacağım arabada olmasını istediğim özellikler. Belki benim gibi düşünen başkaları da vardır diye böyle bir konu açmak istedim.

Bu 2 özelliğe sahip bildiğimiz arabaları paylaşalım bu başlıkta.

Şuanda benim bildiğim kadarıyla Audi A3 2021 modelde var ikisi birden.

• Egea cross :)
  • Hyundai'nin güncel bazı araçlarında geliyor(örn i20). Yalnız 10" olan en üst ünitede kablosuz Carplay yok. Bir alt seviye olan 8"te var.

• leonda kablosuz sarj var ama car play kullanmadım

• Quattro kullanıcısına yanıt

8" ekranı olan paketlerde de kablosuz şarj yok sanırım

• Stonic'in dolusunda vardı. Boş olanında kablosuz Car Play vardı. Leon'larda da açtırmanız gerekiyordu benimki hala kapalı. Zaten kablosuz da değil pek kullanışlı olmaz sanıyorum..

• mow_ kullanıcısına yanıt

Style Plus üstünde var diye hatırlıyorum hocam i20 için.

• leon fr

• yeni superb'de kablosuz car play varmış default olarak. kablosuz şarj da ekstra opsiyon olarak alınabiliyormuş

• up

• Hocam iki özellikte bildiğim kadarıyla sonradan basit bir şekilde montaj yapılıyor. Araç tercih ederken bunlara göre yapmak çok mantıklı olmayabilir.

• zizu11 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim araştırdığım kadarıyla yapılamıyor. Yapılsa bile aracı garanti dışı bırakacaktır
  • Normal car play olan araçlara smartbox alırsanız kablosuz carplay kullanılabiliyor, kurulum montaj gerekmiyor.

• kablosuz şarj ve kablosuz car play güzel de daha güzeli adaptif hız sabitleyicisi, şerit takip asistanı ve pet şişe uzun yolda efsane oluyor.

Adaptif far da olursa of
  • Şunu takınca zaten kablosuz carplay oluyor. FC5 Civic için aldım kullanıyorum bayadır.

• Karoq'da da varmış bu ikisi. Şuanda sanırım sadece Skoda arabalarında var bu ikisi aynı anda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.