Şimdi Ara

[[[[[[[[[[ Kablosuz Ağ (Dosya ve yazıcı paylaşımı ) İnternet Kurulumu ]]]]]]]]]]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kablosuz gayet güzel paylaştırabiliyorum internette bir sorun yok ama kabloludaki gibi birbirlerini görmeleri ve dosya yazıcı paylaşımı yapabilmeliyim bu konuyla ilgili bir makale bir anlatım biliyorsanız paylaşırsanız sevivinirim arkadaşlar

Şimdiden teşekkürler...

• quote:

Orjinalden alıntı: icebergmetii

Arkadaşlar kablosuz gayet güzel paylaştırabiliyorum internette bir sorun yok ama kabloludaki gibi birbirlerini görmeleri ve dosya yazıcı paylaşımı yapabilmeliyim bu konuyla ilgili bir makale bir anlatım biliyorsanız paylaşırsanız sevivinirim arkadaşlar

Şimdiden teşekkürler...

Eğer kablolu yapabiliyorsan kablosuzda çok rahat yapman lazım. Sonuçta yine bildiğin ağ bağlantısı. Aynı çalışma grubunda olmaları yeterli. (Not: Bazı virus programları buna izin vermiyor. )

Yani bunun için makaleye falan ihtiyacın yok bence
  • Arkadaşlar bende Phılıps Wi Fi adaptör var bu adaptörü bilgisayara takıp ağ oluşturmam lazım ama yapamadım. Wi Fi modemim yok. ( Ağ kurup telefon ile internete girmek için.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swordma -- 7 Ağustos 2008; 17:16:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Swordma

Arkadaşlar bende Phılıps Wi Fi adaptör var bu adaptörü bilgisayara takıp ağ oluşturmam lazım ama yapamadım. Wi Fi modemim yok. ( Ağ kurup telefon ile internete girmek için.)

Wi-fi modem olmadan adaptörü nereye bağlamayı düşünüyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temmuz17 -- 6 Ağustos 2008; 23:49:48 >
  • sağolasın arkadaşlar kafayı yiyeceğim olmazsa bikaz usb wreless alayımda su olayı cözeyim artık modemden falan herangi bir ayara gerek yok sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icebergmetii -- 9 Ağustos 2008; 21:28:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.