Şimdi Ara

Kabiliyet Sayfaları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda aldığım her heroya hemen hemen kabiliyet diziyodum. Fakat bu gün baktım ki 20. sayfadan sonra kabiliyet sayfası açamıyosun. Şimdi kabiliyetleri nasıl sınırlandırıcam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Julius Aegon

Arkadaşlar oyunda aldığım her heroya hemen hemen kabiliyet diziyodum. Fakat bu gün baktım ki 20. sayfadan sonra kabiliyet sayfası açamıyosun. Şimdi kabiliyetleri nasıl sınırlandırıcam ?

Kabiliyetleri heroya göre değil de laneye göre dizebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 3 sayfa kullanıyorum 91 hero var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mischief Mayhem Soap

quote:

Arkadaşlar oyunda aldığım her heroya hemen hemen kabiliyet diziyodum. Fakat bu gün baktım ki 20. sayfadan sonra kabiliyet sayfası açamıyosun. Şimdi kabiliyetleri nasıl sınırlandırıcam ?

Kabiliyetleri heroya göre değil de laneye göre dizebilirsin

Haklısınız aslında ama sınırlandırma kötü olmu

• Benzer herolara diz iste jungle icin ap ad tank sup icin tank sup ap sup fln ayarla

• Smitake kullanıcısına yanıt
    Başka çaresi yok hocam.
  • Sadece sevdiğin şampiyonlara 2-3 tane kabiliyet sayfası yap. Diğerleri için ap,ad,ap tank,ad tank, support vs.. Gibi sıralayabilirsin.

• MrTux kullanıcısına yanıt
    Peki öneriniz var mı? Solo da genellikler tank oynarım.
  • o kadar gereksiz ve saçmaki her heroya farklı masteries.range ap,melee ap,range top,melee top, adc,support,support2,adjung,apjung yaparısn biter.şimdi kha ile jayce veya renekton rengar felan bunları nıye ayrı ayrı yapayım?
  • quote:

Peki öneriniz var mı? Solo da genellikler tank oynarım.

Örnek vereyim. Ben normalde hep Vi oynardım. Vi için 5 kabiliyet sayfam vardı kendime göre dizmiştim. Normal oyun girip hepsini denedim ve beğenmediklerimi sildim. Sende öyle yap bence.
    21-9-0
    9-21-0
    21-6-3
    Gibi yapabilirsin ama genellikle tank oynuyorsan ozaman 9-21-0 ile rahat edersin.

• Julius Aegon kullanıcısına yanıt
    Benim 1 tane kabiliyet sayfam var. Şampiyonu seçtikten sonra kendim yapıyorum. Daha kolay oluyor. Hazıra kaçmak bazen iyi değildir sonuçta. Doğaçlama yapmak lazım olabilir. Zaten çok vakit almıyor. En fazla 10 saniye.
  • Ben 1 tane kullanıyorum sürekli değiştiriyorum
  • Teşekkürler arkadaşlar.
  • 1 tane kullan pro olursun

• Bende 1 tane var maç öncesi yapıyorum aldığım heroya göre öyle denesene hem daha kolay oluyor çokta sürmez Last picksen bile önceden ayarlae heroyu öyle alırsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek sayfa kullanicam bundan sonra. Oyuna daha odaklanmis olurum hem. Tesekkurler.

• Tek sayfa kullanman gerek.Ama direk 21 9 olsun bu diyip rastgele verme.İyice bi bakman lazım ne verdiklerini falan.Bana sorsana sen :D

• Ne bileyim kanka ben sınırsız zannediyodum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.