Şimdi Ara

K750İ VE BLUETOOTH PROBLEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 ay önce yeni bir k750i aldım, ancak kısayol menüsünden bluetooth'u açtıktan sonra kapatmak isterken telefon kilitleniyor. Bluetooth ile dosya yollamak isterkende dosya gönderilemedi diyor , ancak bluetooth menüsünden cihazlarım seçildiğinde cihazı görüyor ama dosyayı yollayamıyor. Bunun bir çözümünü bilen var mı ?

• Eski versiyonların sorununa benziyor..
    Yetkili bi teknik serviste versiyon güncellemesi yaptır büyük ihtimal düzelecektir..
  • walla hojam aynı dertten bendede var telefonu daha 2 gün önce aldım bluetooth kapanmıyo yaa 2 günde versiyon yenilemesi yapıyolarmış sanırım 2 gün boyunca ben napıcam? verirlermi kullanmalık başka bi tlf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bad_cat -- 17 Mayıs 2006; 23:36:22 >

• Beyler telin versiyonunu yazar mısınız? Yazılım bilgisini öğrenmek için şu tuşlara sırasıyla basın:
    sağ * sol sol * sol *

Arkadaşın da dediği gibi eski versiyondan kaynaklanıyor. Aynı sorun bendede vardı versiyonu yükseltince geçti çok şükür. Versiyonu kendiniz de yükseltebilirsiniz.

Bu Başlık altında (biraz zahmetli olacak ama) istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. SAygılar...
  • R1N035 yazıyor , update etmeyi daha önce demedim ama sonyericsson'un update servisine bir türlü bağlanamadı
  • Onurcan,şu version öğrenme yöntemini ayrıntılı anlat,yoksa çatlicam valla.Ne demek bu sağ*solsol*sol*?Ben çözemedim.
    quote:

Orjinalden alıntı: onurcan83

Beyler telin versiyonunu yazar mısınız? Yazılım bilgisini öğrenmek için şu tuşlara sırasıyla basın:
    sağ * sol sol * sol *

Arkadaşın da dediği gibi eski versiyondan kaynaklanıyor. Aynı sorun bendede vardı versiyonu yükseltince geçti çok şükür. Versiyonu kendiniz de yükseltebilirsiniz.

Bu Başlık altında (biraz zahmetli olacak ama) istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. SAygılar...

Onurcan,şu version öğrenme yöntemini ayrıntılı anlat,yoksa çatlicam valla.Ne demek bu sağ*solsol*sol*?Ben çözemedim.

• Sağoşasınız arkadaşlar aradan 1 hafta geçtiği halde hala cvp gelmedi.Demek ki arıza ptt de.
  • tütktelecom zaten en hizli biziz demekten baska bir sey yapmiyoki
  • hocam sorun var kesınlıkle servıse gonder ılerde basını agrıtır
  • arkadaşım işte sağ ve sol joysticki sağa veya sola hareket ettircen aralardaki de yıldız işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: herby

arkadaşım işte sağ ve sol joysticki sağa veya sola hareket ettircen aralardaki de yıldız işte

Ya herby,ben joysticki sol yaptığım zamman kamera açılio,sol yaptığım zamman ışık yanio yıldız mıldız hak getire,nasıl olcek bu iş yaa..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xena_88

quote:

Orjinalden alıntı: herby

arkadaşım işte sağ ve sol joysticki sağa veya sola hareket ettircen aralardaki de yıldız işte

Ya herby,ben joysticki sol yaptığım zamman kamera açılio,sol yaptığım zamman ışık yanio yıldız mıldız hak getire,nasıl olcek bu iş yaa..

Onurcana sor o söyler! Önceki mesajda ona sormuşsun ben kalkıp şimdi niye cevap vereyimki dışardan maydonoz olmuş gibi!!!

• ooff off kimseden tık yok..Gidecem bu şehirden ya..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.