Şimdi Ara

K750i (R1DBOO1) Ses Bozuldu Yardım Lütfenn!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Allah rızası için biri bana yardım etsin lütfen...

2 hafta önce aldım K750i telefonu ve versiyon yükselttim internetten R1DBOO1 yaptım. Ancak çok pişmanım ses kalitesi berbatlaştı kulaklıklardan çok kötü ses geliyor. R1CA021 versiyonuna veya herhangi bir eski versiyona dönmek istiyorum.Fabrika ayarlarına geri döndüm bişey değişmedi.son sürüm berbat (R1DBOO1) bana yardımcı olun lütfen. Sony ericssonla görüştüm adamlar geri dönüşün olmadığını söylüyorlar varmı böyle bir saçmalık ya telefonumdan babalar gibi ses çıkarken şimdi çok az ses geliyor. Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.İnterneti alt üst ettim bu konu ile ilgili kimseden yardım alamadım. Yokmu benim gibi bir hata yapıpta telefonunu eski haline geri getirmeyi başaran birisi bu memlekette?

BENDEKİ SONY ERICSSON K750i aşağıdaki gibidir.

R1DB001
    prgCXC125952_EU_1_CL
    R1DB001

EROM: R3A005
    prgCXC 1250091_EROM_
    DB2010_CLARA_FLAFLA

Kamera Yazılım Sürümleri
    Kamera
    Geçerli Sürüm: 5.3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurcimilis -- 26 Nisan 2007; 12:41:01 >

• W810i de far manager phone xs vs. yöntemlerle yazılım düşürme yapılabiliyor fakat k750i dede varmı emin değilim. Eğer yoksa wotanserver'dan 7 € karşılığında düşürebilirsin.
  • kardeş sana söyliim bu işi halledemessen teknik serviste ve telefonculara bi sor 10 ytl ödersin yalnız bence k750i de en iyi sürüm sonu 002 ile biten bi sürüm ses gerçekten kaliteli ve çok onu yükletmelisin süper oluyo
  • Xs++ ile flashlayabilirsin hocam bununla ilgili paylaşım forumda mevcut arama yap istersen
  • arkadaşlar forumda var diyorsunuzda forum 400 sayfa olmuş ben nerden bulim onu? Bide ben 7 euro internetten yapamam kredi kartım yok zaten. Kendi kendime yapabileceğim para vermeyeceğim resimli bir anllatım şekli veya herhangi bir sitede bu konu ile ilgili bi link verirseniz sevinirim. Yardımlarınız< için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.