Şimdi Ara

Jungle Trundle - nocturne , hangisi daha oynanabilinir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son gelen değişiklerden sonra trundle daha oynanabilir gibi oldu. Sizce Nocturne mu yoksa Trundle mı daha yararlı olur takıma ayrıca oynanış olarak hangisi daha zevk verir ?

• Noc >>>>> Trundle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben trundleyi hep oynarım noc uda oynuyorum noc çok kuvvetli ilk seviyelerde trundlede 6 levela kadar hayvani bi kuvveti var sen karar ver noc un ultisi op trundlenin kuvveti op
  • trundle bence çok iyi olmuş. sonsuza kadar base atmadan jungle dönebilirsin, level 7 de falan drake alabilirsin. nocturne ü de severim ama trundle çok daha işlevsel geliyor şu anda bana.

movespeed rune, full utility masteryler (mov speed ve lifesteal masteryleri) ile denedim. 383 mov speed le koşuyosun, yeni w süyle çok fena sustain oluyor. counterjungle a da müsait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asterisk* -- 3 Mayıs 2013; 18:49:18 >
  • trundle al solotop da oynanabiliyor ve baya zevkli geldi bana ^^
  • yeni trundle oynamadim ama nocturne early ve mid gamede etkili ama latede büyük derecede oyundan düşüyo. early ve mid gamede laneleri kazandırıp teamfightlarda kaybettigimi cok biliyorum
  • bu trundle ın son hali efsane..ultisi artık çok işe yarar..önceden 6sn sonunda ultinin son adımı işliyordu ve ulti bitiyordu, yani ultinin son adımı hiç bir işe yaramıyordu gibi birşey..şimdi ulti 4sn de alacağını alıyor ve bu haliyle 4 saniye daha aktif kalıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: FireBolT

yeni trundle oynamadim ama nocturne early ve mid gamede etkili ama latede büyük derecede oyundan düşüyo. early ve mid gamede laneleri kazandırıp teamfightlarda kaybettigimi cok biliyorum

bence oyundan düşmesi için bir sebep yok. skilleri yeterli ad-as yi veriyor. armor pen-botrk tarzı itemler çıkıp full tanka yakın bir build yaparsan çok iyi oluyor. adc ye rahatlıkla uçup engage yapabilecek bir şampiyon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asterisk*

quote:

yeni trundle oynamadim ama nocturne early ve mid gamede etkili ama latede büyük derecede oyundan düşüyo. early ve mid gamede laneleri kazandırıp teamfightlarda kaybettigimi cok biliyorum

bence oyundan düşmesi için bir sebep yok. skilleri yeterli ad-as yi veriyor. armor pen-botrk tarzı itemler çıkıp full tanka yakın bir build yaparsan çok iyi oluyor. adc ye rahatlıkla uçup engage yapabilecek bir şampiyon.

takımda initatior yoksa bu dediğini yapman takımın için zarar. fighi baslaticak olan sen olucagin icin adc yi alıp cıkamama ihtimalin var. bu arada jungle main laneim degil sadece oynadigim kadariyla bilgi veriyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: asterisk*

quote:

takımda initatior yoksa bu dediğini yapman takımın için zarar. fighi baslaticak olan sen olucagin icin adc yi alıp cıkamama ihtimalin var. bu arada jungle main laneim degil sadece oynadigim kadariyla bilgi veriyorum

adc yi alıp çıkmak senin işin değil zaten. üstünde focusu tutup adc yi fight dışı bırakman lazım. takım compunun bol gap closerlı olması lazım nocturne oynamak için. mesela diana ile çok iyi gider. takım arkandan girmezse çöp olursun. ama bu tarz şeyler her şampiyon için geçerli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.