Şimdi Ara

JUKE mu? FİESTA mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu iki araç arasında kaldık. bugün bayilere gidip fiyat aldım. ikiside 2012 model.

FİESTA 1.4i titanium otomatik 39.930 TL

JUKE 1.6 tekna 4x2 x-tronic cvt 51.600 TL(ayrıca juke için bayi hediye olarak 2.700tl lik multimedia sistemi veriyor)

sizce hangi araç daha mantıklı. hangisi daha az değer kaybeder. hangisini daha sonra kolay satabilirim. birde ikinci el alsam hangisinin ikinci eli alınır.

• Ford Satarken Sevindirir.

Ama Bence Cuk.Güzel Araba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0x

Ford Satarken Sevindirir.

Ama Bence Cuk.Güzel Araba :)
    benzinli 1.4 fiestaya 40 lira kimse kolay kolay vermez haberin olsn ikisindede hemen hemen aynı değeri kaybedersin çok ikinci eli düşünüyosan golf falan al? ikinci el piyasasi için arabami alinir üstelik 10 15 liralikda birşey almiyorsun al Juke bin yıllarca varsın 3 aşağı 5 yukarı az ver ama o yıllar konforun yanına kar kalsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-14B537748

benzinli 1.4 fiestaya 40 lira kimse kolay kolay vermez haberin olsn ikisindede hemen hemen aynı değeri kaybedersin çok ikinci eli düşünüyosan golf falan al? ikinci el piyasasi için arabami alinir üstelik 10 15 liralikda birşey almiyorsun al Juke bin yıllarca varsın 3 aşağı 5 yukarı az ver ama o yıllar konforun yanına kar kalsn

Alıntıları Göster
    Cüke tabiki de , tarzınız olur ekseriyetle şirket aracı olarak kullanılan fiesta'ya göre ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bam bam bam

arkadaşlar bu iki araç arasında kaldık. bugün bayilere gidip fiyat aldım. ikiside 2012 model.

JUKE 1.6 tekna 4x2 x-tronic cvt 51.600 TL(ayrıca juke için bayi hediye olarak 2.700tl lik multimedia sistemi veriyor)

sizce hangi araç daha mantıklı. hangisi daha az değer kaybeder. hangisini daha sonra kolay satabilirim. birde ikinci el alsam hangisinin ikinci eli alınır.

ikisi arasında daglar kadar fark var.bence daha ıyı bır arastırma yapın.ama ıllakı bunlardan bırı olacak dıyorsanız ben fıesta derım.fıestanın ıkıncı elı daha kuvvetlı olur.
    ben sahsen satmak ıcın juke almam.alırsam da en az 7 yıl bınerım.50.000 tl lık arac alıp da satmak

• quote:

Orijinalden alıntı: E@gle_1903

quote:

arkadaşlar bu iki araç arasında kaldık. bugün bayilere gidip fiyat aldım. ikiside 2012 model.

ikisi arasında daglar kadar fark var.bence daha ıyı bır arastırma yapın.ama ıllakı bunlardan bırı olacak dıyorsanız ben fıesta derım.fıestanın ıkıncı elı daha kuvvetlı olur.
    ben sahsen satmak ıcın juke almam.alırsam da en az 7 yıl bınerım.50.000 tl lık arac alıp da satmak

ne gibi farklar var mesela. bizde satmak için almıyoruz ama olduki ihtiyaçtan satmak zorunda oluruz yada başka araç almak istersek çok zarar etmemek açısından sordum. yoksa zaten sıfır araç uzun süre binersen mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bam bam bam -- 6 Aralık 2011; 1:48:39 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: E@gle_1903

quote:

ne gibi farklar var mesela. bizde satmak için almıyoruz ama olduki ihtiyaçtan satmak zorunda oluruz yada başka araç almak istersek çok zarar etmemek açısından sordum. yoksa zaten sıfır araç uzun süre binersen mantıklı.

Alıntıları Göster
    başka fikri olan var mı arkadaşlar bi kaç gün içinde alıcaz araç

• Karsilastirmasi cok mantikli olmayan iki arac lakin illa ikisinden biri diyorsaniz Fiesta derim.Juke'in bagaji, arka diz mesafesi vs cok dar.ikinci elde de Fiesta ustun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubilay S. -- 6 Aralık 2011; 11:32:06 >
  • quote:

başka fikri olan var mı arkadaşlar bi kaç gün içinde alıcaz araç

Alıntıları Göster
    alakasız 2 araç olunca cevap yazmak zor oluyor.

Juke'ın motor hacmi 1600cc'den biraz fazla, üst vergi diliminden MTV ödeniyor olabilir, dikkat etmek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinkoy

Juke'ın motor hacmi 1600cc'den biraz fazla, üst vergi diliminden MTV ödeniyor olabilir, dikkat etmek lazım.

Alıntıları Göster
    JUKE
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEHMETXXXX

JUKE

Alıntıları Göster
    Ben olsam tercihimi crossover'dan yana kullanırdım. Nasılsa ikisi de dar. Buna ilaveten, Skoda Yeti'ye baktınız mı? Her ikisinide cebinden çıkartacak bir araçtır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalavun

Ben olsam tercihimi crossover'dan yana kullanırdım. Nasılsa ikisi de dar. Buna ilaveten, Skoda Yeti'ye baktınız mı? Her ikisinide cebinden çıkartacak bir araçtır :)

Alıntıları Göster
    Fiesta daha kolay satılır , daha az zarar ettirir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: **osk@r78**

Fiesta daha kolay satılır , daha az zarar ettirir..

Alıntıları Göster
    oskar 78 Fiesta anca Karabük'te satılır. Burası İstanbul her arabanın müşterisi vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tween25

oskar 78 Fiesta anca Karabük'te satılır. Burası İstanbul her arabanın müşterisi vardır.

Alıntıları Göster
    farkın olsun istiyosan juke alacaksın fiesta çok küçük ve dar o paraya hayatta deymez
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisozyurt

Sanırım turbo olanıydı öyle olan.

Ne zaman bir araç için ikinci eli düşük denilse hep aynı şeyi yazıyorum: ''Varsa öyle gerçekten ucuz olanı getirin alalım''
    Aynı şeyi Octavia TDİ gibi bir çok araç için söyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

quote:

Orijinalden alıntı: barisozyurt

Sanırım turbo olanıydı öyle olan.

Ne zaman bir araç için ikinci eli düşük denilse hep aynı şeyi yazıyorum: ''Varsa öyle gerçekten ucuz olanı getirin alalım''
    Aynı şeyi Octavia TDİ gibi bir çok araç için söyleyebilirim.

Alıntıları Göster
    Azımsanamayacak bir fiyat farkı var iki araç arasında. Eğer önemli değilse, juke. Trafikte farkınız olur, fiesta çok var piyasada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Azımsanamayacak bir fiyat farkı var iki araç arasında. Eğer önemli değilse, juke. Trafikte farkınız olur, fiesta çok var piyasada.

Alıntıları Göster
    fiesta'nın genel müşteri kitlesini sevmiyorum. şimdi bir şey derim beni ipe çekerler. o yüzden sevmiyorum diyeyim. yeterli.

juke hep söylediğim gibi çirkin karizmasına sahip bir araç. trafikte illa ki dönüp baktırıyor. ayrıca yüksek, hacimli ve spor. eski bir nissan note kullanıcısı olarak nissan adamı üzmez. benim eski note'u 40 yıllık almancı (mereces, bmw, audi, vw'den başka araç asla almadı!) dayıma sürdürdüm. yağ gibi akıyor araba demişti.

ha yine ay çok iğrenç diyenler çıkacaktır. boşver zevk senin. git bir test sürüşü yap. ve mümkünse dizelini al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmosphere -- 6 Aralık 2011; 15:00:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atmosphere

fiesta'nın genel müşteri kitlesini sevmiyorum. şimdi bir şey derim beni ipe çekerler. o yüzden sevmiyorum diyeyim. yeterli.

juke hep söylediğim gibi çirkin karizmasına sahip bir araç. trafikte illa ki dönüp baktırıyor. ayrıca yüksek, hacimli ve spor. eski bir nissan note kullanıcısı olarak nissan adamı üzmez. benim eski note'u 40 yıllık almancı (mereces, bmw, audi, vw'den başka araç asla almadı!) dayıma sürdürdüm. yağ gibi akıyor araba demişti.

ha yine ay çok iğrenç diyenler çıkacaktır. boşver zevk senin. git bir test sürüşü yap. ve mümkünse dizelini al.

Alıntıları Göster
    İki araç birbirinden farkılı olsada bence fiesta almak daha mantıklıdır. Fiesta daha az değer kaybeder. Fiestayı daha kolay satabilirsiniz. 2. el alacaksanız ikisinide alabilirsiniz, değer kaybını ilk sahibi yaşamış olur ama satarkende kolay satmak isterseniz yine fiesta daha kolay satılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: bangsuui

İki araç birbirinden farkılı olsada bence fiesta almak daha mantıklıdır. Fiesta daha az değer kaybeder. Fiestayı daha kolay satabilirsiniz. 2. el alacaksanız ikisinide alabilirsiniz, değer kaybını ilk sahibi yaşamış olur ama satarkende kolay satmak isterseniz yine fiesta daha kolay satılır.

Alıntıları Göster
    Lise sıralarında çok duyduğumuz "elma ile armut" karşılaştırılmaz ilkesi burada da geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÖnceVatan

Lise sıralarında çok duyduğumuz "elma ile armut" karşılaştırılmaz ilkesi burada da geçerli.

Alıntıları Göster
    pekı ben farklı bır boyut katayım,juke'da hangı renklı daha guzel,hatları olan arabalarda renk'te onemlı,
    pastel tonlar mı tercıh edılmelı yoksa beyaz renk mı juke'a daha ıyı yakısıyor?

bende golf ve juke arasında dusuncelerdeyım???

(not:astra h var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_sevki -- 6 Aralık 2011; 17:25:45 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.