Şimdi Ara

Jose Saramago - Körlük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır okumak istediğim; fakat baskısı yaklaşık 3 yıldır olmayan kitap kendisi. Elinde olan, çevresinde bulunan eden varsa satın almayı çok istiyorum. E-kitap şeklinde gelişen kitap okuma kültürüne maalesef adapte olamadım, olmak isteğinde de değilim :)

Özetle, elinde olan varsa gerçekten 1 yıldır takıntım haline gelen bu kitaba bir şekilde ulaşmak istiyorum.

İyi forumlar

Kitabın, "Aa bu vardı ya bizim evde sanki!" dedirtme ihtimalini oluşturmak adına 3 farklı kapağını görmenizi istedim.

Jose Saramago - Körlük
     Jose Saramago - Körlük

• Açıkçası daha geçenlerde okudum ama e-kitap olarak :) Umarım bulabilirsiniz güzel bir kitap.
  • Jose Saramago - Körlük, Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada 7 Kasım 2016 Pazartesi günü
    15.000 TL'lik baraj sorusu olarak yarışmacıya sorulmuş ve yarışmacı soruyu bilemeyerek elenmiştir.
    22.dakika 55.saniyeden itibaren izleyiniz.

• Cok surukleyici bi kitapti. Elimde fiziksel kopyasi var ama satmayi dusunmuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba elimde var satabilirim size

• Arkadaşlar yüksek fiyatlara satanlara sakın kanmayın. Kitap tekrar basılacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oliver_

Arkadaşlar yüksek fiyatlara satanlara sakın kanmayın. Kitap tekrar basılacak.

Nasılsın doğukan

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Nasılsın doğukan

İyidir sen nasılsın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Nasılsın doğukan

İyidir sen nasılsın

İyi ben de

• indir, yazıcıdan bastır

http://ebabilkutuphanesi.blogspot.com.tr/2015/01/jose-saramago-korluk-epub-ebook-pdf.html?m=1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.