Şimdi Ara

José Ángel Esmoris Tasende (Angeliño) İlk 11'de İstemeyenler (Ana Konu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vasat futbolcu Angelino.Dün Okan bey 75 dakika bekledi Kazımcanı değiştirmek için.Çocuğun nabzı o kadar çok atıyorduki bayılıp kalacaktı.Eli ayağı birbirine girdi.Çocuğuda yaktı taraftarın önüne attı.Böyle yapa yapa çocuğuda kaybedicez...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş bayern maçında kazımcan değil de başka biri oynasaydı GS yenilmezdi o kadar söyleyeyim

• Bu adamın geçen sezon Bundesliga da 9 asist yaptığına inanamıyorum

• AsalSayı11 kullanıcısına yanıt
    Gerçek bir çöp, savunmada rezil ötesi olmasını hadi anladık ama hücumda bir tane düzgün ortası yok kanat oynayıp İcardinin olduğu takımda hiç asisti olmamak gerçek bir felaket , Boey hadi komple bir oyuncu asist yapmasa da idare ediyor müthiş savunma ile bu kazma ne yapıyor

• Caner Erkin'in herhangi bir maçta ceza sahasına rasgele açtığı ortalar > Bizim sol bekimizin bu sezonki toplam performansı.

Evimizdeki tüm maçları stadda canlı izliyorum ben bu arkadaşın savunmasında da öyle ahım şahım bir şey göremedim. Hücumcu bek sözde, inanın Caner'in içeri şişirdiği klasikleşmiş saçma sapan toplarla bile Icardi 4-5 tane yazmıştı şimdiye dek. Umarım opsiyonu devreye girmez. Kazım'ı da çok beğenmesem de ligde gayet idare eder.

• Kardeş şu ana kadar Angelino'nun verdiği performansa bakarsak Kazımcan değil ben de olsam idare ederim :D

• Galiba kurtulduk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.