Şimdi Ara

Jhin Main Kulüp (TR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim hali hazırda oluşturduğum "Jhin mains be like" adlı kulübümde sadece ben varım. Kulübe Jhin mainleri eklemek istiyorum. Gelmek isteyen arkadaşların 7.Seviye olması yeterli . Kulübün Tagı 4!!!! Katılmak isteyenler cevap yazarak gelebilirler. Bunların dışında sizin üyesi veya kurucusu olduğunuz Jhin mainlerin olduğu bir kulüp varsa ben de dahil olmak isterim.

LoL Nick: Lights OFF

• +++++++++
  • ++++++++++++
  • konuya 1 yıl sonra birisi yazıyor ama jhin kılübü aradığım için yazıyorum hala geçerlimi ?
  • jhin ne ya caitlyn'in zayıf versiyonu.
  • caitlyn ve jhin vs atsa full build jhin alır
    Kara Hasatlı Bide jhin ufffff Cait dümdüz
  • Jhin 2. Mermi de alir daha 4 de gelmeden tekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

jhin ne ya caitlyn'in zayıf versiyonu.
    Zayıf versiyon ne alaka anlamadım alakası yok karakterlerin. Bir de jhin 10 tık falan daha güçlü. 2020 olmuş hala klasik on-hit adc oynayan mı var?
  • Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Jhin i tasarlayan elemanin kendi sözleriydi bu. Yil olmus 2020 hala adam bozuyoruz burda. Alala

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çöp çara klüp mü açtın bide, oyunu silsene boşuna insanların zamanını harcamamış olursunuz.
  • Jhin çöp mü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Jhin i tasarlayan elemanin kendi sözleriydi bu. Yil olmus 2020 hala adam bozuyoruz burda. Alala
    Adam dalga geçmiş sen ciddiye almışsın
  • Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    neyi ciddiye almışım ya veletlerin oynadığı lol'ü mu. asıl sen bana ciddi ciddi cevap vermişsin.

• quote:

neyi ciddiye almışım ya veletlerin oynadığı lol'ü mu. asıl sen bana ciddi ciddi cevap vermişsin.
    işte BU AHBAP OW YE ADAMIM ARTIK ADAMIMSIN

• Anlamıyorum cidden son sıralarda çıkan jhin köstümleri yeteri kadar iyi değil sıradan o jhin hissini veremiyor

sonsuz karanlıktan sonra aşırı bozdular ruh çiçeği etkinliğinde jhin yerine tristanaya köstüm çıkması beni bitirdi

prestij köstümü ise iptal edip k'sante e yapılması inanılmaz şuan jhin e kesin ebedi veya efsanevi ciddi köstüm çıkmalı

ruhum eridi ya düzgün 3 köstümü var şu çarın şaka gibi harcanıyor..

• insanların zamanı seni ne zamandır ilgilendiriyor senin düşüncelerin zamanın aşırı gerisin de

sana sorsak en iyi çar teemodersin (üzücü)

•  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.