Şimdi Ara

Jeep Compass alınır mı? İlandaki aracı bilenler var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (3 Mobil) - 3 Masaüstü3 Mobil
5 sn
27
Cevap
1
Favori
75.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2013 2017 arası olanlar nasıl ???? 2.0 LTD olanlar .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Viraj performansı otomobillerle aynı mı? Bu fizik kanunlarına aykırı bir durum. Kardeşimin 2.4 compassını kullandım, resmen kamyon kullanıyormuş hissiyle virajlarda güvensiz bir araçtı. Zaten yüksek bir araç, nasıl virajlarda güvenli olabilir?

Alıntıları Göster
    Mitsubishi'nin GS platformuna sahip, yani Lancer'dan tanıdığımız alt yapı. Tabiki yüksek gövde, iri tekerlekler, Jeep'in süspansiyona müdahalesi ile Lancer performansı veremez ama fena olmayacağını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarkihalindekal

Mitsubishi'nin GS platformuna sahip, yani Lancer'dan tanıdığımız alt yapı. Tabiki yüksek gövde, iri tekerlekler, Jeep'in süspansiyona müdahalesi ile Lancer performansı veremez ama fena olmayacağını düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    insan otomobil konforu ve performansı bekliyor, kamyonet değil. resmen kamyonet gibi bişey. hiç zevk alamadım kullanmaktan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

insan otomobil konforu ve performansı bekliyor, kamyonet değil. resmen kamyonet gibi bişey. hiç zevk alamadım kullanmaktan.

Alıntıları Göster
    Jeep'ler yolda huzursuz ilerleyen araçlar, daha çok arazi odaklı. Yeni nesillerini incelemelerden izliyorum ancak eski Cherokee ile bayağı vakit geçirmiştim, 2002 modeldi ve buggy gibi gidiyordu. Birçok Amerikan Suv'si kullandım ama Cherokee farklı bir salınıma sahipti. Mitsubishi'nin pajero'su da yolda huzurlu değil hatta traktör gibi hissetmiştim ama araziye girdiğim anda yüzümü güldürmüştü.

Tabi Cherokee nerde Compass nerde ama Jeep'lerin hala arazi odaklı olduğunu ve asfaltta çok huzurlu olmadığını okuyorum.

• 2.7 crd Grand Cherokee tavsiye ederim paranız cebinizde kalsin

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Jeep Compass alınır mı? İlandaki aracı bilenler var mı?
  • compass 01 C kullanıcısına yanıt
    Jeep Compass alınır mı? İlandaki aracı bilenler var mı?Jeep Compass alınır mı? İlandaki aracı bilenler var mı?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.