Şimdi Ara

Jbl charge 4 vs flip 5 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar charge 4 almaya karar verdim indirimde su an .sizce nasil bir cihaz tasimasi cok zor olur mu yoksa flip 5 tasimasi vs acisindan daha mi iyi ayrica flip 5 daha guncel bir cihaz midir ? Charge 5 cikacak mi siz ne dersiniz ? Kullanan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yokmu kullanan arkadaslar ? Ayrica harman kardon studio onyx 5 nasil acaba ? Cok bas veriyor demis bazi arkadaslar jbl charge 4 nasil bass rahatsiz edermi ? Ayarlanmiyor mu ? Veya marshall nasil sizce lutfen yardim

• Hangisini aldınız?

• Flip 5 var oldukça memnunum. Şarj süresi çok iyi ebat bence ne büyük nede küçük ideal ( daha küçükleri hem güç-kapasite hemde şarj-batarya açısından kapasiteleri kısıtlıdır) sırt çantasının yan fileli cebine tam oluyor. Su geçirmez zaten bu özelliği hiç ihtiyaç duymadım ama havuz,deniz, göl falan kazara suya düşmesi durumunda en azından bir problem olmayacak bu artı bir durum ağırlığı biraz var elinize alınca ağır bu dersiniz dez avantaj mı bilemiyorum ancak bu ağırlık içindeki uzun şarj süresine borçlu olduğumuz bataryadan geliyor ve kaliteden tabi bu nedenler ile normal yani verdiği ses çok iyi ilk defa bir ortamda açınca herkes hayranlığını sesin kalitesini anlayıp belirtirler. Böyle.
    Flip 4 yerine 5 alınmalı ve charge serisi arada kalmış bir seri bence charge alacağıma üstüne eklerim Xtreme serisi alırdım yada eklemez flip 5 alırdım charge serisini fiyatta büyük avantaj olmadıkça tercih etmezdim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.