Şimdi Ara

Java Güncelleme Problemi!!! Acil Yardım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
12.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tarayıcılarım ( Crome, Firefox ve İE ) ile internette gezinirken Java sürümünün eski olduğu uyarısı alıyorum. Ben de güncelleyeyim dedim. Güncelleme dosyasını indirdim ama güncelleme yapılamıyorum. Şöyle bir mesaj ile karşılaşıyorum.

quote:

Java(TM) Platform SE binary - Güvenlik Uyarısı

Windows bu dosyada sorun buldu.
    Ad: jre1.6.0_31-c-l.msi
    Yayımcı:Bilinmeyen yayımcı

Bu dosya, yayımcısını doğrulayan geçerli bir dijital imzaya sahip olmadığından engellendi.

Bu imza engelini aşamadığım için java güncellemesini yükleyemiyorum. Java'nın sitesinden denedim yine aynı şey. Uygulama dosyası iniyor ancak yüklenmiyor. İşin daha da kötüsü Javayı tamamen bilgisayardan kaldırdım.

Acil desteğinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

Edit: İşletim sistemi Windows 7 Home basic

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anatolian7x -- 19 Mart 2012; 13:33:21 >

• Bir öneri: Bilgisayarınızdaki Java komple kaldırıp tekrar deneyin belki bu sorunu çözebilir öyleki zaman zaman yeni gelen güncellemeleri yaparken böyle hatalar verebiliyor bende şahit oldum ama sizi farklı siz komple kaldırıp deneyin tekrardan
  • java jdk vs yüklüyse kaldırın java jre yüklüyse kaldırın hepsini ve en baştan kurun sorununuz hallolur bu şekilde.
  • Javaları kaldırıp denemiştim zaten. Yani aklıma gelen pek çok şeyi yaptım. Kullandığım bilgisayar laptop ve işletim sistemi orjinal, o nedenle MS fix-it'i denedim. O da problemi çözmedi. Registry hatası mı var acaba? O zaman yandık zaten, o kadarından pek anlamam. Şşimdi bilgisayardaki JAVA ile ilgili tüm kayıtları silmeye başlacağım. Temp' ler aplication data'lara falan bakacağım. Çok can sıkıcı bir problem oldu bu benim için.

İlginiz teşekkürler.
  • Flood gibi algılanmasın lütfen ancak sorun devam ediyor ne yaptıysam düzeltemiyorum. Java'yı kaldırdım ancak hala aynı hata hala aynı hata.
  • Tarayıcıyı silip tekrar yüklemeyi denedin mi?
  • bu konu yakın zamanda tartışıldı. çözüm bulundu.
    http://forum.donanimhaber.com/m_58438255/tm.htm
  • Çok teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda çözüm arayacağım, umarım faydalı olur. Bilgisayarı formatlamak büyük sorun, o kadar veriyi başka yere aktarmak, sonra sürücü güncellemeleri ile boğuşmak ve programları tekrar en baştan kurmak.... Ölüm ölüm... Beni bu sorundan kurtaracak olana çok dua edeceğim.
  • Bu sorunu çözebildiniz mi acaba? Win 7 kullanıyorum ve aynı sorun bende de var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.