Şimdi Ara

Japonya Sokak Modası... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
5
Favori
9.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Japonlari yerden yere vuran yorumlari anlamıyorum. Sokaga ciksan adam basi keko tirrek apaci gorucen. Tamam bunlarda oranin apachisi ama onlarin apachileri bile bizimkilerden kat be kat kaliteli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Japonlari yerden yere vuran yorumlari anlamıyorum. Sokaga ciksan adam basi keko tirrek apaci gorucen. Tamam bunlarda oranin apachisi ama onlarin apachileri bile bizimkilerden kat be kat kaliteli

• Nerede imparatorları için Pearl Harbor'u altını üstüne getirenler, Sovyet tanklarının üzerine koşup tankla birlikte kendini imha edenler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-63DBB8E76 -- 27 Mart 2016; 2:36:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toriko

Japonlari yerden yere vuran yorumlari anlamıyorum. Sokaga ciksan adam basi keko tirrek apaci gorucen. Tamam bunlarda oranin apachisi ama onlarin apachileri bile bizimkilerden kat be kat kaliteli

Tamam kardeş anladık niye 3 kere yazıyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Nerede imparatorları için Pearl Harbor'u altını üstüne getirenler, Sovyet tanklarının üzerine koşup tankla birlikte kendini imha edenler...

Ne olucak bu japonyanın yeni nesli ...

• OoooO Japon alırım bir dal
  • Sondan 4 deki resim fena değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naega- kullanıcısına yanıt
    Resim görunmuyo hocam reupload eder misin

• Komik bi millet weaboolar da bunlara özeniyo
  • Google görseller'den baktım da, bazısı yine iyi duruyor. Kendine yakıştırmış. Fakat bir kısmı kendini aşmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Resim görunmuyo hocam reupload eder misin

Permatik resmi vardı. Yıllar önce yazmıştım bu konuya. Resmen nostalji yaşadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toriko

Japonlari yerden yere vuran yorumlari anlamıyorum. Sokaga ciksan adam basi keko tirrek apaci gorucen. Tamam bunlarda oranin apachisi ama onlarin apachileri bile bizimkilerden kat be kat kaliteli

Hacı oranın apaçileri buranın enteli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.