Şimdi Ara

Japon ps3 lerde ps2 oyunu!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Mesela..WİNNİNG ELEVEN PRO EVO. SOCCER 2007 PS2,PS3 NTSC bu oyun sadece amerikan ps3 lerdemi calisyor? Japon yada sinagpur versiyonunda çalışmaz mi?

yani diğer bi deyişle NTSC U ps2 oyunlari tum ntsc ps3 lerde calsir mi? yoksa sadece amerikan ps3 lerde mi calsir?

• sanırım öyle dostum..ps2 oyunları,bölgesine göre çalışıyor
  • Anladim benim ps3 japon demekki futbol oynamak baska bir bahara kaldi benim icin şimdilik.
  • quote:

Orjinalden alıntı: senior63

Arkadaslar forumda bulamadim....

Mesela..WİNNİNG ELEVEN PRO EVO. SOCCER 2007 PS2,PS3 NTSC bu oyun sadece amerikan ps3 lerdemi calisyor? Japon yada sinagpur versiyonunda çalışmaz mi?

yani diğer bi deyişle NTSC U ps2 oyunlari tum ntsc ps3 lerde calsir mi? yoksa sadece amerikan ps3 lerde mi calsir?

Merhaba,

Cihazım NTSC-U, oyunumda WİNNİNG ELEVEN PRO EVO. SOCCER 2007 NTSC-U, çalıştıracağı için özellikle e-baydan, amerikadan aldım. Forumda da açtığım başlığı görebilirsin, dün online dahi oynadım.
  • bende bu konuyu araştırdım biraz. futbol oyunu var we 10 olarak , fakat oyunlra japonca . playasıadan alabilirsin.ingilizce olsaydı sırf online oynamak için alirdım ama oyun malesef japonca
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.