Şimdi Ara

Japon Mahkemesi'nden karar: Samsung'un Apple'a yönelttiği iddialar geçersiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: alimakkaya

birden fazla alan konusunda dedigim birsey yok zaten, uzmanlasma taraftariyim ben de zaten. ama amiral gemisinin fiyatinin dusurulmesi konusuna anlam veremedim. urunun satis fiyati belli, farkli dagiticilar farkli fiyattan satiyorlar ve su anda 16 lik icin fiyat 650 dolar civarinda, ki yaklasik bu fiyat degil miydi ? ilk ciktigi zamanlarda getiren adamlarin ucuk fiyatlar ile satmasi hep olan birsey. samsung sonucta dagitim fiyatini degistirmedi, sadece millet kar marjini dusurdu. hatta turkiyede fiyati da pek dusmedi halen daha samsung garantili urunun fiyati 1500-1700 araliginda.

Benim şaşırdığım nokta birden bu kampanyalar bilmemneler çok çok alakasız kişilerin elinde yayılım gösterdiğini gördüm, çıktığı zaman olsa anlarım da böyle kampanyalar sonrası alınımının artması bende o ürünün durumunu değiştiriyor, yani ciddi sıçrama durumunun öyle olması. Neyse ziyanı yok zaten, dediğim gibi Samsung tasarıma falan da önem verirse ben de belki tercih ederim f/p olarak iyi bir üründe ama benim şu an hem işimi görecek hem de tasarımıyla falan gönlümü bir parça dolduracak ürün xperia z, arc'dan sonraki aşkım. Samsung ürünleri bende bu duyguyu oluşturmuyor :(
    quote:

Orijinalden alıntı: CyberneticS

@St Batuhan sana çok açık ve net bir bilgi vereyim. O bahsettiğin Sony'in kalitesi zaten tartışılmaz. Kamerası sayesinde hemen hemen android ve windows tabanlı tüm telefonlarda yer almakta. İphone ve Galaxy S serilerinde bulunan kameralar Sony marka.

Şunu da belirteyim SONY ile SAMSUNG'u kıyaslamam bile onu açıkça söylüyorum SONY çok ayrı bir boyut

Son cümlen genel bakış açından ötürü diyecek söz bırakmıyor bana zaten. Samsung ve Apple'ın pazar payını çok yüksek yerlere taşıması ve toplumu yönlendirmeleri nedeniyle diğer firmaların durumları sarsıldı, bu da zarar ziyan işte.

• Olay Samsung vs Apple dönmüş önemli olan Teknolojiyi kimin geliştirdigi mahkeme Samsung u haksız bulmuş,bunu bizler bilemeyiz olay dogrumu
    degilmi yada karar yanlımı
    sonuçta olay teknoloji savaşı ,benim için önemli olan
    UCUZ TEKNOLOJİ
    kim sunarsa kral odur,Tekele ,sömürülmeye, gereksiz fanatizme hayır.
  • caponları deprem çok zamansız vurdu koreliler o arada zaten gole gidiyodu golü attılar bu yıllarda ama caponya korenin gerisinde kalsa da toparlar hertürlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evolution

quote:

Orijinalden alıntı: masculine

şu fanatiklik mesajını bırakın özellikle amerikayı savunanlar bir zahmet bu ülkeden defolsun amerikaya gitsinler.bizim dilimizde amerikayı ve mallarını savunmayın.gelişmemiş beyinlileri amerika kabul etmiyor.fanatik ve fanatizme açık beyinler yüzünden 3.dünya ülkesi muamelesi görüyoruz.amerikada bu ülkedeki kadar böyle bir fanatizm yok.amerika teknolojide ilerde.çünkü şuraya gereksiz yorum yazan ne yazdığının farkında olmayan başının içindeki nesnenin beyin olduğundan habersiz olan gereksiz kişileri kabul etmiyorlar.o yüzden amerikan mallarının ismiyle foruma girmeyin.hiçbir firma ile ortaklığı yok kimsenin.şu fanatiğim diye geçinenler birbirine fanboy yazanlar.amerikan ordusu sizin ailelerinizede tacizde ve şiddette bulunsa elinizde ios android li cihazlar sizi kurtaramaz.o yüzden ya akıllı olun yada bu ülkeden defolun.

Sakin ol şampiyon.

amerikaya kadar yolun var eger kabul edilirsen eger oradaysan gitme ihtimalin varsada geri donme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokooo

quote:

şu fanatiklik mesajını bırakın özellikle amerikayı savunanlar bir zahmet bu ülkeden defolsun amerikaya gitsinler.bizim dilimizde amerikayı ve mallarını savunmayın.gelişmemiş beyinlileri amerika kabul etmiyor.fanatik ve fanatizme açık beyinler yüzünden 3.dünya ülkesi muamelesi görüyoruz.amerikada bu ülkedeki kadar böyle bir fanatizm yok.amerika teknolojide ilerde.çünkü şuraya gereksiz yorum yazan ne yazdığının farkında olmayan başının içindeki nesnenin beyin olduğundan habersiz olan gereksiz kişileri kabul etmiyorlar.o yüzden amerikan mallarının ismiyle foruma girmeyin.hiçbir firma ile ortaklığı yok kimsenin.şu fanatiğim diye geçinenler birbirine fanboy yazanlar.amerikan ordusu sizin ailelerinizede tacizde ve şiddette bulunsa elinizde ios android li cihazlar sizi kurtaramaz.o yüzden ya akıllı olun yada bu ülkeden defolun.

Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı

sende amerikaya git .bu zihniyetle 2 adim oteye gidemezsin o yuzden eger seninde gitme ihtimalin varsa sende git geri donme.kapasiteni asan mesajlarada yorum yazma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mertgraph1979

Dünyadaki bütün mahkemeler Samsung'a karşı. Hepsi yanlı karar veriyorlar.
    Samsung'un her şeyi özellikle tasarımları kendine özgü.
    Japonlar, Amerikalılar, Avrupalılar herkes bütün dünya Samsung'a karşı.

Bir bitmediniz şu forumda.

Adamlar büyük işler başaıyorlar ve dünya geneli ticari piyasayı resmen ele geçirmiş derecede büyük ithalat yapıyorlar. Eeee bu kadar başarılı olan bir şirketi firmayı veya kuruluşu kolay kolay hazmetmek kolay değil tabi. Adamlar ticaret ağını bütün kıtalar üzerinde genişlettiler tabi ki çekemeyenler sevmeyenler olacaktır Sonuç olarak SAMSUNG genel olarak çok ve büyük işler yapıyor benim daha önceki mesajlarımda bahsettiğim gibi

Samsung apple'a karşı davaları kaybedince misilleme amacıyla açtığı şuursuz ve gerçeklerle bağdaşmayan bir davayı kaybetti yanlızca. İnsan samsung sevdalısı olunca kaybettiği her davayı sizinki gibi açıklaması gayet doğal. Bırakın kendinizi bu şekilde avutmayı.
    Şu uzakdoğulu tasarım hırsızlarını büyük işler başarıyorlar diye pohpohlamanız gerçekten manidar.
    Aslında sizin bunu göremiyor olmanız ayrı bir tez konusuya neyse.
    Adamların teknoloji standında app store simgesi vardı yahu. Ürettikleri laptoplar macbook air imitasyonu, kulaklık ve şarj cihazı tasarımları, kutu ve kutu içerikleri bile hatta yerleşimi bile apple kopyası.
    Bu kadar polyanna olmayın lütfen...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Adamlar büyük işler başaıyorlar ve dünya geneli ticari piyasayı resmen ele geçirmiş derecede büyük ithalat yapıyorlar. Eeee bu kadar başarılı olan bir şirketi firmayı veya kuruluşu kolay kolay hazmetmek kolay değil tabi. Adamlar ticaret ağını bütün kıtalar üzerinde genişlettiler tabi ki çekemeyenler sevmeyenler olacaktır Sonuç olarak SAMSUNG genel olarak çok ve büyük işler yapıyor benim daha önceki mesajlarımda bahsettiğim gibi

Samsung apple'a karşı davaları kaybedince misilleme amacıyla açtığı şuursuz ve gerçeklerle bağdaşmayan bir davayı kaybetti yanlızca. İnsan samsung sevdalısı olunca kaybettiği her davayı sizinki gibi açıklaması gayet doğal. Bırakın kendinizi bu şekilde avutmayı.
    Şu uzakdoğulu tasarım hırsızlarını büyük işler başarıyorlar diye pohpohlamanız gerçekten manidar.
    Adamların teknoloji standında app store simgesi vardı yahu. Ürettikleri laptoplar macbook air imitasyonu, kulaklık ve şarj cihazı tasarımları, kutu ve kutu içerikleri bile hatta yerleşimi bile apple kopyası.

1-) SAMSUNG sevdalısı değilim
    2-) Kendimi avuttuğum falan yok
    3-) Uzak doğu teknolojisine geç olsa da erişmişiz acaba hiç olmasaydı bu bilgisayarı kullanıp da burada yorum yapabilicek miydin ? Kullandığın teknolojiyi uzak doğululara borçlusun ! Şimdi şikayet etme boşuna
    4-) Polyanna masal kitaplarında olur dostum. Ben sana soruyorum bu mahkeme kararı ve iddia ettiğiniz tasarım çalıp kendi üretme olayını bire bir şahit olarak gördün mü ? Rakip firmaların düzenlediği bir kumpas veya yalan haber olup olmadığını nerden biliyosun ?

Sen bana samsung sevdalısı diyosun ama kendin uzak doğu teknolojisini kullandığın halde uzak doğu teknolojisini kötülüyosun. Bence kişilik çatışması içerisindesin ve nerden saldırsam diye bu cümleleri sarfetmişsin. Zoruna giden nedir anlamadım sanki gören de SAMSUNG seni dolandırdı hayatını mahfetti sanıcak. Sanal ortamda sanal haberlerin ne kadar doğru olup olmadığı soru işaretidir. Benimle bu konu altında daha fazla konuşma tartışılacak biri değilsin. At gözlüklerini çıkartırsan o zaman daha uygun bir konu altında tartışırız iyi akşamlar

• quote:

Sen bu kelimeleri yazarken kullandığın cihaz hangi ülke üretimi ise gel beraber oraya gidelim.

Bırakın bu sulu milliyetçi ayaklarını. Sanki elindeki tüm cihazlar ve markalar turk malı. Boş muhabbetler bunlar. Amac ortalığı kizistirmak. Propaganda olsunda nasıl olursa olsun.

Amac milliyetçilik ise benim adım yeter. Ama ben örümcek kafalılardan değilim. O dediğin 30 yıl önceydi....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SANALKAPTAN -- 2 Mart 2013; 23:49:17 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

1-) SAMSUNG sevdalısı değilim
    2-) Kendimi avuttuğum falan yok
    3-) Uzak doğu teknolojisine geç olsa da erişmişiz acaba hiç olmasaydı bu bilgisayarı kullanıp da burada yorum yapabilicek miydin ? Kullandığın teknolojiyi uzak doğululara borçlusun ! Şimdi şikayet etme boşuna
    4-) Polyanna masal kitaplarında olur dostum. Ben sana soruyorum bu mahkeme kararı ve iddia ettiğiniz tasarım çalıp kendi üretme olayını bire bir şahit olarak gördün mü ? Rakip firmaların düzenlediği bir kumpas veya yalan haber olup olmadığını nerden biliyosun ?

Sen bana samsung sevdalısı diyosun ama kendin uzak doğu teknolojisini kullandığın halde uzak doğu teknolojisini kötülüyosun. Bence kişilik çatışması içerisindesin ve nerden saldırsam diye bu cümleleri sarfetmişsin. Zoruna giden nedir anlamadım sanki gören de SAMSUNG seni dolandırdı hayatını mahfetti sanıcak. Sanal ortamda sanal haberlerin ne kadar doğru olup olmadığı soru işaretidir. Benimle bu konu altında daha fazla konuşma tartışılacak biri değilsin. At gözlüklerini çıkartırsan o zaman daha uygun bir konu altında tartışırız iyi akşamlar

Samsung'un her kaybettiği mahkeme haberinin altına siz ve sizin gibilerin yazdığı klişe yorumları okumaktan gına geldi.
    Mahkeme olumsuz karar verdiyse kesin Samsung düşmanıdır. Bu ne ya.
    Bu markanın artık bir konudada haksız olabileceğini kabul edin yahu.
    At gözlüğü takan benim di mi?
    Aşağıdaki Linke bir bak. Bunlarıda Samsung düşmanları tezgahladı merak etme.

http://www.mactrast.com/2011/09/samsungs-imitation-of-apple-products-is-just-too-obvious/
    http://www.bit.com.au/News/313947,spot-the-difference-heres-a-samsung-series-9-and-macbook-air-side-by-side.aspx

Ama ben bunlarada verilecek cevabı biliyorum.
    Samsung üçgen telefon yada yuvarlak Laptop mı yapsın di mi?
    Bir de insanı at gözlüğü takmakla suçluyorsunuzya pes valla!!!
    En azından bende gözlük var, sizin gibi kör değilim...

• Gözlüğünün numarasıını değiştir
  • Burdaki adamlar da beleşe markaların reklamını yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hepsi manyak bunların -- 3 Mart 2013; 12:40:17 >
  • quote:

Gözlüğünün numarasıını değiştir

Verdiğim linklerden sonra bu mesajı yazabiliyorsunuzya helal valla.
    Hatta yuh!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: SANALKAPTAN

quote:

Sen bu kelimeleri yazarken kullandığın cihaz hangi ülke üretimi ise gel beraber oraya gidelim.

Bırakın bu sulu milliyetçi ayaklarını. Sanki elindeki tüm cihazlar ve markalar turk malı. Boş muhabbetler bunlar. Amac ortalığı kizistirmak. Propaganda olsunda nasıl olursa olsun.

Amac milliyetçilik ise benim adım yeter. Ama ben örümcek kafalılardan değilim. O dediğin 30 yıl önceydi....

nickinle hayal aleminde dolaşmaya devam et.dikkatini birşey çekmesi lazımdı ama çekmemiş.ben ios yada andoridli cihaz almayın diye yorum yapmadım.sadece ırakta afganistanda ve benzeri ülkelerde amerikanın sömürgesini anlatmaya çalıştım.empati yeteneği sende yoksa bu sorun değil.ayrıca YORUM İLE BİRŞEYLER KAZANILSA idi bu ülke zirveye çıkardı.milliyetçi değilim sadece embesil ve sünepe beyinlileri bu ülkede benim dilimle elin malını savunanları sevmiyorum.amerikan malı fanatikliği ile foruma girilmez.dış ülkelere bağımlı olabilir bu ülke.ama bu malları savunma hakkını kimseye vermez.anladıysan ne ala anlamadıysan sorun yok.

• quote:

Klasik düşünemeyen samsung fanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkog

japonlar da bu korelileri çekemiyor , tabi nasıl çeksin ,japonların bir numara olduğu her dalda adamlar birinciliği ele geçirdi, şurda 5 sene öncesine kadar tv dedin mi ,sony,toshiba,panasonic,sharp denirdi artık her dalda şampiyon SAMSUNG

+1 super tv yapıyor samsung birde lg basksını tanımıyorum tvde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Klasik düşünemeyen samsung fanı

Ve tanrı ikinci Einstein'ı yarattı. Tebrikler süper düşünen insan meşhur oldun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLayer_BoXeR -- 3 Mart 2013; 20:22:56 >

• samsung haksız apple in bilgilerini ve tablet ve tlf tipi kopyalıyor cıkarıyor yanı samsung apple den calıyor kopya cekiyor olurmu bu arkdaşlar samsung zayıf bişi bilmeyen şirket apple olmasa samsung cökmüştü ios olmasaydı androıd olmazdı biliyorsunuz allaha belasını versin samsungun herşeyi calıyor kopyalıyor lütfen duyarsız kalmayın apple tek başına süper gidiyor kendi kendine üretiyor herşeyii uygulama ilk apple cıkardı oda İOS DUR

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.