Şimdi Ara

Japan Display, 4.38 inç büyüklüğündeki 503ppi piksel yoğunluğuna sahip Full HD LCD panelini gün yüzüne çıkardı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben hala bir anlam veremiyorum tamam teknoloji çok gelişti ve insanlar artık sadece kendini tatmin edecek ürünlerin peşine düştü ama bunları alıp bir telefona koyarsanız bence gelecek nesiller erken yaşlarda görleşecek. Bakınız benim demek istediğim aman teknolojiyi kullanmayalım değil bu teknoloji kullanalımda herguün en çok baktığımız mesaj yazdığımız ve son zamanlarda pc lerden daha çok internete girdiğimiz telefonlarımızda kullanmayalım biraz en hasas organımızı düşünelim.

• herkes olayı sadece cep telefonu olarak algılamış.. bu dünyada teknoloji sadece cep telefonlarında kuyllanılmıyor. özellikle tıp alanında teknoloji ne kadar ilerlerse cerrahi ve tanı gibi hayati alanlarda o kadar hızlı gelişmeler kaydediliyor. ama ergen beyinler için teknoloji sadce cep telefonu demek olduğu için forumların çöplüğe dönmeside doğal karşılanmalı..
  • İsim değiştirip çok satabilirler diye düşünüyorum

• appleciler nooldu elmanızda kurtmu çıktı ?

• VAyy arkadaşşş japan display müthiş işler yapıyor daha kurulalı ne kadar oldu.. f..k apple

• Sanirim artik 500ppi ustunu Retina Plus diye tanimlarlar.
    4.4 harika olmus ozellikle 4.4 FHD ekranlar cok kullanisli olacaktir.Umarim inat etmezlerde 4.4 icinde ust seviye FHD telefonlar cikartirlar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.