Şimdi Ara

jameson js-2015 çöktü yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün js2015 modelini aldım sitesinde ip tv güncellemesi vardı dosyayı usb ye atıp cihaza taktım videosunda
    gösterilenin aynısını yapyım 3 dosya oldugunu her yüklemede reset atıldıgı uyarısı yazmışlar daha ilkini yükledim reset
    attı ama ne yazıkkı açılmadı sürekli açılmaya zorluyo ya siyah ekran geliyo yada cayip bir görüntü sürekli resetliyor
    ne yapmam lazım üstalar lütfen yardımcı olun daha kullanamadan çöktü yazıktır ya para verip alıyoruz..

• www.fullhduydu.net adresindne teknik ve telefonla destek veriyorlar.
  • msj yazdım yardımcı olan yok şuanda orda yorumlarda iki kişide daha olmuş sanırım yapabilcegimiz birşey yok gibisinden konuşuyorlar
    garanti kapsamı dışı yazmışlar insanın morilini bozmaya bire bir kullansam gam yemicem yazıktır ya para verip alıyoruz madem sıkıntı yaşanıyor koyma yazılımı...
  • telefon aç hocam. stres yapma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: w3hw3t_

Bugün js2015 modelini aldım sitesinde ip tv güncellemesi vardı dosyayı usb ye atıp cihaza taktım videosunda
    gösterilenin aynısını yapyım 3 dosya oldugunu her yüklemede reset atıldıgı uyarısı yazmışlar daha ilkini yükledim reset
    attı ama ne yazıkkı açılmadı sürekli açılmaya zorluyo ya siyah ekran geliyo yada cayip bir görüntü sürekli resetliyor
    ne yapmam lazım üstalar lütfen yardımcı olun daha kullanamadan çöktü yazıktır ya para verip alıyoruz..

bu reset sorununa bir çözüm bulabildin mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.