Şimdi Ara

Jailbreaksiz Operatör Logosu Değiştirme (iPhone/iPad) - İstediğiniz Resmi Seçerek (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
14
Favori
48.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: furkankara97

Aynen ios 8 de bunu nasıl yaparız? Up

Zortlattın usta tebrik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Windows için CustomCarrierLogo uygulamasını indirin.
    Mac için CarrierEditor v1.0.6 uygulamasını indirin.

1.Adım İndirdiğiniz programı açın.Aşağıdaki ekranı göreceksiniz. Let's Get Started butonuna basarak devam edin :

Jailbreaksiz Operatör Logosu Değiştirme (iPhone/iPad) - İstediğiniz Resmi Seçerek

2.Adım Uygulama size mevcut operatör versiyonunu soracaktır. Ayarlar > Genel > Hakkında sekmesinde Operatör bölümünde yazan sürümdür. Örneğin VODAFONE TR 13.0 yazdığını varsayarsak Current Carrier Version kısmına 13.0 yazmamız gerekiyor. Device kısmından iPhone veyahut iPad seçeneğini cihazımıza uygun şekilde seçiyoruz. Carrier kısmında ise operatörümüzü seçiyoruz.

3.Adım Bir alt sekmede, Logo From File kısmını seçin; kullanmak istediğiniz resimleri Browse butonu ile seçip pakete dahil edeceğiz. Bu resimleri internetten çeşitli kaynaklardan edinebilirsiniz. Mevcut .ipcc yükleme anlatım eklerinde paketler mevcut. Bu anlatımda daha çok kişisel resimler seçeceğiniz için herhangi bir paket eklemiyorum. Resimleri seçtikten sonra Create IPCC Carrier Bundle butonuna tıklayın :

Jailbreaksiz Operatör Logosu Değiştirme (iPhone/iPad) - İstediğiniz Resmi Seçerek

4.Adım Uygulama size paketin yaratıldığı ile ilgili bir mesaj verecek :

5.Adım Program masaüstünüze iki adet .ipcc dosyası attı. Birisi mevcut paketin yedeği, diğeri ise seçtiğiniz resimlerin yüklü olduğu yeni versiyon. Şimdi iTunes programını açıp cihazınızı bağlayın. Shift tuşuna basılı tutarak iPhone/iPad'e geri yükle... butonuna basıp yeni oluşturduğumuz paketi seçelim. Hepsi bu kadar.

Kaynak : modmyi

yaptım herşeyi ama yarım saattir itunes ta iphone operatör ayarları güncelleniyor diyor. sistem ios 8.3 jb siz.

• Horttlattim biraz ama İos 9 deneyen var mi?

• 3 ay sonra zortlatır bu sefer biri ios 10 için diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gktgknk G kullanıcısına yanıt
    Denedin mi reyis oldu mu

• Teşekkürler,Faydalı Bir Paylaşım Olmuş.
  • Türk telekomda zaten var o olay jbsiz

• Hocam türk telekomda jb'siz nasıl yapılıyor? Nezamandır değiştirmek istiyorum ekranın üstünü kaplıyor destan yazmış adamlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cabriolet1981 kullanıcısına yanıt
    Selfy abonesi iseniz operatör adınızı değiştirmek için DEGISTIR yazıp boşluk bırakın istediğiniz ismi maksimum 15 karakter olacak şekilde yanına ekleyip 4545′ kısa mesaj gönderin. Örneğin DEGISTIR bosluk AHMET yazıp 4545‘e gönderebilirsiniz. Sonrasında gelen onay mesajına olumlu yanıt verdikten sonra telefonunuzu açıp kapayın ve opeartör isminiz anında değişsin
  • iOS 10 da deneyen var mı

• İOS 11 de deneyen varmı :)
  • Eskiden iphone 4 kullanirken falan cok guzel logolar koyardik bu programla yine hort olacak ama ios 12de deneyen var mi?

Jailbreaksiz Operatör Logosu Değiştirme (iPhone/iPad) - İstediğiniz Resmi Seçerek bu islemi yapmanin bir yolu olmali..

• gktgknk G kullanıcısına yanıt
    Jailbreak yapmanız gerekiyor; ama o da sistemin stabil çalışmamasına neden olabilir; bu yüzden Türk Telekom ile iphone'nun operatör ismini kolayca değiştirebilirsin. Aşağıdaki sitede ayrıntılı bir şekilde anlatılmış

https://www.jetbilgi.com/iphone-operator-ismi-degistirme
  • quote:

Orijinalden alıntı: eegunes

Jailbreak yapmanız gerekiyor; ama o da sistemin stabil çalışmamasına neden olabilir; bu yüzden Türk Telekom ile iphone'nun operatör ismini kolayca değiştirebilirsin. Aşağıdaki sitede ayrıntılı bir şekilde anlatılmış

Jailbreak islerine ios 6-7 zamanlari cok dusmustum sonra orjinal kullanma hevesi basladi oyle dewam etti gitti. Bu operator ismi jbsiz degisebiliyordu carrier bundle diye bi programla. Yine ona benzer bir yol varmi diye yazdim ama yok sanirm. Turktelekomdakini biliyorum. Sadece yaziyi degistiriyor onu vodafone gecmeden once kullaniyordum. Benim bahsettigim yazi stili logo falan eklenerek yapiliyordu. Guzel de oluyordu Tek care jb sanirm artik.

• quote:

Turkcell'de UpCall ile yapılıyor ama yapmayın. Operatör adı değiştirdim ve sinyal koptu. Sim kart değiştirmek zorunda kaldım.
  • Merhaba,

Ben TT kullanıyorum; değiştirdim. Hiçbir sıkıntı olmadı, operatör değiştirme vaktin gelmiş olabilir :)
  • quote:

Merhaba,

Ben TT kullanıyorum; değiştirdim. Hiçbir sıkıntı olmadı, operatör değiştirme vaktin gelmiş olabilir :)
    Turkcell'den TT'ye geçilmez özellikle köy vb. yerlerde çekmiyor.
  • Bir ara TT'de çekmiyordu, hem de şehirde :D ama şimdi tam çekiyor. TT anlamak mümkün değil
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.