Şimdi Ara

jailbreak yapmalı mıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu aksam verilecek cevaplara gore jailbreak yapacagım veya yapmayacagım. daha bir kac gun once gittim bi yerden 3gs 16gb iphone aldım 50. hafta surumu ve 3.1.2 yuklu, birkac yerden arastırdım bu blackra1n ile jailbreak yapmak gayet basit. fakat telefon kapnınca pcye baglayıp acmak gerekiyormus falan filan.

jailbreak sonrasında iphonedaki tum bilgiler gidiyor degil mi, yani cok da onemli degil sonucta birkacgundur o kadar onemli seyler yuklemedim. garanti dısı kalmaması icin servise goturmeden restore yapmak gerekiyormus.. bu itunes kendi otomatik backup yapmıstır degil mi? zira jailbreak yaptım diyelim restore edince yine original apple firmware i yukleniyor degil mi,(elbette root klasorunde vye biyerlerde bi izler kalmıs olabilir.)

bir de jailbreak sonrası hangi programları yuklemeliyim. ben oncelikle i go my way dusunuyorum onun dısında neler var. mesela jb sonrası mesaj simgesi kamera simgesi hepsi gidiyor ekrandan. onların yerine ne kullanacagım

• Cihazı her açacağında PC'ye bağlayacaksın o kadar. Telefonundaki bilgiler silinmez çünkü itunes back-up alıyor. Serviste restore etmesen bile hiçbir sorun olmaz.

Yükleceğin uygulamalar ve jailbreak ile ilgili herşeyi forumun arama bölümünden arayarak rahatça bulabilirsin.
  • Telefonunu kapatmıyorsan sorun yok. Bir çok arkadaş bu halde kullanıyor. tethered sorunu henüz giderilebilmiş değil.
  • tesekkurler gozgezdirdim biraz uygulamalarda... ufak tefek aklıma takılan sorular var
    1) mesajlar simgesi nereye kayboluyor geri gelmiyor mu?
    2)mesajlar simgesi gibi yine ayarlar olsun takvim olsun fotograflar olsun onlar da kayboluyor onların yerine alternatiflerini mi yuklemem gerekiyor
    3)* itunestan yine uygulama indirip kurabiliyorum degil mi
  • hiçbir şey kaybolmuyorki!!! yan sayfada kalıyor olmasın???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozcivan -- 13 Şubat 2010; 21:13:53 >
  • Mumkun :) dostum cahilligime verin ben resimlerde göremeyince öyle sandim öyleyse supermis birazdan yapıyorum JB teşekkürler
  • iTuens'tan uygulama indirebiliyorsun tabi ki.
  • Ben iPhone iPhone demem JAİLBREAK olmadıkca

Ben Jailbreak'a JailBreak demem İPHONE PROGRAM atılmadıkca
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.