Şimdi Ara

JAİLBREAK ŞARJ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • jailbreak yaptım hiçbir soun olmadı hatta saat 11 e kadar telefonu aktif olarak kullandım %20 şarj kaldı ama sonra 2 tane tweak yükledim ve şarjım %60 uyku moduna aldım 2 saat sonra %45 ti
    yüklediğim birinci tweak spereView ikinci tweak vwallpaper şarj sorunu sizce bunlardanmıdır bide telefondan şarj kullanımına baktım şöyle cok acayip isimler çıktı: assertion pid die

JAİLBREAK ŞARJ SORUNU JAİLBREAK ŞARJ SORUNU

• Aynı sorunu yaşamaktayım. Bende de 5s var. İlk olarak 8.4 versiyonu ipsw ile restore ederek yükledim ve üstüne jb yaptım. Pil durumuna girince ekranı açmadığım halde kullanım ve beklemede süreleri aynıydı. Tweak'lerdendir dedim ki muhtemelen öyleydi. Şarjım sabah 7'de çekmeme rağmen en fazla 1 saatlik ekran kullanımıyla akşam 5'de %5'e düştü. Eve gider gitmez 8.3'e downgrade yaptım ve Taig 2.1.3 ile 8.3 jb'i yaptım. Sabah şarjdan çektim şuan %12'de. Telefonda cydia'dan başka hiçbir jb uygulaması/tweak'i yok. Sanırım 5s'lere jb yaramıyor. Eve gider gitmez temiz bir restore yapıp jb'siz kullanmaya devam edeceğim

He bir de acayip şekilde Isınma sorunu oluyor. 5 dakika safari'ye girsem elle tutulmayacak bir hal alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10ore -- 7 Temmuz 2015; 17:18:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.