Şimdi Ara

İZMİRLİ'LER YARDIM!!! Üçkuyular - Havaalanı ulaşım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
15.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yarın sabah havaalanına gitmemiz gerekiyor.
    Büyükşehir belediyesinin havaalanına giden 202 numaralı otobüsleri var. Bu otobüsler saat başı Cumhuriyet Meydanı'ndan kalkıyor, sahil bulvarından Üçkuyular'a geliyor; peki saat kaçta Üçkuyular'da oluyor biliyor musunuz?
    Üçkuyulardan binebilirsek kaç dakikada havaalanında olabiliriz?

Ona göre bilet ayarlamamız gerekiyor; acil yardım lütfen...

• eğer onu bulamazsanız 510la gqaziemire ordan taksiyle havaalanına gidebilirsiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pcbuilder

http://www.eshot.gov.tr/OtobusHareket/OtobusHareket.aspx

Teşekkür ederim arkadaşım ama keşke zahmet edip cevap yazmadan önce bir de ne sorduğuma baksaydın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_2

eğer onu bulamazsanız 510la gqaziemire ordan taksiyle havaalanına gidebilirsiniz..

Cevap için teşekkürler.

Hadi 202 numarayı yakalamayı geçtim. Her saat başı Cumhuriyet Meydanı'ndan kalkıyor ve Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'ndan Fahrettin Altay Meydanı'na geliyor. Her durakta durmuyor; yani bir 15~20 dk. sürer Üçkuyular'da olması.
    Esas mesele 202 numaraya ya da dediğiniz 510 numaraya binersek ne kadar sürede Üçkuyulardan havaalanına varabiliriz?
  • Kalkış saatinden 10 dakika sonra beklemeye başla sen garanti olsun. Havaalanına da 20-30 dk sürmüştü yanlış hatırlamıyorsam gittiğimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksanddirt

quote:

Teşekkür ederim arkadaşım ama keşke zahmet edip cevap yazmadan önce bir de ne sorduğuma baksaydın...

Sitede 1 saat gözüküyor varış. Tahmini 35-40 dk. bunu aşağı yukarı hesaplarsın sandım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: seksanddirt

quote:

Sitede 1 saat gözüküyor varış. Tahmini 35-40 dk. bunu aşağı yukarı hesaplarsın sandım.

Teşekkürler Pcbuilder.
    Havaş servisleri Mavişehirden kalkıyor ve yanılmıyorsam Efes Oteli'nden yaklaşık 45 dk. sürüyordu yol.
    202 numara Cumhuriyet Meydanı'ndan kakıyor ve güzergah olarak "EFES OTELİ, S. NEVRES BULVARI, MONTRÖ, LOZAN, VASIF ÇINAR, CUMHURİYET BULVARI M. KEMAL BULVARI, ÇEŞME OTOYOLU, SERBEST BÖLGE, HAVAALANI" yazıyor sitede.
    Duraklardaki dur-kalk gecikme payıyla birlikte ne kadar sürede Havaalanında olur tahmin edemedim; o yüzden sordum.
    Teşekkürler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.