Şimdi Ara

İZMİRDEN SATILIK ÇOK TEMİZ 2000 MODEL CLİO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR DETAYLARA BURADAN BAKABİLİRSİNİZ. İYİ GÜNLER.

• dostum bir aracın temiz olması ne demek.
    mesela senin aracın için çok temiz demişsin tavanda güneş yanığı, tavan ve bagaj kapagı haric tamamen boyalı artı olarak kaput değişmiş ve 14 yıllık bir araç.
    bakımları yapılmıştır o kısmına birşey demiyorum elbet peki aracında bir parça boya olan ve bakımlı bir araç mı temiz? ya da aracı alıp gidip yıkatınca mı temiz oluyor.
    Bir aracın temiz kriterleri nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorD_KeNNy

dostum bir aracın temiz olması ne demek.
    mesela senin aracın için çok temiz demişsin tavanda güneş yanığı, tavan ve bagaj kapagı haric tamamen boyalı artı olarak kaput değişmiş ve 14 yıllık bir araç.
    bakımları yapılmıştır o kısmına birşey demiyorum elbet peki aracında bir parça boya olan ve bakımlı bir araç mı temiz? ya da aracı alıp gidip yıkatınca mı temiz oluyor.
    Bir aracın temiz kriterleri nedir?

Simdi hocam oncelikle 14 yillik bi aracta boya istemiosan sen zaten cok yanlis bi yerdesin oncelikle bunu bil. Aracta temizlik demek yikanmak demekte degildir bunu zaten bildigini varsayiyorum. Bu yasta bi arac icin hala boyanmamis parcalarinin olmasi ki bunlar en onemli parcalar, saselerinde ve podyelerinde darbe olmamasisadece tek parcasinin degismis olmasi temiz oldugu anlamina gelir. Ayrica yine bu yasta bi aracin temiz oldugunu motor sesinden ve direksiyona oturdugun zaman ve kullandigin zaman arabanin vermis oldugu tepkilerden anlaesin. Umarim yardimci olabilmisimdir. İyi gunler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkür ederim hocam. umarım istediğiniz fiyata memnun olacak birine satarsınız.
  • Satıldı...
  • ne kadara verdiniz aceba ben 2004 13 e vermiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayhansoylukan

ne kadara verdiniz aceba ben 2004 13 e vermiştim

14.000 liraya verdim hocam.

• kardeşime 2 ay önce 15bin e 2004 sedan dizel aldık. tertemiz araç. enteresan fiyata satılmış.
    hayırlısı olsun.
  • 14 yıllık araçta boya istemiyorsan sen çok yanlış bir yerdesin demişsin..

Biz 17 yıllık araç sattık yazın ve boya filan yoktu taş çarpmalarındaki rötuşlar dışında minik.

Anlattığın kusurlardan sonra çok temiz olmuyor gayet malesef araç. Arkadaş doğru söylemiş. Yanıltıcı reklam kokan başlık olmuş bu durumda :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

14 yıllık araçta boya istemiyorsan sen çok yanlış bir yerdesin demişsin..

Biz 17 yıllık araç sattık yazın ve boya filan yoktu taş çarpmalarındaki rötuşlar dışında minik.

Anlattığın kusurlardan sonra çok temiz olmuyor gayet malesef araç. Arkadaş doğru söylemiş. Yanıltıcı reklam kokan başlık olmuş bu durumda :)

Arkadaşım yanıltıcı demek yanlış bilgi vermek demek ilanda araçla ilgili herşeyi yazdım lütfen kelimelerimize dikkat edelim, sizin aracınız ekstrem bir durum olmuş çıkın piyasaya araştırın 10 yıl üstü araçtan 100 taneden 10 tane boyasız bulun karşınızda saygıyla eğilirim, araçta temizlik sadece kasa değildir, aracı ilk gelip görene sattım zaten yorum yapmak için yorum yapmayalım lütfen..

• quote:

Orijinalden alıntı: Berry1925

kardeşime 2 ay önce 15bin e 2004 sedan dizel aldık. tertemiz araç. enteresan fiyata satılmış.
    hayırlısı olsun.

Öncelikle teşekkür ederim, bu araçların piyasası böyle sizde uygun fiyata almışsınız umarım kazasız belasız binersiniz.
  • 100 de 10 u temiz demek ki 10 yıldan eski araçların :) Yanıltıcı derken yani ilan ilgi çeksin tıklansın diye yoksa satarken yanlış bilgi kandırmaca gibi bir mana yok benim mesjaımda da, demek istediğim belli. Neyse hayırlı olsun Allah bereket versin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

100 de 10 u temiz demek ki 10 yıldan eski araçların :) Yanıltıcı derken yani ilan ilgi çeksin tıklansın diye yoksa satarken yanlış bilgi kandırmaca gibi bir mana yok benim mesjaımda da, demek istediğim belli. Neyse hayırlı olsun Allah bereket versin :)

Senin temizlik anlayışın yanlızca boyaysa dicek bişi yok zaten:) hade iyi günler:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.