Şimdi Ara

İzmir HD 7950 Ekran Kartı Tamir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar elimde hd7950 ekran kartı var daha önce şöyle bir konu açmıştım :

http://forum.donanimhaber.com/m_110359865/f_//tm.htm#111039028

Vatandan garanti dönüşü oldu sağolsunlar kullanıcı hatası dediler.

Arkadaşlar gittim bugün ürün hazır gelip alabilirsiniz diye mesaj geldi. Cihazın isterseniz fotoğrafını atarım hiçbir kozmetik problemi yoktur. Garanti kapsamı dışı dediler sebebi ise :

"Ürün üzerinde 1 adet komponentin kırık (C2719) olduğu görülmüş olup işlem yapılmadan iade edilmiştir Garanti dışı" diyor kartı aldığım günden itibaren kasadan çıkartmadım problem oldu götürdüm şimdide böyle diyorlar. Madem öyle kırık yeri gösterin bileyim dediğimde bilmiyoruz biz işaretlememişler dedi böyle saçma iş mi olur arkadaş ya.
    0 | 0 |

Üstteki hatayı söyleyip garanti dışına çıktı. Ekran kartı fanı çalışıyor fakat görüntü gelmiyor 1-2 tane bilgisayar gösterttim. 2 adet komponentin kırık dediler fakat bunlar yapılabilir dedi bir tanesi 80 lira fiyatı var dedi aynısından getirtiriz deneriz diye. Tanıdık bildik tamir yapan bildiğiniz var mı ?

• Tamir edileceğini sanmıyorum hocam, yenisini almak daha ucuza gelir sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.