Şimdi Ara

İzmir'e yakın sakin bir tatil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben İzmir'de oturuyorum ve buraya yakın 2-3 gün geçirebileceğim huzurlu sakin mümkünse termalli bir pansiyon/hotel arıyorum.

Her türlü tavsiyeye açığım.

Teşekkürler....

• Şirince mükemmel bir seçim olabilir...

Termal istiyorsan da Çeşme Ilıca Oteli tavsiye ederim

Ama kafa dinlemek için sakin, sessiz, yeşil, doğa ve ateşin karşısında mükemmel bir şarapla her şeyi unutmak uzaklaşmak istiyorsan kesinlikle şirince...
  • Şirince'yi bende düşünmüştüm ancak şu "dünyanın sonu" saçmalığından dolayı baya prim kazanmış ve kendi halinde bir yer olmaktan çıktı benim gözümde.

Başka nereleri olabilir?

Şömineli bir yerde olabilir. Çok pahalı olmayacak...

Not: Ilıca Hotel'i 19 mayıs 2013'e kadar kapalıymış....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi russo2000 -- 23 Ocak 2013; 13:21:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: russo2000

Herkese iyi günler...

Ben İzmir'de oturuyorum ve buraya yakın 2-3 gün geçirebileceğim huzurlu sakin mümkünse termalli bir pansiyon/hotel arıyorum.

Teşekkürler....

Kemalpaşa çıkışında Su Perisi adında butik bir otel var. Biraz gereksiz pahalı gibi ama kesinlikle güzel bir yer.. Bir araştırın derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: wedath

quote:

Orijinalden alıntı: russo2000

Herkese iyi günler...

Teşekkürler....

Kemalpaşa çıkışında Su Perisi adında butik bir otel var. Biraz gereksiz pahalı gibi ama kesinlikle güzel bir yer.. Bir araştırın derim..

bizim şirket armutluda misafirlerimizi oraya götürürüz sürekli ormanın içi çok sakin mantıklı olabilir

Şirinceye ben 2 yıldır ayda en az 1 kez giderim nişanlımla çok özel bir yer bizim için evlilik teklifini doğum günlerini falan orda başbaşa kutlarız. O mayaların b.k yemesi boşver orda şöminede var gayet güzel yer

Birde urlada yorgo seferis var inanılmaz güzel bir oteldir yanında bir sürü balıkçı restoranı var sana 2. tavsiyem bu hatta şömine başında şarap ve müzik iyi gider denizaltı diye bir mekan var hemen 100 metre ileride otelin tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: 0130

bizim şirket armutluda misafirlerimizi oraya götürürüz sürekli ormanın içi çok sakin mantıklı olabilir

Şirinceye ben 2 yıldır ayda en az 1 kez giderim nişanlımla çok özel bir yer bizim için evlilik teklifini doğum günlerini falan orda başbaşa kutlarız. O mayaların b.k yemesi boşver orda şöminede var gayet güzel yer

Birde urlada yorgo seferis var inanılmaz güzel bir oteldir yanında bir sürü balıkçı restoranı var sana 2. tavsiyem bu hatta şömine başında şarap ve müzik iyi gider denizaltı diye bir mekan var hemen 100 metre ileride otelin tavsiye ederim

Armutlu'da, Şirince!de nereyi tavsiye edersiniz?

Urla ise fazla yeşil değilmiş. Sizce durum nedir? :)

quote:

http://www.tayfunhotel.com/mordogan.php

Son nokta derim..

Mordoğan ise çok hoşuma gitmemişti. Ayıbalığı koyu çok daha güzeldi (en azından yazın). Sizin bahsettiğiniz hotel hakkında bilgim yok. Nedir onu güzel kılan?

quote:

2 kişilik fiyat 180 oda kahvaltı verdiler. Çok fena değil ama yemekleri nasıl ve kış için uygun mu emin olamadım...

Başka başka? :)

• russo armutlu dediğim yer su perisi zaten

şirincede kırkınca konakları var harika

urlada deniz havası var o yüzden uzun bir sahil yağmurda yürümek için muhteşem
  • izmir/dikili herhangi bir otel veya pansiyon olabilir kesinlikle tavsiye ederim çok güzel yerler..
  • Çeşmede otel veya pansiyon tavsiyesi yapabilecek olan var mı?
  • Foça'yı tavsiye ederim sakin bi yerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stormed

Foça'yı tavsiye ederim sakin bi yerdir

Stormed hocam haklı.

Foça gayet güzeldir, ama biraz serin olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.