Şimdi Ara

İzmir Bornova Fiber çalışmaları -Adil Kullanım Geldi- (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
0
Favori
13.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kénan

quote:

Orijinalden alıntı: Frécoß

Upload hızı nasıl şuan ? Bi aralar çoğu kişinin 10/10 10/9 10/8 falandı. Sonra 10/1'e düşenler oldu. Şuan herkes 1 Mbps upload hızında mı ?

10/5 idi. Kampanya bitince 10/1'e çektiler.

Galiba 20mbit,50mbit ve 100mbit download yapanlar 5 mbit upload yapıyorlar.

Teşekkürler cevap için. Keşke upload hızı yüksek kalsaydı. Neyse şuan 768 Kbps kullanıyorum her türlü yüksek olcak upload hızı.
  • Fiber optik kablolu internet kullanma şansını bir kere tattım çok hızlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra_ygz

Fiber optik kablolu internet kullanma şansını bir kere tattım çok hızlı

Ping durumunu öğrenebildiniz mi ?
  • quote:

quote:

İzmir Bornova Fiber çalışmaları -Adil Kullanım Geldi-

Ping durumu çok iyi. Daha iyi olabilir.

• quote:

quote:

quote:

Ping durumu çok iyi. Daha iyi olabilir.

Teşekkürler.

• Oturduğum siteye kabloları döşediler bitti. Yanımdaki apt sorunsuz bir şekilde superonline bağlattı. Bende başvurdum ama sizin apt ye henüz hizmet veremiyoruz dedi. Metro nette aynı şekilde en az 6 kullanıcı olması lazım dediler. 1 metre dibimde fiber kuzu kuzu yatıyor. Ben ise hala TTNET kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lod0ss -- 2 Eylül 2010; 14:51:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaN33

Oturduğum siteye kabloları döşediler bitti. Yanımdaki apt sorunsuz bir şekilde superonline bağlattı. Bende başvurdum ama sizin apt ye henüz hizmet veremiyoruz dedi. Metro nette aynı şekilde en az 6 kullanıcı olması lazım dediler. 1 metre dibimde fiber kuzu kuzu yatıyor. Ben ise hala TTNET kullanıyorum.

Bizim de sokağımızda çalışmalar başladı 3 ay önce. 1 ay önce de bitti. Ama hala hizmet başlamadı. Bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrecoB -- 2 Eylül 2010; 15:53:11 >
  • quote:

Oturduğum siteye kabloları döşediler bitti. Yanımdaki apt sorunsuz bir şekilde superonline bağlattı. Bende başvurdum ama sizin apt ye henüz hizmet veremiyoruz dedi. Metro nette aynı şekilde en az 6 kullanıcı olması lazım dediler. 1 metre dibimde fiber kuzu kuzu yatıyor. Ben ise hala TTNET kullanıyorum.

Her konut'a belirli bir kullanıcı sayısı veriyorlar. Bu sayı yakalandığında hemen interneti veriyorlar. Demek ki sizin binada yeterli kullanıcı yokmuş. Bence apartmanınızdakilerle temasa geçip onları teşvik etmeye bakın.
  • quote:

quote:

Her konut'a belirli bir kullanıcı sayısı veriyorlar. Bu sayı yakalandığında hemen interneti veriyorlar. Demek ki sizin binada yeterli kullanıcı yokmuş. Bence apartmanınızdakilerle temasa geçip onları teşvik etmeye bakın.

yöneticiyi cekip konusun o anlatsin millete daha hızlı daha ucuz diye tabi yerlerse

izmir karsıyaka yeni girne den güncel degerler..

• Mithatpaşa Küçükyalı'ya filan ne zaman gelecek var mı bilgisi olan?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.