Şimdi Ara

İZMİR BİT PAZARI VE ÇİMEN DÖNER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu izmir bit pazarındaki çimen döneri bilen varmı baya temiz bir yere benziyor,gerçi yeni açıldı,yakında burasıda pislenecek gibi görünsede şimdilik iyi,fiyatları pahalı,tek döner ve kola 9.0 ytl,

bugün döner yerken çalışanlarla konuştum,burada klima yokmu falan dedim ama almaya niyetleri yok,paracılar gibiama buraya klima almazsanız müşteri ugramaz dedim,

sizde bu yeni yere bir ugrayın pislenmeden çalışanlar iyi ve yerde güzel

• bit pazarında öyle yer varmıymış yav
  • BEN UGRADIM DAHA ONCE AMA YEDIGIM EN KOTU DONERDI BIR DAHA YANINDAN BILE GECMEM
  • ben dönerci orhandan yiyiorum
  • Doneri cimenden mi yapiyorlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

Doneri cimenden mi yapiyorlar?

espiriye bak çay demle
  • bende 2 hafta önce gittim iyi idi bu hafta gittim ufaktan kirlenme başlamış ama o çevreye vede bit pazarının içşindeki diger yerlere nazaran iyi bir yer,ucuzda degil yani fazla uyuz olmamak lazım
  • Şahsen bit pazarında 9 ytl'yi tek döner bir kolaya vermektense kıbrıs şehitleri gibi bir mekanda, garda kırçiçeği gibi daha nezih bi ortamda yemek yiyeceğim yere aynı parayı veririm..

Bu adamların verdiği kira mekan parası ne kadar, masrafları vergileri ne kadar ki 9 ytl'ye tek döner bi kola veriyorlar anlamadım.. Bahsettiğiniz yeri bilmiyorum tabi ama bit pazarında en son 1,5 ytl'ye bir dürüm döner bir ayran almıştım telefon bakmaya gittiğimde..
  • bynedim e tamamen katılıyorum. o mekana değmez. o kadar parayı verdikten sonra güzel bir yerde yerim hiç olmazsa ilerde ordan geçerken aklıma gelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.