Şimdi Ara

İzleyecek film bulamıyorum yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sürekli konu açıyorum ama tavsiye gelmiyor , en sevdiğiniz tekrar tekrar izlemek istediginiz filmleri yazarsnz sevinrm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Imdb top25'yi saymazsak, in bruges.

• Rush
    Senna
    Nfs hız tutkusu
    Sıkıysa yakala
    hücre 211
    piyanist
    october sky
    umudunu kaybetme
    truva
    hangover
    saw
    barda
    can dostum (2011)
    yeşil sokak holiganları
    gol 1

içlerinde izlemediğin varsa rasgele seç izle hepsi çok iyi filmler
  • Senna filmini indiriyorum teşekkürler diğerlerinin cogunu izledim

• burak1139 B kullanıcısına yanıt
    Senna belgeseldir.

http://www.imdb.com/user/ur52970089/ratings?start=1&view=compact&sort=ratings_date:desc&defaults=1&my_ratings=restrict&scb=0.10090122348628938

Bu da benim hatırlayıp puanladığım filmler. Yüksek verdiklerime bi bak istersen.
  • Gentlemen Broncos herkese hitap etmez ama

• quote:

Orijinalden alıntı: burak1139

Senna filmini indiriyorum teşekkürler diğerlerinin cogunu izledim

Torrentten indirseydin keşke kisaltılmıs versiyon 1saat 40dk falan olan.kisaltilmamis hali 3 saate yakın pek tavsiye etmem

• İndirdim izledim 1 saat 2 dk sürdü belgesel yarıda kesmişler heralde ben telefondan izliyorum dizi cu uygulamasıyla indiriyorum torrentten nasış indiriyoruz denemedim hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: NaneLimoni

Gentlemen Broncos herkese hitap etmez ama

Bir araştırıyım filmi teşekkürler öneri için

• quote:

Orijinalden alıntı: obili

Senna belgeseldir.

http://www.imdb.com/user/ur52970089/ratings?start=1&view=compact&sort=ratings_date:desc&defaults=1&my_ratings=restrict&scb=0.10090122348628938

Bu da benim hatırlayıp puanladığım filmler. Yüksek verdiklerime bi bak istersen.

bakıyorum şuan puanladıgınız filmlere hemen hemen hepsini izlemişim sadece iron man ixmen gibi filmler ilgimi çekmiyor belkide ön yargımdandır

• quote:

Orijinalden alıntı: ryuzaki-

Imdb top25'yi saymazsak, in bruges.

Öneri için tşkrler in bruges e baktım bu tür çok film izledim sizce izlemeliyim

Yeni filmlerin çoğunu izlediğinizi düşünerek ,faydalanabileceğinizi umduğum filmler zaten eski tarihli filmlerdi (tabi eski! takıntınız yoksa ). Umarım onların arasında size uygun olanlar çıkar.
    Bence izleyin, bir şey kaybetmezsiniz. Ayrıca isterseniz pc'ye geçtiğimde sizin için bir liste oluşturabilirim.

• Ghajini izlememiş olduğunu dusunerek öneriyorum güzel bir filmdir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ryuzaki-

Bence izleyin, bir şey kaybetmezsiniz. Ayrıca isterseniz pc'ye geçtiğimde sizin için bir liste oluşturabilirim.

İndirirken sıkıntı çıkarda bilgisayara geçtigimde izlerim artık teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: rocky bayboğa

Ghajini izlememiş olduğunu dusunerek öneriyorum güzel bir filmdir :)

İzlemedim ama çok duydugm bir isim bi ön araştırma yapıyım hoşuma giderse izlerim teşekkürler

• büyük budapeşte oteli
    limitsiz
    idendity

Bunlar hiç düşünmeden aklıma nedensiz gelen ilk 3 film oldu. Çokmu güzeller hayır, izlememiş olma ihtimalinde düşük ama aklıma gelen ilk 3'ü yazccam dedim ve bunlar çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacquer

büyük budapeşte oteli
    limitsiz
    idendity

Bunlar hiç düşünmeden aklıma nedensiz gelen ilk 3 film oldu. Çokmu güzeller hayır, izlememiş olma ihtimalinde düşük ama aklıma gelen ilk 3'ü yazccam dedim ve bunlar çıktı

Limitsiz ve idenity izledim çok güzel filmlerdi şimdi diğer önerinize bi bakıcam teşekkürler

• quote:

quote:

büyük budapeşte oteli
    limitsiz
    idendity

Limitsiz ve idenity izledim çok güzel filmlerdi şimdi diğer önerinize bi bakıcam teşekkürler

Ne demek hocam. Budapeşte oteli bu yıl oscar'a adaydı hatta 1-2 dalda aldı oscarı. Yönetmeni Wes Anderson ve adamın simetri hastalığı var. Simetrik ve renk cümbüşü çektiği filmler izlerken aa güzel bir film izliyorum hisi yaratıyor. Cidden tavsiye ederim beğeneceksinizdir sakin sessiz bir film

• quote:

quote:

quote:

büyük budapeşte oteli
    limitsiz
    idendity

Ne demek hocam. Budapeşte oteli bu yıl oscar'a adaydı hatta 1-2 dalda aldı oscarı. Yönetmeni Wes Anderson ve adamın simetri hastalığı var. Simetrik ve renk cümbüşü çektiği filmler izlerken aa güzel bir film izliyorum hisi yaratıyor. Cidden tavsiye ederim beğeneceksinizdir sakin sessiz bir film

İndirmeye başladım merak ettim filmi açılçası tekrar teşekkürler başka önerilerinizide alabilirim, beyin avcıları diye bir film izlemiştim sanırım en begendigim film budur biliyorsanız bu tarzda filmleri seviyorum testere tarzıda diyebiliriz , ayrıca bir grub gencin başına gelen olaylar vb .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.