Şimdi Ara

İzlediğiniz En Kötü Film

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
397
Cevap
0
Favori
12.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesinlikle ve kesinlikle 'the hide' türkçeye 'sır' olarak çevrilmiş arkadaşlar film baştan sona bir kulübede iki kişinin konuşması şeklinde geçiyor...bu filmin sonuna getirene helal olsun
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Amatör kamera ile çekilen bir zombi filmi vardı rezalet ötesi ya, adamın arkadaşını zombi yerken çekmeye devam ediyor. Bu kadar saçmalık olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Amatör kamera ile çekilen bir zombi filmi vardı rezalet ötesi ya, adamın arkadaşını zombi yerken çekmeye devam ediyor. Bu kadar saçmalık olmaz.
    Emret Komutanım Şah Mat
  • quote:

Orijinalden alıntı: GalacticHope

Emret Komutanım Şah Mat

Alıntıları Göster
    Süper Ajan K9
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

Süper Ajan K9

Alıntıları Göster
    Watchmen in sonunu getiremedim,
    çok filim hareketler bunlar - isminden ne bayat bişey olduğu anlaşılıyo zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyyorlamam bu kadar

Alıntıları Göster
    Kara Tahta
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyyorlamam bu kadar

Alıntıları Göster
    Love hoppens (aşk tutulması):Başka Film bulamadığım bir zaman izledim rezalet bir film
  • quote:

Orijinalden alıntı: canerer

Love hoppens (aşk tutulması):Başka Film bulamadığım bir zaman izledim rezalet bir film

Alıntıları Göster
    Yasak Bölge 9
  • Uzaydan Gelen Katil Palyaçolar. Orjinal adını hatırlamıyorum, hatırlamak da istemiyorum zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Nihilus

Uzaydan Gelen Katil Palyaçolar. Orjinal adını hatırlamıyorum, hatırlamak da istemiyorum zaten.

o nasıl bi film adıdır yaa, bak onu dedin de aklıma geldi. katil kamyonlar diye bi film vardı hatırlayanınız var mı? çoookkkk önceden tv de izlemiştim 15 sene kadar. kamyonlar şoförsüz hareket ediyo, insanları öldürüyo falan

he bi de oyunculuk bakımından en kötü film dabbe konu iyi hoş da ya arkadaş adamları yoldan mı tuttunuz getirdiniz yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: roccopolo

quote:

Uzaydan Gelen Katil Palyaçolar. Orjinal adını hatırlamıyorum, hatırlamak da istemiyorum zaten.

o nasıl bi film adıdır yaa, bak onu dedin de aklıma geldi. katil kamyonlar diye bi film vardı hatırlayanınız var mı? çoookkkk önceden tv de izlemiştim 15 sene kadar. kamyonlar şoförsüz hareket ediyo, insanları öldürüyo falan

he bi de oyunculuk bakımından en kötü film dabbe konu iyi hoş da ya arkadaş adamları yoldan mı tuttunuz getirdiniz yaa

Alıntıları Göster
    arkadaşlar hepimizin hayatındsa izle(yeme)diği böyle filmmler vardır..bu başlıkta toplanalım diyorum belki burada yazan filmler hakkında bilgisi olmayan ve izleyecek olan arkadaşlara engel olabiliriz bu arada benim dediğim filmi izleyen var mı? filmde yalnızca 2 kişi oynuyor hatırladıkça filmden dahada nefret ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante*

Emret Komutanım Şah Mat

+Nefes
  • quote:

Yasak Bölge 9

Yapma dostum bu fim o kadar da kötü değil.İyi bi film hatta.
    Tmm senin zevkindir karışamam ama bunu okuyanları yanlış yönlerdirmeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkliali

quote:

Yasak Bölge 9

katılıyorum hatta filmin konusu itibariyle çok farklı olduğu için güzel bir film
  • quote:

Orijinalden alıntı: EGercek

quote:

Emret Komutanım Şah Mat

+Nefes

Nefes mi
  • en kötü film şudur diyemem bir sürü kötü film geliyor aklıma.

Night Watch (2004)
    Date Movie (2006)
    7 Kocalı Hürmüz (2009)
    He's Just Not That Into You (2009)
    The Book of Eli (2010)
    Winter's Bone (2010) - bide bunun notu 8.0 felan idi zamanında !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkliali

quote:

Yasak Bölge 9

Uzaylıları karides e benzetmeleri ilgincime gitmişti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dönüşüm

quote:

Orijinalden alıntı: EGercek

quote:

Emret Komutanım Şah Mat

+Nefes

Nefes mi

evet! bir full metal jacket çakması olarak nefes +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetopus

http://www.imdb.com/title/tt0409459/ Watchmen

Açık ara 1-Araf. Yav bir filmde 12 dk boyunca hiç konuşma olmaz mı, yönetmeninde ayak fetişisti olduğunu sanıyorum sürekli ayak izledik zira filmde.

2-Açık Deniz. Filmde hiç bir şey yok,hiç mi bişey olmaz.Bi 10sn kadar köpek balığı süzgeci görüyoruz o da 30 m ötede.Onun dışında 2 şahıs can yelekleri ile okyanusun ortasında öle takılıyolar,bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: roccopolo

quote:

oha! bahsettiğin film duel ve spielberg i spielberg yapan filmdir o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apeka -- 12 Ocak 2011; 17:18:01 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.