Şimdi Ara

İzinsiz Veri yürütme hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Service Packsiz bir Windows'a Service Pack 2 kurdum. Güncelleme yapmadım. Service Pack 2 kurduktan sonra indirdiğim programları çalıştırmak istediğimde "KOMUT SATIRI SEÇENEĞİ SÖZ DİZİMİ HATASI YARDIM İÇİN KOMUT /? YAZIN" uyarısı alıyorum fakat dosyanın üstünde sağ tıklayıp farklı çalıştır dedikten sonra "BU PROGRAMI ÇALIŞTIRMAK İÇİN HANGİ KULLANICI HESABINI KULLANMAK İSTİYORSUNUZ?" ve yanında bir tik olan "BİLGİSAYAR VE VERİMİ YETKİSİZ PROGRAM İŞLEMLERİNDEN KORU." diye bir secenek cikiyor. ayrıca açıklamada " BU SEÇENEK BİLGİSAYAR VİRÜSLERİNİN BİLGİSAYAR YADA KİŞİSEL VERİLERİNİZE ZARAR VERMESİNİ ÖNLESEDE SEÇTİĞİNİZDE PROGRAM DÜZGÜN İŞLEMEYE BİLİR" açıklaması yapılıyor. onun altında ise kutucukta aşağıda ki kullanıcı diyor ve administrator işaretli

"BİLGİSAYAR VE VERİMİ YETKİSİZ PROGRAM İŞLEMLERİNDEN KORU." bu seçeneği kaldırdıktan sonra programı kurabiliyorum bu hata acaba ne olabilir yada bu hatayı nasıl giderebilirim? şimdiden teşekkürler...

• eğer winXP yi administrator olarak değilde

guest(misafir),sınırlı gibi hesap türleri ile kulanıyorsan bu yüzden kaynaklanıyor olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.