Şimdi Ara

İYTE 2013 Girişliler [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
5
Favori
13.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: bu nick tam yirmi harfli

Yukarı...

İYTE elektronik ve haberleşme nasıldır bilgin varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laplaceşeytanı

quote:

Yukarı...

Valla orada okuyan tanıdıklar var, bayağı iyi diyorlar o bölüme bilmiyorum ki özellikle eğitimi çok iyiymiş ama duyduğum bu.
  • quote:

quote:

quote:

Yukarı...

Valla orada okuyan tanıdıklar var, bayağı iyi diyorlar o bölüme bilmiyorum ki özellikle eğitimi çok iyiymiş ama duyduğum bu.

Benim biraz ani gelişen kararla burayı yazdım son anda bir hoca dedi ilk defa iyte yi duydum inşallah pişman olmayız. :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yukarı...

Benim biraz ani gelişen kararla burayı yazdım son anda bir hoca dedi ilk defa iyte yi duydum inşallah pişman olmayız. :)

Benim arkadaşım oraya girdi geçen sene eğitimi güzel ama kampüsten tiksiniyorum falan dedi bu sene bi daha girecek sınava.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ElysionMaster

quote:

quote:

quote:

quote:

Yukarı...

Benim arkadaşım oraya girdi geçen sene eğitimi güzel ama kampüsten tiksiniyorum falan dedi bu sene bi daha girecek sınava.

Arkadaşının nerden gittiğide önemli aslında ben elazığdan geliyorum mesela burdan kötüde deyildir

• okudugum haberlere gore okulda dev gibi etcil cekirgeler var
  • Ben de hiç bilmezdim bu okulu son zamanda cok duydum.Okuyon bi arkadaş yardımcı olabilirmi biraz genel bilgi alsak ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yukarı...

Eğitim için gidiyorsan kesinlikle pişman olmazsın ama eğlence, karı kız diyorsan biraz sıkıntı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 tercih yaptım son 2 si garanti olsun diye 3. ye ege bilgisayar mühendisliğini 4. ye İyte bilgisayar mühendisliğini yazdım. Sıralamam 21877 gelirse üzüleceğim :)
  • bu nick tam yirmi harfli kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam belli olsun sonuçlar. kayıt döneminde üniversitede olurmusunuz görüşebilirmiyiz.
  • İnşallah İYTE Bilgisayar olursa oralarda olacağım hocam elbette görüşebiliriz
  • bu nick tam yirmi harfli kullanıcısına yanıt
    inşallah ben zannettim sen orda öğrencisin. desene olursa kayıtta görüşürüz.
  • Yok hocam ama inşallah oranın öğrencisi olacağız
  • Ben her gün İYTE nin oralardayım. Yazın çok şanslıyız (eğer kazanabilirsek) :D . Her tarafı deniz sağı, solu, arkası. Arabası olana daha da güzel. Gülbahçe köyünde her işinizi görebilirsiniz. Zaten yeni özel yurtlarda yapılıyor, yapıldı. Ayrıca fırınlarda bir güzel unkurabiyeleri var anlatamam. Denemeniz lazım. Yepyeni kafeler de açıldı. Ve açılacaktır. Çok güzel köy kahveleri ve manavlarda var. Yürüyerek gidip gelinebilecek mesafede. Kampüs konusunu bilemiyorum. Denilenler gibi bölümlerden dolayı kışla gibi olabilir. Zaten okulun nüfusu çok az ne bekleyebiliriz ki. Size şunu temin ederim üniversitenin çevresi çok güzel. Tabi denizi ve egeyi sevenlere. Bölgeye alıştıkça çevredeki insanlara da ısınacaksınızdır. Bir konu daha var ki üniversitenin manzaraları çok güzel.
  • Birde yurtlar hala dolu. Zaten villa gibi yurtları var. Öğrenciler tatil yapıyor olsa gerek.

• @cp1369
    hocam sen İzmirli misin madem oralardasın niye resim çekipte paylaşmıyorsun da bizde manzaraları görelim mübarek.
    bide galiba bi yüzme havuzu yapılacak iyte de bi bilgisi olan varmı ?
  • 2 gün önce konuşsaydık. Dün fotoğraf çekerdim. En kısa sürede fotoğraf çekmeye çalışırım. Birde hangar gibi bir yer vardı. Sanki şantiye gibi falan. Orası yüzme havuzunun inşaatı olabilir. Güneş enerjili yüzme havuzu diyolar.
  • Yeri güzel olsa süper okul ama yer kötü ya

• Sıralama 43 bin Bilgisayar yazdım inşallah gelir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.